Recent Activities

• Sothis -

Liked Asterix.’s post in the thread Asterix [N-A] vs. Wiedzma G-Z [G-Z] ~ 2351.25%.

Like (Post)
    Takie male między urlopami skan lot bum wiedzma szo poraz kolejny Dnia 14-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Asterix [N-A] ________________________________________________ Okręt wojenny 79.871 Pancernik 81.146
  • Czarnobrody -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from roermond: “Moze ktos napisac, co wybrac na starym. Zbieracz czy odkrywca. Wiem, ze jeden i drugi zostal okrojony. ” Ja mam zbieracza i dodatkowo latam sobie na expy a resztę farmię idlaków. prntscr.com/qasour tu masz podsumowanie exp z…
  • @Piciu -

Liked edes’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Winter: “Quote from drakon: “Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie…
  • EasyBot -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from EasyBot: “Quote from ciap: “@EasyBot Jakie masz lvl kopalni? ” 41/36/36 / z czego 6 planet 42/36/36 i sytuacja dzieje sie na planecie gdzie mam eko 42/36/36 ” Czyli potrzebujesz max 912 pełzaczy ;) Resztę możesz zezłomować/sprzedać.
  • Asterix. -

Posted the thread Asterix [N-A] vs. Wiedzma G-Z [G-Z] ~ 2351.25%.

Thread
    Takie male między urlopami skan lot bum wiedzma szo poraz kolejny Dnia 14-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Asterix [N-A] ________________________________________________ Okręt wojenny 79.871 Pancernik 81.146
  • Mihusz -

Replied to the thread Kupię deuter: KUPIE PIONIERY.

granica opłacalności po 3:2:1 licząc podatek to około 39-40kk. Powodzenia ;]
  • roermond -

Moze ktos napisac, co wybrac na starym. Zbieracz czy odkrywca. Wiem, ze jeden i drugi zostal okrojony.
  • exRising -

Liked ale cios antynazista’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    mialem dac spokoj ale @Art procz tego ze zapomniales dodac losowego zwyciezcy z ledy (gdyby ktos nie zwrocil CI na to uwagi .. kuponik cyk w kieszeni) to jescze nie widzialem info jak tam przelicznik minimalny w handlu jest /poniekad obnizony po naszej…
  • Winter -

Quote from edes: “Quote from Winter: “Quote from drakon: “Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie…
  • _Pawelos_ -

Quote from edes: “Na ledzie nie ma handlarza i jak kupisz 1kk dexu to nie wymienisz na 3kk mety i pkt nie zarobisz dodatkowych więc tam rynek może tak funkcjonować co innego na starych serwerach ” ale czy musisz sprzedac go po takim przeliczniku…
  • Wet Fingers -

Replied to the thread KaMiKaZe-Oddam [SKB] vs. TheEnd [Mns] ~ 4293.19%.

• ale cios antynazista -

mialem dac spokoj ale @Art procz tego ze zapomniales dodac losowego zwyciezcy z ledy (gdyby ktos nie zwrocil CI na to uwagi .. kuponik cyk w kieszeni) to jescze nie widzialem info jak tam przelicznik minimalny w handlu jest /poniekad obnizony po naszej…
  • edes -

Quote from Winter: “Quote from drakon: “Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie…
  • ciap -

Quote from Art: “Quote from Apofis: “@Art nie można karać graczy za coś co jest legalne, nie wyobrażam sobie, że kupię coś tanio w rynku a sprzedam sobie w normalnym handlu według zasad 3:2:1 i mam być za to ukarany. Nonsens, należy zmienić…
  • ^KaMiKaZe18^ -

Replied to the thread Kociaki Vs. Psiaki [RW].

14-12-2019 07:20:40 KaMiKaZe-Oddam [Kociaki] ~ 264.83%
    Dnia 14-12-2019 07:20:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe-Oddam [SKB] ________________________________________________ Krążownik 20.000 Mały transporter 15.000
  • ale cios antynazista -

Liked exRising’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from drakon: “Nie, oni uważają że te małe słówko "dozwolone" w niedopracowanej nowince jaką wprowadzili podważa cały regulamin gry. :E ” Wszyscy wlacznie z Artem i GF dopuszczaja przeliczzniki na rynku jako dozwolone, tylko Ty masz problem ze…
  • smoko -

Replied to the thread Agresywny Szachista [Elita] vs. Zemsta Nadejdzie [TEREFERE] ~ 155.96%.

Kolejna partyjka szachów rozegrana , gratki :) ,a obrońcy zamiast SzO trochę pokory :)
  • ale cios antynazista -

Liked Crion’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Art: “Quote from Apofis: “@Art nie można karać graczy za coś co jest legalne, nie wyobrażam sobie, że kupię coś tanio w rynku a sprzedam sobie w normalnym handlu według zasad 3:2:1 i mam być za to ukarany. Nonsens, należy zmienić…
  • LionKong -

Replied to the thread Optymalny sklad ekspedycji po 7.1.

@LA PUTIN LABAMBA tak wysyłam tylko 555 pionów i 1s Ale dorzucę niszczarke i napisze efekty
  • Dobrygracz -

Liked Winter’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Art: “nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie…