Recent Activities

• TakiOwaki -

Replied to the thread SMOD Ruda.

Trójkąt z dwoma facetami czy z facetem i laską?
  • roermond -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Te całe expedycje to jedna wielka porażka. Niech ktoś zrobi 100 expedycji a ja wyślę 100 slotów na farming. Zobaczymy kto więcej zyska.Czym tu się jarac, że jakieś pz z piratów się zrobiło? Jedyny plus to większe planety przy kolonizacji.
  • Mafia Wietnamska -

Posted the thread szajka [KOMORNIC] vs. Kwinto [AVALON] ~ 24 163.43%.

Thread
    Tu a Nie Tam Bo Tam Nie Umiem :evil: Obrońcy odbudowy bonus (Hidden Content) Dnia 20-10-2019 xxx następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 290.707 Krążownik 100.000
  • Billie the kid -

Posted the thread nightm4r3 vs. Senator Seren [EMERYCI] ~ 91.25%.

Thread
    youtube.com/watch?v=d161QL10588&list=RDe_ooxjzzR0o&index=3 enjoy ! Bry troche mnie nie bylo bo malo przez ostatnie dni na ogame mialem . coz rl wazniejszy :P Pozdro Bossy oraz buddy !
    Dnia 20-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się
  • sonrevil -

Posted the thread Vice OmiSromoV vs. Rambo [BAt] 55,86%.

Thread
    Nic specjalnego ale na początek miło...
    On 20-10-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Vice OmiSromoV ________________________________________________ Small Cargo 308 Heavy Fighter 6 Light Fighter 1.404 Cruiser 113
  • polesiuk -

Replied to the thread Lasocki ccc [LOG] & CoMMaster [LOG] vs. Admiral Spacewalk ~ 831.77%.

Piękne trafienie. Jest potencjał, jest pracowitość, są i wyniki. Gratulacje Zaangażowanym! Trafionemu... szczęśliwego trafu w Totka.
  • ciap -

Liked @Piciu’s post in the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Like (Post)
    Radzę zezłomować u handlarza przed S&D xD
  • Ver -

Replied to the thread #7 Ver vs. Lieutenant Yakini >>>Crasher<<< [COMA u32] ~ 454.03% top1.

Gratuluje raz jeszcze. Po mimo dokładnej obserwacji całgo lotu zorientowałem się w ostatnich sekundach :) Co do antyfloty to chyba za dużo powiedziane ponieważ jak można zauważyć na forum zarobiłem na nią poprzez ST które łatwo można policzyć :) Grając w…
  • Johnatan -

Replied to the thread Kromak [P N] vs. krzyzak [MISIE] ~ 114228.38%.

Gratulacje! @Kromak w starciu głównym nie zgarnąłeś za dużo surowców . więc po co tyle MT? czy tak jak LM są po to, żeby one były rozbijane pierwsze przez GŚ, co zmniejsza straty?
  • KissOfTheDragoon -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

ludzie wy serio nie rozumiecie... na co gornikowi te cale wydobycia itp jak kazdy kto go wykryje bedzie go orac dla wlasnie jego wydobycia, zlomu z lazikow i satek. jak nie latam po satkach tak zapowiadam wszystkim publicznie- ZACZNE i nie ukryje sie…
  • sandacz123 -

Liked Eko_Eko’s post in the thread WujO [WSNR] vs. Yara-ma-yha-who [NFZ] ~ 10047.35% TOP1 SOLO :).

Like (Post)
    @Mecenas, pal gumę homoncie przepocony, WTF>??? graj jak umisz, a że nie umisz to grasz jak grasz...
  • robaczek -

Posted the thread błądw testach.

Thread
    największym błedem jest to ze dajecie testy na uniach gdzie maja po 2kk pkt kazać nam testować dając nam 15mln anty ale by im dorównac bądz sprawdzic te wasze nowe wynalazki to jestesmy w dupie bo zaraz nas koszą jak zborze zrobcie uni dla…
  • robaczek -

Replied to the thread błędy.

największym błedem jest to ze dajecie testy na uniach gdzie maja po 2kk pkt kazać nam testować dając nam 15mln anty ale by im dorównac bądz sprawdzic te wasze nowe wynalazki to jestesmy w dupie bo zaraz nas koszą jak zborze zrobcie uni dla…
  • Apofis -

Replied to the thread Serwer Bermuda - nie można dokończyc budowy Fabryki robotów.

• GitKOles -

Liked NarImmor’s post in the thread NarImmor [LUMPY] vs. Juliusz Cezar ~ 19463.28%.

Like (Post)
    Widzisz Szymonku, bo żeby złomować, to czasami trzeba przeskanować jakiegoś aktywnego gracza, wylecieć, poobserwować, sprawdzić falangą, ściągnąć moona, coś policzyć, a nie tylko wysyłać mtki na nieaktywnych, bo oni nie uciekną ;) Narzekaj nadal, że Ty…
  • Apofis -

Replied to the thread Odbieranie zakupionych z rynku statków.

mając generała, statku pioniera nie mogłem odebrać, tak samo mając kolektora też pioniera nie mogłem wyładować.
  • GitKOles -

Liked po prostu Szymon’s post in the thread NarImmor [LUMPY] vs. Juliusz Cezar ~ 19463.28%.

Like (Post)
    Ledwo co konto z U zeszło i już dzwon , na pewno przypadek :E
  • Soldier -

Replied to the thread mlyn [AFERA] vs. Ohma Tokita ~ 1782.43%.

Ładny strzał a co najważniejsze bez strat, co do tego płaczu o złomy to sami pokazujecie swoje braki w dogrywaniu. Niedługo będziecie płakać że ktoś wam podstawkę dograł no ogólnie każdy złodziej i cheater :thumbsup:
  • Soldier -

Liked hajiti’s post in the thread mlyn [AFERA] vs. Ohma Tokita ~ 1782.43%.

Like (Post)
    podpalaja sie na loty i reckow nie dograja a potem placz bo ktos sos z pz zawija - nauczcie sie nooby dogrywac recki z lotem floty bo potem bedziecie na minus z ST wychodzic. Tak to jest jak sie ma parcie na cyferki XD