Recent Activities

• justvroum -

Liked agawa’s post in the thread Co się dzieje na serwerze LEDA !.

Like (Post)
    Art zgloszenie o wlaczenie urlopu? A potem wniosek i zalaczniki by go zdjac? Serio? i to może poprzez ticketa? Jak wpadłes na ten pomysl, by blokada byla do 10 rano? W dodatku ogloszona / aktywowana kiedy część ludu pracującego od dawna jest juz w…
  • justvroum -

Replied to the thread Co się dzieje na serwerze LEDA !.

• lord*sith -

Quote from zona_rolnika: “Quote from lord*sith: “leczyć się jak expy ważniejsze. nie wierzę co czytam. myślę, że list do pancernego mariana pomoże. ” Troszeczkę nie rozumiesz ironii ;) ” była? a to luz ;) dasz radę. jako żona rolnika masz coś wspólnego z…
  • wampek -

Liked agawa’s post in the thread Co się dzieje na serwerze LEDA !.

Like (Post)
    Art zgloszenie o wlaczenie urlopu? A potem wniosek i zalaczniki by go zdjac? Serio? i to może poprzez ticketa? Jak wpadłes na ten pomysl, by blokada byla do 10 rano? W dodatku ogloszona / aktywowana kiedy część ludu pracującego od dawna jest juz w…
  • wampek -

Quote from agawa: “Art zgloszenie o wlaczenie urlopu? A potem wniosek i zalaczniki by go zdjac? Serio? i to może poprzez ticketa? Jak wpadłes na ten pomysl, by blokada byla do 10 rano? W dodatku ogloszona / aktywowana kiedy część ludu pracującego…
  • agawa -

• zona_rolnika -

Quote from lord*sith: “leczyć się jak expy ważniejsze. nie wierzę co czytam. myślę, że list do pancernego mariana pomoże. ” Troszeczkę nie rozumiesz ironii ;)
  • lord*sith -

leczyć się jak expy ważniejsze. nie wierzę co czytam. myślę, że list do pancernego mariana pomoże. i pozdro od bota Emperor Supernova
  • roermond -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• zona_rolnika -

Ale ja nie chcę urlopu xD wolę blokadę do 22... urlop na 2 dni to za duża strata. wolę jeden dzień bez exp, niż dwa dni bez gry.... Trudno wezmę jutro L4 w pracy i mam nadzieję, że po zdjęciu blokady znajdą się osoby, które też dzisiaj nie…
  • lord*sith -

• RelentlessOne -

Replied to the thread Bunt Karolinki vs. Olka Dala_ BB KALETA ~ 4231.11% TOP 1 Solo.

Do pieca frajerów! legitne starcie, foszki kolezanek i w efekcie turbo u Kasi. Moda na push odcinek 1050! Do pieca powtarzam!
  • Art -

Poproś poprzez zgłoszenie o włączenie urlopu na koncie.
  • pit -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

• RelentlessOne -

Replied to the thread Gonzo [T R] vs. BLACK DRAGON ~ 16414.15%.

fenrir kalyke, wy i tak piszecie to o jednym to odrugim jak o mnie chodzi. Banda pusherow zasranych. Co tam Kasie, Karolinki i inne wodorosty? nie szanuje. Do pieca.
  • zona_rolnika -

Quote from Art: “Nie mamy takiej możliwości niestety ” Tak więc nie widzę innej opcji jak blokada ataków do 22, bo ja floty na moonie nie mam mimo, iż wylądować powinna 21:41. Pokazuje brak ruchu flot, urlopu włączyć się nie da. Wchodząc…
  • Art -

• Capitan Cupid -

Replied to the thread Bunt Karolinki vs. Olka Dala_ BB KALETA ~ 4231.11% TOP 1 Solo.

czekamy na starcie legal push , rozbicie floty karolinki ! Zalosne to co robicie tu na tym uni .. syf i nic wiecej . Nie pozdrawiam !
  • zona_rolnika -

Quote from Art: “Przykro mi ale nie dogodzę wszystkim graczom. Jeżeli komuś nie pasuje termin, może włączyć urlop, ustanowić zasiadanie albo nic nie robić ” Ty nie rozumiesz :D Jakby była możliwość włączenia urlopu to bym to pewnie zrobiła... ale…