Recent Activities

• Truck driver -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from buleon: “Jeśli chcesz osiągnąć wynik, to przy MT musisz farmić z pewną regularnością. Farmer korzystający z sond może sobie pozwolić na farmienie nieregularne, z doskoku, kiedy ma czas, ochotę i możliwości. ” Niekoniecznie bo…
  • litek. -

Liked ciap’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @buleon Na swoim uni chyba masz ładowność więc farm a nie uszczęśliwiaj innych :P
  • litek. -

Liked Mirmir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Witam Ładowność sond to chory pomysł,nie będę się rozwodził dlaczego bo temat nie jest nowy i wiele razy był już wałkowany.Wydaje mnie się ,że przy zmianach prędkości unii w ankiecie była opcja ,czy jesteś za ładownością sond i z tego…
  • Matematyk DS -

Replied to the thread w0jci3ch [S_W] vs. p4k [BLDR] ~ 95.15%.

Nie złe starcie,ostatnio trochę było,że z niszowym kontem bym się powstydził. Trochę dołuje ilość floty ,ale tutaj widać ilość wykorzystana,jak czyste to naprawdę musiałem po pijaku się wpisać GRATULACJE ! Fajnie popatrzeć ,dzieki
  • ciap -

Quote from buleon: “i to bez tracenia całego dnia. ” Moim zdaniem właśnie wtedy traci się go więcej. :fsmile:
  • buleon -

Replied to the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

Konkretna liczba niszczycieli robi swoje :) Nawet nie musiałeś dodawać 5kk LM, żeby z zyskiem wyjść :) Graty i ciśniesz dalej :) Obrońcy czego sobie życzy :) I odbudowy tego ładnie wyglądającego kompletu jedynek
  • buleon -

Replied to the thread derp [Minionki] vs. BABY STAR ~ 18175%.

Brawo @derpolsterer :) Buum, taaakieee duuuużeeee. Bach, trrrach, łubudu... i bęc! :P Tylko czemu znowu Piorta męczysz? :P BABY STAR, standardowo Sz/O :)
  • buleon -

Liked Piort’s post in the thread derp [Minionki] vs. BABY STAR ~ 18175%.

Like (Post)
    Siema, @derpolsterer się wstydzi wrzucać ST na swojej pushówce i mnie o to poprosił :E . Parę dni temu próbowaliśmy zdjąć Baby Starowi kilka księżyców, powiodło się zaledwie połowicznie. Baby tymczasowo ocalił statki, przy okazji szkalując…
  • buleon -

Jeśli chcesz osiągnąć wynik, to przy MT musisz farmić z pewną regularnością. Farmer korzystający z sond może sobie pozwolić na farmienie nieregularne, z doskoku, kiedy ma czas, ochotę i możliwości.
  • FINEZJA1 -

Replied to a comment by FINEZJA1 on ciap’s wall.

Wall Reply
    nie masz PM ?! why
  • Truck driver -

Quote from buleon: “Nie muszę. Klikam wtedy, gdy chcę i mogę. ” A ja musze rzucac prace i klikac bo mi idlaki uciekna? Gdzies tak napisalem? Szkoda czasu na dyskusje bo wplatujesz slowa, ktorych nie uzylem. Reszty nie skomentuje bo nie warto tego…

Posted the thread Avatar [GodOfWar] vs. WRAITH [APO_PL] ~ 920.09%.

Thread
    Dnia 20-07-2019 02:28:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Avatar [GodOfWar] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.000 Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca WRAITH [APO_PL]
  • Yoda_w0jci3ch -

Posted the thread w0jci3ch [S_W] vs. p4k [BLDR] ~ 95.15%.

Thread
    Pozdrawiam sojuszników S_W
    Dnia 20-07-2019 01:11:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [S_W] ________________________________________________ Niszczyciel 100 Okręt wojenny 450 Pancernik 170 Krążownik 346
  • buleon -

Quote from Truck driver: “I jestes uwiazany do gry bo musisz non stop klikac ” Nie muszę. Klikam wtedy, gdy chcę i mogę. Przyjmijmy, że puszczasz falę farmingów MT, 25 sztuk x 6 sekund = 150 sekund, dwie i pół minuty + półtorej minuty na…
  • Supreme -

Replied to the thread Rasea [Ferajna] vs. Alam [Corleone] ~ 3212.8%.

Jest i odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :thumbup: unknown.png Graty fajny zysk i takie tam, obrońcy pakiecik
  • Akcelerator -

Replied to the thread Avatar [GodOfWar] vs. Abate ~ 804.85%.

Gratki :) często mi stała flotka Abate pod nosem albo latała ale nigdy nie udało się wstrzelić :P szybki lot na krążkach i fajny zysk, graty :)
  • Truck driver -

Quote from buleon: “Dodatkowo nie jest to czas wybrany przez Ciebie, a przez grę. Przy sondach Ty wybierasz, kiedy farmisz. Uważam, że przyjemniej jest samemu wybrać, kiedy mam farmić. ” Quote from buleon: “Ponadto, opcja z ładownymi sondami…
  • Ulissess -

Liked Supreme’s post in the thread Hugo Stiglitz [PUSH_1] vs. gwi4zdor [Corleone] ~ 16809.72%.

Like (Post)
    Dzień dobry, wstawiam za kumpla Graty Hugo ;)
    Dnia 20-07-2019 02:15:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hugo Stiglitz [PUSH_1] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 555.555 Pancernik 49.772 Sonda szpiegowska 1
  • Maximus1984 -

Posted the thread Maximus [Gumisie] vs. Revan ~ 1995.08%.

Thread
    Stało pod bunkrem. Nie stoi. Dnia 20-07-2019 02:27:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maximus [Gumisie] ________________________________________________ Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 392.278 Ciężki myśliwiec 52 Okręt wojenny
  • FINEZJA1 -

Replied to the thread w0jci3ch [S_W] vs. Green [LHiP] ~ 90.81% - Latam po satkach.