Recent Activities

• xLORD SITHx -

Liked nscr’s post in the thread PRZEPROSINY FILU.

Like (Post)
    a dzień dobry szanowni gracze i Ty Filu. to ja - nscr :D xD podesłano mi link do tej wyśmienitej dyskusji i aż odkurzyłem hasło do forum :D niby nie gram ale gram od prawie roku czasami zerkam na forum z ciekawości a czasami nawet przypilnuję tego ataku…
  • kruchy1916 -

Replied to the thread ABW [P N] & Selene [P N] & PoZiomek [P N] vs. Waldi [SGC] ~ 5459.74%.

Miało być ale nie było- no cóż bywa. Odrobisz sobie następnym razem - wierze w Ciebie ^^ dostaw trochę rozpuwaczy ponoć dobre na bunkry :E
  • cu8e -

Replied to the thread Olszak [WGP1920] vs. pracazaeuro ~ 2425.86%.

Dwa strzały w jeden dzien - czego chcieć więcej! Soczyste gratki! czekam na więcej :bdb:
  • Witam. Miało być więcej surowca a tak wyszło słabe rozbijanie :/ przynajmniej bunkier skruszony i miłe towarzystwo w locie :) Pozdrawiam sojusz i znajomych :D Dnia 24-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ABW [P N]
  • cu8e -

Replied to the thread Prędkość badań x14!.

@Art też jestem ciekaw, możesz już zdradzić czy chociaż koniec lutego czy raczej na marzec się szykować?
  • cu8e -

Liked edes’s post in the thread Prędkość badań x14!.

Like (Post)
    Kiedy wyniki i zmiana konfiguracji ?
  • Eko_Eko -

Liked Asiaa’s post in the thread DzbaN [DZBANY] vs. arnikanA [BOSS] ~ 2597.9%.

Like (Post)
    Witam :evil: Dziś zaprezentuję kolejny locik sojusznika. Miało być lepiej z zyskiem, ale cytujać DzbaNa "obrońca odpalił super wiosła" :quasi: :roll: Quote from DzbaN: “Pozdrowienia jak zawsze dla Dzbanów i Dzbannic ]:-D ” Quote: “
    Macham do plebsu z okna mego
  • thats -

Replied to the thread #59 Kicki [Mns] vs. prosiaczek [Anioly] ~ 1578.19%.

Ty to zawsze coś sobie wynajdziesz jak nie zagubiony deuter na moonie to pancerny chlewik, Gratulacje!
  • sheaker -

Liked Poka Bydlaka Smierdziela’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    U nas oczywiście nie ma informacji, ale na orgu można poczytać o zmianach/bugfixach w testowanej wersji 7.2
  • sheaker -

Liked dexPL’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Absurd: “@dexPL ale dalej nie równoważysz ryzyka do osiąganego pasywnego zysku, którego odkrywca NIE MA WCALE. Generał może ustrzelić dobrego zbieracza - ale czyją winą jest to, że połowa uni siedzi na urlopie? No raczej nie…
  • Krwawy Tapicer -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Xanthus Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020].

[NM] 24-02-2020 07:27:52 - lemon [Rodianie] - 164,17% Od: dowódca floty Flota z Księżyc [4:50:15] dotarła do księżyca planety Księżyc [4:145:9]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na…
  • Anakinek -

Liked zefir’s post in the thread Zmiana prędkości badań na Universum.

Like (Post)
    Quote from Bearded: “Może gdybyśmy tak grzecznie wywarli presję na zapotrzebowanie upgrade'u tej części gry, coś by ruszyło do przodu. IMO nic na to nie zasługuje lepiej jak lekka poprawka w skrypcie w okolicach MSBN. ” Jeżeli spojrzy się…
  • asherl -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Izi tłumacz Google niedługo przetłumaczy.
  • Ja wiem, sklad nieco egzotyczny. Ale w koncu mamy S&D. :D Nie oszukujmy sie, bez flot Budowli Niewysokich tego ST by nie bylo, ale ja znalzlem, policzylem i napisalem do kogo trzeba, takze udzial tez mialem... :E Ode mnie pozdro dla Sprite i…
  • Asiaa -

Posted the thread DzbaN [DZBANY] vs. arnikanA [BOSS] ~ 2597.9%.

Thread
    Witam :evil: Dziś zaprezentuję kolejny locik sojusznika. Miało być lepiej z zyskiem, ale cytujać DzbaNa "obrońca odpalił super wiosła" :quasi: :roll: Quote from DzbaN: “Pozdrowienia jak zawsze dla Dzbanów i Dzbannic ]:-D ” Quote: “
    Macham do plebsu z okna mego
  • Poka Bydlaka Smierdziela -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

U nas oczywiście nie ma informacji, ale na orgu można poczytać o zmianach/bugfixach w testowanej wersji 7.2
  • lord*sith -

Replied to the thread dr zlomek [B-S] vs. MaTa ~ 779163.67%.

Uuuuu srogo xd ładna rzecz, kolega nie pograł za długo. No jakoś zaskoczenia nie ma. Zawsze człowiek lepiej swoje krwawicy pilnuje niż tego co łatwo przyszło, łatwo poszło, niekoniecznie tanio hyhy Gz Webb i dozo na Leda xd Swoją drogą…
  • Ecc0 -

Replied to the thread Shimano [RONIN] vs. Mleczak [S-G] ~ 6354.05%.

Żadna z Twoich trzech teorii (a w zasadzie dwóch, bo nie wiem gdzie jest trzecia) nie sugeruje nic takiego o czym wspominałeś w pierwszym poście :) Nie ma co więcej spekulować ani tym bardziej spamować, a sami dobrze wiecie, że ciężko jest coś…
  • edes -

Replied to the thread Prędkość badań x14!.

• Poka Bydlaka Smierdziela -

Replied to the thread Bociarze vs GO.

Te uni nie ma dedykowanego Go. Powodzenia :d