Recent Activities

• pancior3k -

Replied to the thread KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN.

Handel wykraczający poza określone przeliczniki na korzyść gracza silniejszego będzie traktowany jako push. - 3:2:1 - każda jednostka deuteru jest warta 2 jednostki kryształu lub 3 jednostki metalu. - nie obowiązuje !!!!! - 2,5:1,5:1 - każda jednostka
  • -hamer- -

Replied to the thread ABW [PZWP] & Hamer [P N] vs. siwa [TRV] ~ 3500.4%.

Gratulacje STeka , lot z ABW to istna przyjemność . ABW i jego krążowniki plus moje sondy ,dają najlepsze wyniki już się nie mogę doczekać następnego STeka ,za kilka dni lub lada chwila odpalę na Steki mojego grilla za proszę do niego ABW i…
  • pokrak -

Replied to the thread Darkstar [NFZ] vs. Kw4s1 [WOLF] ~ 895.27%.

Kolejne konto które kraken nie raz wykorzystywał do podstawek. Teraz shazam do kompletu i będzie gitara... ;]
  • Capitan Cupid -

Replied to the thread Gonzo [T R] vs. Force of Will [Gumisie] ~ 17129.27%.

o panie i znów gumisie na boardzie :E . Nie ważne czy to z lewej strony czy z prawej ... Nie o to tu chodzi.. ważne że są chęci na odbudowę;)... Odbudowy Reles,, dobre Eko, plus twój zapał to pójdzie szybko ! P.S Nawet smaczny zysk z Ciebie…
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS.

Prosze nie odpowiadac pokrakowi na nic, cokolwiek by nie napisal. Tylko budujecie jego poczucie wlasnej wartosci, juz napewno jedzie na recznym ze wymienilem jego ksywke w topowym starciu, masz szczescie ze nie jestes pinokio bo juz bys splonal :D
  • Poka_Bydlaka -

Liked Scofield u9’s post in the thread #101 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 3225.61%.

Like (Post)
    #101 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 19-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • pokrak -

Replied to the thread Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS.

- Darkstar jak co tydzień przed weekendem od x czasu... Niekiedy 2 dni poświęcam na grę tygodniowo niekiedy 4. Zdziwiony że nie klikam 7/7 24/24 jak sojusznicy? - Nie każdy ma parcie na topke za wszelką cenę. Ale co ja Ci będę tłumaczył skoro…
  • Scofield u9 -

Liked Poka_Bydlaka’s post in the thread #101 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 3225.61%.

Like (Post)
    Korzystając z okazji pozdrawiam znajomych, Sprite oraz niezawodną i energiczną @Neferet. Mały zysk, ale zawsze do przodu.
  • Poka_Bydlaka -

Replied to the thread #101 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 3225.61%.

Korzystając z okazji pozdrawiam znajomych, Sprite oraz niezawodną i energiczną @Neferet. Mały zysk, ale zawsze do przodu.
  • drakon -

Liked Poke’s post in the thread Hyhyhyhy vs Star General [GRU] ~ 14000% OBRONA.

Like (Post)
    Sure wiecie gdzie, 7 gala do Poka, żeby znowu naklepał statków i spuszował WSNR/LUMPy. Bo inne nacje Europy nie są wstanie ustrzelić największego BFSa uni. Pozdro&Potańcz, Hyhy szybkiej odbudowy, moja Ty dupeczko ;* Oby poszło w cycki, boś…
  • Poke -

Liked Star General’s post in the thread Hyhyhyhy vs Star General [GRU] ~ 14000% OBRONA.

Like (Post)
    Mała sprzeczka w sojuszu, kilka wulgaryzmów i poszło za daleko ;( Hyhemu SzO , dobry z Ciebie chłopak, ale nie obraża się psa koleżanki X( Pozdro dla dostawców energii elektrycznej, buddy, wdów po pilotach lekkich myśliwców i fundacji Siepomaga.
    Dnia
  • Poke -

Liked HyHyHyHy’s post in the thread Hyhyhyhy vs Star General [GRU] ~ 14000% OBRONA.

Like (Post)
    *smutna_historia_ze_to_nie_pusz.txt* XD
  • Poke -

Liked drakon’s post in the thread Hyhyhyhy vs Star General [GRU] ~ 14000% OBRONA.

Like (Post)
    Sura z tego starcia powinna trafić na planete GO bo oni nie mają za co eko klepać na tych ich pomarańczowych planetach- takie mamy czyste uni. A wy jak komuchy - każdemu wedle potrzeb.
  • Scofield u9 -

Posted the thread #101 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 3225.61%.

Thread
    #101 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 19-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • Poke -

Replied to the thread Hyhyhyhy vs Star General [GRU] ~ 14000% OBRONA.

Sure wiecie gdzie, 7 gala do Poka, żeby znowu naklepał statków i spuszował WSNR/LUMPy. Bo inne nacje Europy nie są wstanie ustrzelić największego BFSa uni. Pozdro&Potańcz, Hyhy szybkiej odbudowy, moja Ty dupeczko ;* Oby poszło w cycki, boś…
  • kruszynka -

Liked Zaqes’s post in the thread SGO kruszynka.

Like (Post)
    Quote from kruszynka: “Quote from Zaqes: “Czy też oglądałaś zakończenie dwójki 2 razy, tak jak ja? :P Oj....nie widziałam jeszcze dwójki :( Teraz to mi wlazłeś na ambicje aby to nadrobić! Fajna była? No to oglądnij w wolnej chwili :) Była bardzo podobna do
  • Nie chcę Was martwić chłopcy, ale od wczoraj ACS 60% :D
  • chill -

Replied to the thread Darkstar [NFZ] vs. Kw4s1 [WOLF] ~ 895.27%.

:thumbdown: Chciałem kupić te konto godzinę wcześniej ale obrońca nie chciał sprzedać. Widzę Ty złożyłeś ofertę nie do odrzucenia ;) Graty starcia farcie :) , Obrońcy szo!
  • boski wiatr:) -

Replied to the thread KAyto [C E] vs. Bardzo nieletnia [OGN] ~ 1223% OBRONA.

kajtek srednia zagadry psujesz;p Proponuje medal karny od doktora za niedopelnienie obowiazkow w sluzbie czynnej;p
  • Starrk -

Replied to the thread KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN.

Ymm, ale kurs 2,9:1,9:1 nie jest zaniżony, tylko zawyżony. Dopóki nie macie jak gościa spacyfikować, doputy może dawać choćby i 3:2:1.