Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread maratonczyk [DELETE] vs. Bandit Mizar ~ 214.46%.

Przez gale w biały dzien (wieczor)?! - Niezle :D Graty i poluj dalej :thumbup:
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Tomasjusz [NFZ] vs. DestroyMan [PFT] ~ 1461.69%.

No widzisz :D oszukiwac tez trzeba umiec, Mati nie zapytal SenSeya Luckiego i sa efekty. Abonament na wałki- 29,99 troche drozsze niz bot ale za to większy przyrost na raz. Polecam Lucky Laczkowski
  • nowynick -

Replied to the thread # 55 Yin-Yang [BMF] vs. JENITO RapDajeMiSile [BEZ] ~ 1301.32%.

Hoho troche sond spadło, smuteczek :( Chyba rapsy w glosnikach umilkły bo sił na upilnowanie zabrakło, SzO mam nadzieje bedzie ;)
  • nowynick -

Replied to the thread MisiuGD [P N] vs. Winii [DexO2] ~ 3395.82%.

Panie, procent może i minimalistyczny, ale zysk już nie tak bardzo także jest się z czego cieszyć :D A obroncy - "to sie wyklepie" ;)
  • nowynick -

Replied to the thread Puchatek [TEREFERE] vs. misbezoka [Ekonomy] ~ 3082.38%.

Pal licho te ochłapy metalu, zacny procencik wyszedł. Czujny Puchatek szybko zwęszył okazję :D Graty!
  • Das140 -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Szczerze mówiąc? Czemu wszyscy podnoszą eko do x7? Bo przy fuzji będzie problem z punktami? To czemu nie zrobić np. 3-4 uniwersów z eko x4 i je połączyć? Jeżeli wszyscy zmieniają konfiguracje na eko x7 to jasne jest, że serwerami docelowymi…
  • nowynick -

Replied to the thread Motiv - oddam [MINERS] vs. Viceregent Xanthus [IGRP] ~ 904.22%.

Graty wielkie się należą! :thumbsup: Takie wydarzenie zmienia człowieka na całe życie ;) A co do starcia to całkiem spoko zysk wyszedł także top top!
  • farcik -

Zapraszali do bycia GO? :D to, ze w którejś z gorących dyskusji ciap odpisała Ci, żebyś złożył podanie na operatora to nie znaczy, ze byłeś zapraszany, chłopie :D zejdź na ziemie. staralem się jak mogłem, ale nie, nie była to próba streszczenia sensu życia …
  • ...limfa... -

Replied to the thread Viserion [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 1401.16%.

Temu to wszystko stoi :D Ale może to i dobrze :D
  • Viserion -

Posted the thread Viserion [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 1401.16%.

Thread
    Witam ponownie :D Stało to poleciałem :) Obrońca coś tam zebrał na odbudowę i przy okazji ucięliśmy sobie krótką rozmowę. Życzę SzO odbudowy i dużo surówki w DT :D Pozdrawiam cały sojusz SKB, a zwłaszcza Kami-go który pewnie pije na urlopie :D
    Dnia 24-09-2019
  • anetta -

Replied to the thread Tomasjusz [NFZ] vs. DestroyMan [PFT] ~ 1461.69%.

Zbanowany universum Galatea [pl] DATA ID GRACZE PUNKTY POZYCJA 18-09-2019 100065 Ojciecmateusz NFZ 7 263 679 30 nastepny niewninny z bandy oszustów. :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1:
  • Dris -

Replied to the thread Motiv - oddam [MINERS] vs. Viceregent Xanthus [IGRP] ~ 904.22%.

• turbo_murzyn -

Liked Gnito’s post in the thread Pan Stasiu [W I] vs. Gnito [KGW] ~ 750.47%.

Like (Post)
    Dopalacze są coraz bardziej popularne... wysłałem atak. Pojawiła się * Chłopak mnie zeskanował. Już chciałem zawracać, a tu patrze.... znowu patrze i nie mogę uwierzyć. Pan stanisław pokusił się surowcem zalegającym na moonie mimo mojej…
  • Ingolf -

Liked ackra’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from farcik: “Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych. ” I mieć najwięcej kasy,największy dom, najdroższą furę i najpiękniejszą żonę,. Gra ma być rozrywką a nie zastępować braki w życiu realnym.
  • turbo_murzyn -

Liked Gnito’s post in the thread Pan Stasiu [W I] vs. Gnito [KGW] ~ 750.47%.

Like (Post)
    tego co sie wydarzyło nie jestem w stanie wytłumaczy.... dopalacze to coś strasznego....
    Dnia 23-09-2019 20:32:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan Stasiu [W I] ________________________________________________ Duży transporter
  • NSX -

Liked Maximus1984’s post in the thread Maximus [Zubr] vs. bezekator ~ 4244.32% Nr XVI.

Like (Post)
    kilka lotów na spontana w ciągu ostatnich 2 dni, niestety same przepały. Dzis zauważyłem, że chyba cierpi na brak czasu i robi fsy na pz. Bez GS , więc mało czasu , do tego liczenie na kartce - serio - i w telefonie. Pozdro dla WSZYSTKICH z…
  • smoki -

Posted the thread Event Wyprzedaż przedmiotów: Newtron, Detroid, Kraken 25-26.09.2019.

Thread
    Drodzy Gracze, przez dwa najbliższe dni, tj. 25-26.09.2019, przedmioty: Newtron, Detroid, Kraken będą do nabycia w okazyjnej cenie. W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji. Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry, Wasz OGame.pl Team
  • Elkanen -

Quote from farcik: “Znowu przerysowujesz. Jesteś minimalistą? Jezeli nie będziesz szybszy, lepszy mądrzejszy to jako przedsiębiorca zwyczajnie sobie nie poradzisz, czeka Cię plajta. ” Boze, serio? Porownywac glupia gre przegladarkowa do…
  • nowynick -

@farcik Nie zawsze, nie wkładaj wszystkich do tego samego wora. Gry nie żądze się tymi samymi prawami co życie. Chodzi o to żeby znaleźć złoty środek i zadowolić tych co lubią wyścig szczurów i tych co wola robić w grze inne rzeczy. Ps.…
  • Starrk -

Liked ackra’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from farcik: “Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych. ” I mieć najwięcej kasy,największy dom, najdroższą furę i najpiękniejszą żonę,. Gra ma być rozrywką a nie zastępować braki w życiu realnym.