Recent Activities

• Therion -

Liked Brzoza’s post in the thread Dyskusje S&D Universum Libra Edycja 2 [09.12.2019-09.01.2020].

Like (Post)
    Nie zgłosiłem się, ale swoje zdanie na ten temat wypowiem. Jeśli jest czas na zgłoszenie się ( a było go wystarczająco dużo ) to należy zgłosić się do tego czasu. Jak ktoś zapomnial , nie zdążył trudno jego strata. Dlatego nie powinien…
  • Dris -

Replied to the thread KaMiKaZe-Oddam [SKB] vs. Ixus [PAK] ~ 1578.68%.

Graty Mordko ! Tylko znajdź coś większego bo proporcje floty ubitej do twojej to coś małe ;)
  • Tribuni Plebis -

Replied to the thread Pro [Eko] vs. Gruby Walaszek [RENTA] ~ 70.07%.

Bardzo fajny złom pod dom z prezentem, jak sądzę mizerny zysk raczej został osłodzony Księżycem z pechowych lotników :)
  • Dris -

Replied to the thread KaMiKaZe-Oddam [SKB] vs. Matrix [Br Deu] ~ 3547.7%.

Graty mefi....a nie kurna kami :D przecież to mefiego pushowka to co się wpiepszasz :thumbsup: No a tak poważnie gratuluję starcia i odbudowy dla matrixa a żeby znowu po właściwej stronie się znalazł :D
  • Tribuni Plebis -

Liked Gruby Walaszek’s post in the thread Pro [Eko] vs. Gruby Walaszek [RENTA] ~ 70.07%.

Like (Post)
    Może i bez zysku w surowcach, ale fajnie, że agresor nie skanuje przed wlotem i zostawia moona. Zabawne jest to, że pół godziny wcześniej poleciał mi na satki i widział, że jestem zalogowany, a krążki, które chciał zezłomować na jednej
  • dexPL -

Replied to the thread AntiGameReborn.

Quote from 19dawid45: “Temat pewnie wałkowany ale go nie odnalazłem w tej lawinie postów mam proglem z AGR na Leda Praktycznie wogóle go niema nawet na farmingu nie pokazuje mi ostatnich lotów itd ręcznie wszystko z pamięci trzeba wpisywać…
  • Halny -

Liked dziadek barezi’s post in the thread Flota Imperialna JN [COMA] vs. ELEA [LHiP] ~ 365.06%.

Like (Post)
    Quote from amen0688: “Graty ... Nigdy skanów XD to mnie zwiodło XD a pierniki lepilem xd ” po co skany,jak leci na pewniaka,przeciez siedzi na 2 kontach,sam siebie ma skanowac? kolejny patent,sam sobie gratulacje przesyla :D :D SzO zgwalconemu,ale…
  • MarcinFormela -

Sam mam ten problem nie podlicza surowców itp.
  • Keanu_U19 -

Replied to the thread Flota Imperialna JN [COMA] vs. Bandit Nekkar ~ 526.04% TOP 3 SOLO.

amen - czy Ty nie widzisz jak się błaźnisz? nawet nie zaprzeczasz zarzucanym czynom, każdy dobrze wie jak grasz, na Twoim miejscu na prawdę zniknąłbym z tego forum, bo my Ci żyć nie damy :)
  • Hintes -

Liked abecaduo’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Gomezues [IOB] ~ 9816.35%.

Like (Post)
    Ty juz nawet nie czytasz, co usuwasz @Miikuu. Ok, wywaliles czesc posta odpowiadajaca na usuniety post. Ale pol posta dotyczylo STRIKTE starcia, nie prowokowalo, nie obrazalo, opisalo sytuacje z bitki. Gdzie tam byl offtop/obraza/zlamanie regulaminu?
  • ^KaMiKaZe18^ -

Replied to the thread Kociaki Vs. Psiaki [RW].

08-12-2019 16:04:57KaMiKaZe-Oddam [Kociaki] ~ 3547.7%
    Dnia 08-12-2019 16:04:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe-Oddam [SKB] ________________________________________________ Pancernik 30.000
  • 19dawid45 -

Temat pewnie wałkowany ale go nie odnalazłem w tej lawinie postów mam proglem z AGR na Leda Praktycznie wogóle go niema nawet na farmingu nie pokazuje mi ostatnich lotów itd ręcznie wszystko z pamięci trzeba wpisywać ktoś wie o co chodzi?
  • ^KaMiKaZe18^ -

Posted the thread KaMiKaZe-Oddam [SKB] vs. Matrix [Br Deu] ~ 3547.7%.

Thread
    Pozdrawiam caly sojusz oraz wszystkich znajomych :)
    Dnia 08-12-2019 16:04:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe-Oddam [SKB] ________________________________________________ Pancernik 30.000
  • Kicki -

Replied to the thread Kociaki Vs. Psiaki [RW].

08-12-2019 16:43:16 Kicki [Psiaki]~ 230.26% 08-12-2019 16:43:16 Kicki [Psiaki]~ 206.75% 08-12-2019 16:43:16 Kicki [Psiaki]~ 252.28% 08-12-2019 16:43:16 Kicki [Psiaki]~ 130.83% 08-12-2019 16:43:16 Kicki [Psiaki]~ 138.07% Kicki [Mns] vs.…
  • Ice_ -

Liked franc’s post in the thread franc_finito [N-D] vs. GruDruMinionki [Black Mo] ~ 4801.76%.

Like (Post)
    Kurz i pył po ostatnich harcach jeszcze nie opadł, a mój antykwariat zwany flotą znowu musiał opuścić hangary. Było to bardzo nie w smak pilotom i jeszcze bardziej dowódcy ale czego się nie robi dla chwały (taaa chwały ;> ;} ). A wyglądało to tak, że…
  • Ice_ -

Liked sheaker’s post in the thread derp vs. Hellmond [N-D] - 2248 % Obrona.

Like (Post)
    Zalogowałem się jakieś 10 minut po pierwszym wlocie - złom u Agresora - po rozbiciu dofarmu poszedłem dalej spać, nie miałem siły wiosłować. Wraz z rozbitymi wcześniej przez Derpa DT oraz lamami z nocnej produkcji i wywiezionym paliwem jest…
  • dexPL -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum Wezn Edycja 2 [09.12.2019-09.01.2020].

@Ruda Skoro SnD rusza jutro - to może jednak warto udostępnić podział na grupy? Chociaż tyle? Chyba, że następuje przesunięcie startu tego czegoś - ale wtedy także warto podzielić się info o tym. Obecnie czasy reakcji przypominają kontakt z…
  • szturman -

Replied to the thread Banditt [BOSS] vs. Vice Pulsar [Eko] ~ 100.96% + 120.68%.

Ale zyski aż mi przykro, że ja takich nie robię ;( Graty Lamko :D Top we fote i goń topkę :)
  • Gruby Walaszek -

Posted the thread Pro [Eko] vs. Gruby Walaszek [RENTA] ~ 70.07%.

Thread
    Może i bez zysku w surowcach, ale fajnie, że agresor nie skanuje przed wlotem i zostawia moona. Zabawne jest to, że pół godziny wcześniej poleciał mi na satki i widział, że jestem zalogowany, a krążki, które chciał zezłomować na jednej
  • Gruby Walaszek -

Posted the thread Pro [Eko] vs. Gruby Walaszek [RENTA] ~ 70.07%.

Thread