Recent Activities

• bobiczeq -

Posted the thread bobiczeq [Insomnia] vs. SokZbrzozyPije [PoL] ~ 26.76%.

Thread
    Dnia 18-08-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor bobiczeq [Insomnia] ________________________________________________ Okręt wojenny 127 _________________________________________ Obrońca SokZbrzozyPije [PoL]
  • Pazik -

Replied to the thread Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %.

zawsze coś się znajdzie ;) Super wyszło gratulacje!
  • Pazik -

Liked Mililion’s post in the thread Mili [3 X] vs. Godric [UNI] ~ 4076.92%.

Like (Post)
    Dnia 18-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mili [3 X] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca Godric [UNI]
  • Pazik -

Replied to the thread Mili [3 X] vs. Godric [UNI] ~ 4076.92%.

za ten zysk chyba byś na każdej koloni eko podniósł o 1 poziom:D Graty
  • WARKA_COMA -

Replied to the thread Mili [3 X] vs. Godric [UNI] ~ 4076.92%.

Gratki Krzychu , pieknie cisniesz , nie odpuszczasz obroncy szo
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Lucky [NFZ] vs. Hawi [Red Moon] ~ 1012.45%.

rzekla moja farma top500 bedac na urlopie :D grajaca z 3 botami w sojuszu, goscmi ktory nic poza idlery 24h na dobe nie robia :D mis puchatek rayven smook
  • Trampek88 -

Replied to the thread dawczu [SKB] vs. superfly [LHiP] ~ 917.7% WOJNA.

Łooo, widać wojna napędza do działania. Gratulacje a obrońcy SzO o ile będzie.
  • Pazik -

Liked Wojownik Kajaczenko’s post in the thread Górnicy OGame.PL (wszystkie speed zapraszam!).

Like (Post)
    pierwszy raz cos wklejam, wiec mam nadzieje ze dobrze to robie * Nowy wpis * kajako uni6 * P N * 68 * 481 066 727 * 313 887 464 * 18.08.2019 * 252 117 069 * 191…
  • Virtual_ManPL -

Replied to the thread Górnicy OGame.PL (wszystkie speed zapraszam!).

Nowy wpis - Speed x5 Virtual_ManPL Anime 68 36 029 864 25 287 475 10.01.2018 58 666 695 15 813 792 5 469 984 4 003 699 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35…
  • Pazik -

Replied to the thread Górnicy OGame.PL (wszystkie speed zapraszam!).

kajako jesteś mistrzem całego ogame world :D eko mizerne a od stycznia przybrałeś 151kk pkt tutaj prezentujesz nam wydobycie rzędu 313kk na dobe a z przyrostów wynika 720kk :D dobre sobie :popcorn: wściekły ze swoim eko powiększył wartość konta o…
  • Elkanen -

Replied to the thread Przejmowanie planet.

Quote from Das140: “Długo bys się sam nie utrzymał, ale to zależy od tego ile osób Cię nie lubi i jak bardzo ” Mam wrogow i sprzymierzencow. Ale lepiej mi grac bez sojuszu niz z. A i tak mam buddy w niejednym soju :P Sprawdz sobie w ilu sojach bylem i jak…
  • Das140 -

@Elkanen Długo bys się sam nie utrzymał, ale to zależy od tego ile osób Cię nie lubi i jak bardzo :P Zawsze możesz stworzyć swój własny sojusz ;)
  • Dnia 18-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wredny Jan ZG [CannaTM] ________________________________________________ Bombowiec 1.000 Duży transporter 2.400 Pancernik 1.000 Mały transporter 3.303 Okręt wojenny 2.500
  • Elkanen -

Quote from Das140: “Dla graczy solo eko nie byłoby już miejsca, to fakt, ale myślę, że tacy gracze szybko by się przyłączyli do jakiegoś sojuszu ” Tak, tak oczywiscie :D a w kazdym soju krety i inne osobniki niewiadomego pochodzenia i czlonkostwa w soju :P
  • Elkanen -

Replied to the thread Rekordy: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!).

Dokladnie. Im wyzej postawiona poprzeczka tym wieksza motywacja do gry. A warto tez pomyslec jaki bedzie mlyn kiedy w wyniku fuzji wszystko wpadnie do tego jednego wora na Quantum :D
  • Elkanen -

Liked buleon’s post in the thread Rekordy: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!).

Like (Post)
    Jest cała masa rekordów, gdzie można przegonić Quantum :) Poza tym, im trudniej, tym lepsza zabawa :)
  • Demolka91 -

Replied to the thread Lucky [NFZ] vs. Hawi [Red Moon] ~ 1012.45%.

To fakt że lucky jest no lifem. Tylko zapomnieliście dodać że to największe push zero tego uni
  • -hamer- -

• a ja znowu :E koło mojego ulubieńca nioch nioch nioch :E na wstępie mam wszystkich burak głęboko w d..... i myślą ze im się palec nie usmaruje :E reven tym starciem przekreśliłeś naszą znajomość BO uważałem cie kiedyś za godnego rywala jak to sie…
  • Das140 -

@Devastator, Przeczytaj do końca, zobaczysz że przejmowanie planety nie jest takie łatwe według tego pomysłu, lekko mówiąc :P Pomysł miał na celu głównie zwiększenia znaczenia sojuszów, interakcji między graczami. Dla graczy solo eko nie byłoby…