Recent Activities

• PUSZKINN -

Liked Krystian’s post in the thread Krystian [SMERFY] vs. cinkoslaq [Syndykat] ~ 47647.07%.

Like (Post)
    A już miałem urlop zapiąć pozdro Smerfy ;)) obroncy SzO
    Dnia 12-12-2019 17:58:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krystian [SMERFY] ________________________________________________ Pancernik 500.000
  • GBN -

Replied to the thread GBN vs. Viserion [WINTER] ~ 197.72% OBRONA.

Ja tu sobie jaja robie, ze sie rozbilem a wy ze spietymi pupami wszystko na serio bierzecie :D chill and hf :)
  • tereth2 -

Replied to the thread Równowaga klas.

Wynik ekspedycji [12.12.2019 22:43:27 Od: dowódca floty Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich…
  • Tribuni Plebis -

Quote from GBN: “Obronca niehonorowy, kto normalny robi 6k LL w kilka minut, just sayin. ” Na wojnie wszystkie ciosy dozwolone ;) Gratulacje za obronę!
  • Migotka -

Liked ViZZioN’s post in the thread Krystian [SMERFY] vs. cinkoslaq [Syndykat] ~ 47647.07%.

Like (Post)
    Miales urlop zapiac? :D chyba ledwo co zszedles chciales napisac ;p a co do starcia to sam wiesz jak bylo XD
  • pit -

Replied to the thread ostatnia litera.

• stark87 -

Liked tereth2’s post in the thread GBN vs. Viserion [WINTER] ~ 197.72% OBRONA.

Like (Post)
    Quote from Viserion: “Nie oceniaj ludzi swoją miarą!!!! Prawda jest taka że przez parę dni był event gdzie było anty x9. I w tym czasie zebrałem ponad 200k. Możecie wierzyć i nie lata mi to. Ja wiem ze maruderzy zawsze znajdą powód do…
  • LordOfLights -

Liked Nonick’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    A widzieliście kiedyś zmianę w OGame przeprowadzoną bez fakapa? ;) Plan dnia na jutro: 10:30 - wielkie przygotowania, ostatnie testy serwerów 11:00 - uruchamiamy skrypty z aktualizacją 11:01 - Hans? Warum to nie działa? Włączajmy blokadę ataków na…
  • LordOfLights -

Liked Crion’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Art: “Wersja była szlifowana na tyle, aby móc zostać w końcu wprowadzona na wszystkie Universa. ” Ponieważ nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć jednoznacznie, że nie zawiera błędów, a @Das140 był tak łaskaw, że wymienił już kilka z nich,…
  • ViZZioN -

Replied to the thread Krystian [SMERFY] vs. cinkoslaq [Syndykat] ~ 47647.07%.

Miales urlop zapiac? :D chyba ledwo co zszedles chciales napisac ;p a co do starcia to sam wiesz jak bylo XD
  • LordOfLights -

Liked KissOfTheDragoon’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    jak zobaczylem ze w ciagu 8h pojawily sie 4 strony to az usiadlem... wspolczuje rudej znowu sie przekopywac;d ale do tematu. ktos tam wspominal o GF ze tam zatrudnia takich i takich a reszta za kupony pracuje;d chcialbym dokonczyc te mysl i powiedziec…
  • dexPL -

Liked @Piciu’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from dexPL: “Push konta, które jeszcze niedawno były złomowane na deuter u handlarza, teraz obrócą się w najaktywniejszych handlarzy na rynku. I będą sprzedawać gsy po 8k metalu, lmy po 3k metalu, a czasem nawet dopałkę 30% deuteru za…
  • dexPL -

Liked wampek’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Apofis: “Quote from dexPL: “Ja tylko zastanawiam się kiedy @Art zarządzi Handlową Niedzielę v 2.0. Myślicie, że jeszcze w tym roku kalendarzowym? Czy jednak ludzie nie będą tak bezczelnie wykorzystywać pięknego narzędzia do legalnego…
  • tereth2 -

Quote from Viserion: “Nie oceniaj ludzi swoją miarą!!!! Prawda jest taka że przez parę dni był event gdzie było anty x9. I w tym czasie zebrałem ponad 200k. Możecie wierzyć i nie lata mi to. Ja wiem ze maruderzy zawsze znajdą powód do…
  • edes -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from dexPL: “Push konta, które jeszcze niedawno były złomowane na deuter u handlarza, teraz obrócą się w najaktywniejszych handlarzy na rynku. I będą sprzedawać gsy po 8k metalu, lmy po 3k metalu, a czasem nawet dopałkę 30% deuteru za…
  • Tribuni Plebis -

Posted the thread Tarbin [RENTA] vs. Szubi [WOW] ~ 121.65%.

Thread
    Obrońca odbił mój skan z planety na której miał flotę , zeskanowałem SS oraz falangą a następnie puściłem flotę do ataku. Obrońca odpisał: Quote from Szubi: “zdazy mi flota wrocic na Twoj atak :) ” I faktycznie zdążyła, nie kłamał :D
    Dnia 12-12-2019
  • Wojownik Kajaczenko -

Liked Haku’s post in the thread Rekordy: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!).

Like (Post)
    to ja jeszcze bym chciał dodać ustawkę ST board.pl.ogame.gameforge.com/i…KOMORNIC-vs-Van-P-N-2640/
  • ackra -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• Gratuluję starcia - top 4 SOLO z przytupem. Ładnie naskrobałeś śrubek - będzie co przetapiać :) Obrońca czasem męczył oko jakimiś skanami, ale raczej nieszkodliwy był, więc życzę SzO. P.S. Dexu Ci nie sprzedam, bo potem Pazik farmi Cię jak…
  • Viserion -

Quote from GBN: “Obronca niehonorowy, kto normalny robi 6k LL w kilka minut, just sayin. :) ” Powiem Ci tak! Latam na ekspedycjie na 6 koloniach i wszędzie z planety. I nikt inny poza Tobą nie lata po paru DT. Ładnie prosiłem żebyś zawrócił.…