Recent Activities

• .:czubulus:. -

Liked Muniek’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from cokolwiek: “ Na miejscu GF zrobiłbym tak ” Przestałem czytać po tym fragmencie. Moim zdaniem nagrody czym wieksze tym lepsze. Ludzie chcą emocji.
  • Czyste_Zlo -

Liked Chiro’s post in the thread Don Massimo [WGP1920] & Zodiak vs. Imperator KSF [ANS] ~ 5513.94%.

Like (Post)
    Wyskanowane - pozamiatane :thumbup: Niezle wyszło, gościnne wystepy zawsze spoko. Dzięki Don za odzew i wspólny lot :popcorn: Pozdro dla WGP ;) m.youtube.com/watch?v=jXI9CKXIeok
    Dnia 27-11-2020 21:28:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Don Massimo
  • grigor04 -

Posted the thread Wodzu Grigor04 [SWISTAKI] vs. Tomek [PAKT] ~ 2970.38%.

Thread
    witam ponownie . ;) Cos tam poskanowalem, cos znalazłem. Ochłapy- ale jednak, grosz do grosza... ;D Pozdrawiam Wszystkich. Oczywiście najbardziej Swistaki.
    Dnia 28-11-2020 03:15:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wodzu Grigor04 [
  • Uchiha Itachi -

Posted the thread Uchiha Itachi vs. Lord Ghalagan [HANZA] ~ 2793.65%.

Thread
    Dnia 28-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Uchiha Itachi] 1dce9205c9c89d04d4d8459f7e62dab6.gif ________________________________________________ Bombowiec 282 Lekki myśliwiec 540.435 Ciężki myśliwiec 43.218 Krążownik
  • grigor04 -

Posted the thread Wodzu Grigor04 [SWISTAKI] vs. chill [NFZ] ~ 4615.42%.

Thread
    ze tak zacytuje @cannabis "Stało w ulu i nie stoi" ;D @chill sory za satelity. Do rzeczy. ;)))))))
    Dnia 28-11-2020 02:54:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wodzu Grigor04 [SWISTAKI] ________________________________________________
  • Molibdenowy Mateusz -

Replied to a comment by Molibdenowy Mateusz on sisko’s wall.

Wall Reply
    czy można podbić stare ogłoszenie do góry, aby było na samej górze ofert?
  • Apofis -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from SzczurekApst2: “czony, jest to chwilowa zmiana czy na stałe ? ” Raczej na stałe, na nowych uni już od początku nie ma. Quote from cokolwiek: “odsumowując - szansa (%) na znalezienie rozpruwaczy jest identyczna dla każdej klasy.…
  • Motomysza -

Liked Inner Demon’s post in the thread kikijiki [N_O] vs. RAFAEL [FOR FUN] ~ 2082.26%.

Like (Post)
    youtube.com/watch?v=VxGJp2RAYT4 Dnia 26-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [N_O] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca RAFAEL [FOR
  • ---Webber--- -

Posted the thread webber vs. lord sith [SITH] ~ 5558.04%.

Thread
    Dzięki Tatek!
    Ave Sith :thumbsup:
    Dnia 28-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor webber ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca lord sith [SITH]
  • cokolwiek -

Liked Macmichael1’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from cokolwiek: “PS. Kopalnia mety czy badanie NN - działało jako podbicie badania / kopalni czy jako ten poziom kopalni co na obrazkach? Bo moim zdaniem to może być jako podbicie istniejącego poziomu ... i może być niezłym…
  • cokolwiek -

Liked YoUwIsH!’s post in the thread Top 10 władowanej kasy w gierke.

Like (Post)
    Ja niedawno wrocilem do gry, zaczalem na Octans po dlugiej przerwie, duzo w grze bylo dla mnie obce, klasy zbieracza, odkrywcy itp, rynek. Jak oddalem konto na octans , zrobilem 3 miesieczna przerwe i jak zalozylem konto tutaj to nie mialem pojecia co…
  • SzczurekApst2 -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Wróciłem po dłuższej przerwie i rynek był najciekawszą nowa rzeczą jaka ogame oferował od wielu wielu lat sam zbierałem lm dla floiarzy żeby sprzedać za sure na eko a po klikaniu paru kkk lm okazuje się że rynek został wyłaczony, jest to…
  • Bresia (L) -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Z opóźnieniem na forumie, ale Liciu wiesz ..ode mnie najlepsiejsze życzenia
  • Bresia (L) -

Liked Zla Kobieta’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Sto lat, sto lat, niechaj Endriu długo polewa nam :fkiss: :impra:
  • YoUwIsH! -

Replied to the thread Top 10 władowanej kasy w gierke.

Ja niedawno wrocilem do gry, zaczalem na Octans po dlugiej przerwie, duzo w grze bylo dla mnie obce, klasy zbieracza, odkrywcy itp, rynek. Jak oddalem konto na octans , zrobilem 3 miesieczna przerwe i jak zalozylem konto tutaj to nie mialem pojecia co…
  • Zlomek_Mistrz -

Liked Muniek’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from cokolwiek: “ Na miejscu GF zrobiłbym tak ” Przestałem czytać po tym fragmencie. Moim zdaniem nagrody czym wieksze tym lepsze. Ludzie chcą emocji.
  • halszka -

Liked umpa’s post in the thread WujekSamoZlo & AK-47 [CAZADOR] vs Solmyr Ibn Woli Boru [LUMP] 51435,18%.

Like (Post)
    116261583_709399582941005_2392332175415642694_n.png "PAŁEJ W KROKU"
    Dnia 01-11-2020 16:49:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujekSamoZlo [CAZADOR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 17.691.705 Ciężki
  • halszka -

Liked Iszya’s post in the thread WujekSamoZlo [CAZADOR] vs. Zohan [LUMP] ~ 30244.28%.

Like (Post)
    Dnia 22-10-2020 01:58:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujekSamoZlo [CAZADOR] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca Zohan [LUMP]
  • zona_rolnika -

Replied to the thread Kwazar [S_I_N] vs. Alien [REX] ~ 1463.46%.

Tu mamy prawdziwe ST... nie widać w nim choćby jednego statka kupionego za anty :D :D :D Dlatego... szczerze gratuluję, choć brak opisu :) Ja na tucans już 7 ST zrobiłam, a wrzuciłam tylko jedno i te jedno było ostatnim, nie mam zamiaru zapychać działu…