Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread Xerkses [WRS] vs. Lewers [VDC] ~ 7121.15%.

O! Dział Dorado jeszcze żyje :D Graty wlotu i niezłego zysku, przetapiaj szybko bo trzeba odbudować te stracone dwie sondy :E
  • nowynick -

Replied to the thread Death of Rats vs. jamnik187 [KGH] ~ 8621.06%.

Ty to masz fart do dobrego tankowania :O Może rzuć tego OGame w diabły i zajmij się poszukiwaniem złóż ropy. Graty :thumbup:
  • nowynick -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• Elkanen -

Dajcie teamowi czas. Byscie chcieli wszystko wiedziec na dlugo przed wprowadzeniem zmian. Rozumiem, ze kazdy chce wiedziec co go czeka ale chyba lepiej zostawic sobie pewna dawke niepewnosci niz dostac teraz wszystkie info jak na tacy a finalnie zajda…
  • Legend -

Replied to the thread Kupię deuter: Kupie deuter.

• Huwiszka -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Quote from turysta: “Quote from Queen Reaktywacja: “Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. ” Quote from Huwiszka: “wierz lub nie ale nie poszedł nawet 1 screen z tym co leciało, bo do tej pory Łobronca w robocie…
  • nowynick -

Quote from Art: “Prace idą do przodu. Obecnie pracuję nad... ;) ” Może parę słów chociaż więcej zdradzisz? ;)
  • Art -

Prace idą do przodu. Obecnie pracuję nad... 78giAdiY8UhSTK23qrQfT6yDvUw4l+qEcQDsMHiIIjHhcRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAL+D8PxdNwDkGbzAAAAAElFTkSuQmCC ;)
  • turysta -

Quote from Queen Reaktywacja: “Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. ” Quote from Huwiszka: “wierz lub nie ale nie poszedł nawet 1 screen z tym co leciało, bo do tej pory Łobronca w robocie i siedzi cicho na…
  • RAFUS1973 -

Replied to the thread Heart [TTD] vs. MiniOni [RMP] ~ 6130.4%.

hymm a czym miał się chwalić ? że dostał klapsa ? Graty dla agresora ,ja sobie po farmiłem też ofiarę :) Obrońcy SzO i chęci do gry ,lub zabawy w RL
  • SzamanU68 -

Replied to the thread Kurufir [Veto] vs. petrx [Formoza] ~ 14933.96%.

gratuluje top 7 solo :D wpisze dzisiaj do topki
  • turysta -

Liked ZDOBYWCA1’s post in the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Like (Post)
    Dzisiaj tak z innej beczki, wczoraj Obrońca wybrał się na moją paliwówkę, dzisiaj został zezłomowany :P dużo można było tu pisać, miał być to wlot na czyściocha GS'ami, nie wyszło , potem seria niefortunnych zdarzeń, najpierw blokada ataków (tu…
  • Nie obijam a odbijam xdxd Kot na kacu [M-W] vs. Jen ~ 121.95%
    Dnia 19-09-2019 15:08:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kot na kacu [M-W] ________________________________________________ Krążownik 4.134 Bombowiec 2.000
  • Nie(L)ot -

Liked xLORD SITHx’s post in the thread jumek [Veto] vs. jal [ASSASSIN] ~ 4777.47%.

Like (Post)
    Dnia 29-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor jumek [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 307.000 Krążownik 75.000 _________________________________________ Obrońca jal [ASSASSIN]
  • Proszek sie posypał, a magiczne duo go wciagnelo
    Dnia 11-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor jumek [Veto] ________________________________________________ Duży transporter 30.000 Lekki myśliwiec 1.111.111 Krążownik
  • Neferet -

Liked sheaker’s post in the thread Hellmond [N-D] vs. trampek [Minionki] - 2116 % (50 ST solo na X).

Like (Post)
    Tak jak napisałem w tytule to 50 Starcie Tytanów od początku mojej przygody na Xanthusie, cieszę się, że to Starcie nie jest na jakimś bunkrze tylko na jednym z topowych flociarzy, dodatkowy smaczek to oczywiście tag sojuszu. Zrobienie tych 50 ST
  • Ekolog -

Replied to the thread Uni Cosmos - konfiguracja?.

@Art Pytanie odnośnie naszej ankiety która zakończyła się 11.09 , mógłbyś napisać jakie są jej wyniki i kiedy możemy spodziewać się ewentualnych zmian EKO , jeśli nastąpią .
  • abecaduo -

a z reszta, szkoda gadac, bo i tak zawsze jest to samo xD usunac post!
  • Noe (WRS) -

Replied to the thread Xerkses [WRS] vs. Lewers [VDC] ~ 7121.15%.

Mój rodzynek nie wytrzymał i utarł nosa byłemu koledze. No cóż transfer się jakoś nie opłacał a trzeba było u nas zostać a tak kuku :E w ramach promocji :E . Brawo łobuzie :bdb:
  • ZDOBYWCA1 -

Liked Huwiszka’s post in the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Like (Post)
    Lechu spokojnie nie zamierzam się tu wykłócać:) po prostu tak to zrozumiałem i tyle, w ciągu blokady mogłem się zalogować dosłownie 2-3 razy łącznie może na 20 min, Hallo Kitty, Drag Queen i reszta na telefonach, wierz lub nie ale nie…