Recent Activities

• ciap -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Testy wersji 6 dla graczy trwały 7 miesięcy zanim weszły na serwery. Jeżeli pójdzie teraz szybciej to pewnie nie szybciej niż 1-2 miesiące. :<
  • Ten Keyra -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Quote from ciap: “Quote from Genek: “A wedle zapowiedzi zabiorę, jak będziemy już mieli bezpieczną przewagę ” Cyganisz! :fsad: Patrząc na floty jakie tutaj fruwają to nie ma czegoś takiego jak bezpieczna przewaga. :fsad: ” Można było, bez obaw, być poza…
  • Eko_Eko -

Replied to the thread WujO [WSNR] vs. Yara-ma-yha-who [NFZ] ~ 10047.35% TOP1 SOLO :).

@Mecenas, pal gumę homoncie przepocony, WTF>??? graj jak umisz, a że nie umisz to grasz jak grasz...
  • Bunny -

Replied to the thread #49 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Inchangee [SnS] ~ 2546%.

• Apofis -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Na to wychodzi, że Żniwiarza może kupić każda frakcja: kolektor i odkrywca. Pioniera natomiast może mieć tylko odkrywca. Gąsienice może mieć każda frakcja. Generał więc nie ma za dużych atutów w takim razie. Trochę za mało no plus 2…
  • ciap -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Quote from Genek: “A wedle zapowiedzi zabiorę, jak będziemy już mieli bezpieczną przewagę ” Cyganisz! :fsad: Patrząc na floty jakie tutaj fruwają to nie ma czegoś takiego jak bezpieczna przewaga. :fsad:
  • Eko_Eko -

Liked WujO’s post in the thread WujO [WSNR] vs. Yara-ma-yha-who [NFZ] ~ 10047.35% TOP1 SOLO :).

Like (Post)
    Pozdro moje WSNR ! dostawcy dexu i Buddy ;) Odpoczęty to wróciłem :P jak to napisał Yara nie spodziewał się że będę grał jeszcze :P no to się zdziwił ;) Tłumaczeń nie będzie ;) macie swoje ideologie trzymajcie się nich a ja sobie polatam ;)
    Dnia 19-10-2019
  • Bunny -

Liked ZDOBYWCA1’s post in the thread #49 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Inchangee [SnS] ~ 2546%.

Like (Post)
    znalezione gdzieś w bezkresie pustki... Dnia 20-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [EGZ] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca
  • ogsoN216 -

Liked baldi’s post in the thread #139 Scofield [Sprite] vs. Gladi [Minionki] ~ 31973.68%.

Like (Post)
    Gladi przyjacielu glowa do góry, czuję że ktoś od Was zrobi srogi odwet, SzO;)
  • ZDOBYWCA1 -

Posted the thread #49 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Inchangee [SnS] ~ 2546%.

Thread
    znalezione gdzieś w bezkresie pustki... Dnia 20-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [EGZ] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca
  • Bunny -

Posted the thread YeahBunny [T R] vs. julian [ASW] ~ 2741.77%.

Thread
    Dnia 20-10-2019 00:47:28 następujące floty spotkały się w walce:
    Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________
    Lekki myśliwiec 1.200.000 Krążownik 10.000 _________________________________________
    Obrońca julian [ASW]
  • ciap -

Replied to the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Quote from Ten Keyra: “Bunkier o wartości 1,5kkk dość skutecznie chroni satki przed racjonalnymi atakami, ale np. przy S&D nie ma czegoś takiego, jak racjonalny atak. Póki co 30k satek udaje się uchować. ” Podejrzewam że Twój i mój sposób…
  • Genek -

Quote from ciap: “Quote from Genek: “@Ruda Poprosimy o miejsce do wklejania raportów ;) ” Już masz 1 RW na które mnie nie zabrałeś. :fsad: ” Ja nie mam ;) A wedle zapowiedzi zabiorę, jak będziemy już mieli bezpieczną przewagę :D
  • Das140 -

Liked Crion’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Żenada. Jak macie sobie coś do poopowiadania, to idźcie sobie to wyjaśnić na pw, bo głęboko w poważaniu większość ma to co piszecie - jeden drugiego obraża i popisuje się tym, że w gierce komputerowej "pokonał" drugiego. Nie da się w…
  • Das140 -

Liked nowynick’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Naprawde jesteście super, przybijcie sobie piątki jako najgroźniejsi gracze ogame. A teraz dyskusja niech wróci do tematu.
  • baldi -

Replied to the thread #139 Scofield [Sprite] vs. Gladi [Minionki] ~ 31973.68%.

Gladi przyjacielu glowa do góry, czuję że ktoś od Was zrobi srogi odwet, SzO;)
  • Jiyara -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum Taurus Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

@Toadie mógłbyś tylko zerknąć czy RW są dobrze zrobione chciałbym mieć pewność że to ma tak wyglądać :D
  • Ten Keyra -

Replied to the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Quote from ciap: “Nie wiem jakie masz bunkry i nie liczyłam żeby to jednoznacznie stwierdzić co się bardziej opłaca. edit: kiedyś chyba gdzieś wklejałeś bunkier ale nie pamiętam gdzie żeby teraz poszukać. ” Bunkier o wartości 1,5kkk…
  • Jiyara -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Taurus Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

20-10-2019 00:36:22 - Kapitan Jack Sparrow [Feniksy] - 438.73%
    Dnia 20-10-2019 00:36:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Jack Sparrow [RoG] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 103.000 Ciężki
  • ZDOBYWCA1 -

Liked tomee’s post in the thread #48 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Smigol [SnS] ~ 6105.23%.

Like (Post)
    Czemu mnie to nie dziwi? :E Graty dla agresora