Recent Activities

• fenrir89 -

Posted the thread Sprzedam deuter: 100kk deuteru do wymiany..

Thread
    Wymienię deuteru w ilościach 100kk i więcej. nick w grze - fenrir
  • ciap -

Replied to the thread Rozmówki u68.

Quote from Wojownik Kajaczenko: “wycofuje co napisalem 2 posty wyżej ” Ale jesteś :fsad:
  • souris -

Liked UncleBadi’s post in the thread WujO [WSNR] vs. GooDBaDUgLy ~ 4366.48%.

Like (Post)
    Jak na porządnego przydupasa przystało wrzucam za swojego Guru bo on się wstydzi :thumbsup: DEX KUPIMY!!!!
    Dnia 21-10-2019 15:55:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [WSNR] ________________________________________________ Pancernik
  • souris -

Liked UncleBadi’s post in the thread Badi [WSNR] vs. BONUS [LOG] ~ 619.04%.

Like (Post)
    Dexu kupie ;]
    Dnia 21-10-2019 18:25:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Badi [WSNR] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca BONUS [LOG]
  • ciap -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Munio_Uni 1: “Czy było już info kiedy nowa wersja wchodzi na serwery ? Jak pisano już o tym to sorry że przegapiłem ale chyba nikt sie nie dziwi że tego nie czytam ;) Dzieki za info. ” Nie było, trwają testy od tygodnia dopiero. :fsmile:
  • Agresorom :graty: , Obrońcy :gszo:
  • bocieek -

Replied to the thread WujO [WSNR] vs. GooDBaDUgLy ~ 4366.48%.

Quote from Gruby77: “Quote from UncleBadi: “Jak na porządnego przydupasa przystało wrzucam za swojego Guru bo on się wstydzi :thumbsup: DEX KUPIMY!!!!
    ” Nie wstydzi sie :) po prostu ktoś inny zezłomował flote a wujo nie dał pasów do boarda więc zanim…
  • Miikuu -

Liked Ruda’s post in the thread Dyskusje S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Like (Post)
    Kochani, trochę mniej jadu a wszyscy będziemy zdrowsi. Temat zostanie przeczyszczony, a ja mam ważne informacje: - Wszystkie raporty, które zostały wrzucone w spoiler są do poprawy. Program ma problem z zaliczaniem takich rw, dlatego proszę o…
  • UncleBadi -

Czytaj ze zrozumieniem "niemoto"... wrzucam ST za kolege i piszę że dex kupimy...ja i kolega... coś tam w główce się zadziało teraz? :>
  • Munio_Uni 1 -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Czy było już info kiedy nowa wersja wchodzi na serwery ? Jak pisano już o tym to sorry że przegapiłem ale chyba nikt sie nie dziwi że tego nie czytam ;) Dzieki za info.
  • bocieek -

Replied to a comment by ciap on bocieek’s wall.

Wall Reply
    odpowiadasz frazesami i ogólnikami.

Jak wyliczyć kolonizuj? słucham serdecznie
  • Wojownik Kajaczenko -

Replied to the thread Rozmówki u68.

• majapi -

Replied to the thread Forster [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~ 220 172.34%.

a po co karmic trola ? zejdz na ziemie i odetchnij gleboko stek jak stek, akurat na nim juz chyba nie dziwi, kolejny bfs mapi
  • ciap -

Wrote a comment on bocieek’s wall.

Wall Comment
    "@ciap Bo nie znasz gry, i masz zerowe pojęcie o niej..."

To jakim cudem jestem w stanie odpowiadać na tyle pytań w Zadawaniu pytań jeżeli nie znam gry? :E
  • Vegetto -

Replied to the thread #2 Time2Party [Partizan] vs. Bomber [P-16] ~ 1682.95%.

Skoro SGO wyraża zgodę na jawny PUSH, to pisanie o tym na forum i tak nic nie da, tyle w temacie :) starcia gratuluję, procent przynajmniej nie z właśnie floty, If u know whati mean :)
  • Gruby77 -

Quote from UncleBadi: “Jak na porządnego przydupasa przystało wrzucam za swojego Guru bo on się wstydzi :thumbsup: DEX KUPIMY!!!!
    ” Nie wstydzi sie :) po prostu ktoś inny zezłomował flote a wujo nie dał pasów do boarda więc zanim będzie kolej wuja na…
  • sandaczz -

Beka z mośków , Gruby zjedz se ciastko :D 8o 8o 8o
  • UncleBadi -

Gruby dostałeś takie info? Nie? Nie przejmuj się, dostaniesz ;)
  • KKS -

Liked xLORD SITHx’s post in the thread Lord Maul [Veto] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 25569.86%.

Like (Post)
    I wzajemnie, waflu.