Recent Activities

• Truck driver -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from zwierzak: “To teraz cos od siebie. Jadąc sondami skanuje się po 20-40 ukladow i odrazu farmisz. Mając 20 slotow i najblizsza odleglosc to w ciagu 20 minut jestes w stanie juz zaczac farmic. Oczywiscie licze tutaj o ukladach w ktorych…
  • zwierzak -

Quote from Truck driver: “Quote from Rentek: “Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy…
  • Cry -

Replied to the thread #15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6%.

Nie wyszło wcale tak źle lamo :) Top w puszki :)
  • Cry -

Replied to the thread #14 Kobra [Whisky] vs. Brzozazlasu [P-F] ~ 473.23% + BONUS.

Elegancko mordo ciśnij i rośnij większy :)
  • Quote from KotPali: “Graty % mega , chcial bym poznac zaplecze starcia, bo opis daje troche do myslenia, Wojakowi SzO. ” Też mnie ciekawi zaplecze bo to był bfs po prostu :D Może Marek coś zdradzi :P do tej pory wiem tylko, że było tam trochę kombinowania :D
  • ciap -

Replied to a comment by FINEZJA1 on ciap’s wall.

Wall Reply
    Już :D
  • Truck driver -

Quote from Rentek: “Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy farmieniu mt-kami trzeba…
  • ^KaMiKaZe18^ -

Replied to the thread DwK vs. PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW] ~ 71353.05%.

Teraz zostalo nam tylko czekac az konto terrora pojdzie w twoje rece i wyladuje w dziale St .... Graty starcia
  • ciap -

Replied to the thread GO ciap.

Quote from buleon: “Ciap pisze, bo się boi o swoją przewagę z u68 ” Tak się składa że od 209 roku w sojuszu prowadzony jest temat "Nasze cele w ogame". Mój pierwszy post w temacie zaczynał się od: Quote: “Mi został chyba tylko jeden cel…
  • justvroum -

Liked Rentek’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @Truck driver prawda jest taka ze farmienie ss ma swoje wady i zalety. No i należy pamiętac, ze najstarsi gracze farmili ss jeszcze na prędkości x1 moje początku na uni 11 była ładowność i nikt nie płakał. Dla mnie osoby, które nigdy nie…
  • Rentek -

@Truck driver prawda jest taka ze farmienie ss ma swoje wady i zalety. No i należy pamiętac, ze najstarsi gracze farmili ss jeszcze na prędkości x1 moje początku na uni 11 była ładowność i nikt nie płakał. Dla mnie osoby, które nigdy nie…
  • Skibix -

Posted the thread Skibix [LUMPY] vs. Chipok ~ 3952.7%.

Thread
    Witam ponownie tu ulubiona lub druga po ulubionej pushówka WSNR :thumbsup: Fabek zejdzie mniej niż miesiąc ;P tylko się z Bernem nie pozabijajcie się w drzwiach jak będziecie wpadać na kawę do mnie XD Pozdrowienia dla najlepszego sojuszu :) witam nowych Lumpów robi…
  • FINEZJA1 -

Replied to a comment by FINEZJA1 on ciap’s wall.

Wall Reply
    priv xd
  • Marys -

Replied to the thread Abbadon [TTD] vs. kadam111 ~ 3261.34% plus 1500%.

Dobrze że ktoś trzyma fason tego działu. :D Graty!
  • Po raz kolejny potwierdzasz, iż masz sie za niewiadomo kogo, a kazdy inny jest głupi, typowo stara ubecja. Jeśli uwazasz, ze przy grubszej akcji nie wiedziałbym Skad lecą recki i na jaki procent to tylko dobitnie (kolejny raz wow) potwierdza ze tak…
  • Marys -

Liked Terry’s post in the thread Abbadon [TTD] vs. kadam111 ~ 3261.34% plus 1500%.

Like (Post)
    Wow... O_O Gratulacje!
  • Truck driver -

Liked Mirmir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Buleon ile razy mam ci powtarzać te same argumenty ,o których zapominasz po paru postach. Przykład twoja wypowiedź:Zawsze jest tak, że piszą osoby, którym coś przeszkadza. Liczą się ankiety i to, czego naprawdę chcą gracze. i co mam Ci…
  • Terry -

Replied to the thread Abbadon [TTD] vs. kadam111 ~ 3261.34% plus 1500%.

• Truck driver -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    I tu sie mylisz ale dalej tego nie rozumiesz. Jakby dzisiaj włączyli farmienie sondami na Quantum to dochodowe farmy po 1-3 kk surowca już od jutra zmieniłyby się w idlaki po 200-300k surowca czyli równie dobrze możnaby te planety skasować. Tak…
  • Truck driver -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    " Rekord godzinowy z idlaków (bez żadnych wlotów po czyimś złomie czy z porzuconej błędnie lotki) to niecałe 300 kk, ale znacznie częściej trafia się 100-150 kk. I to jest taki przeciętny wynik. Ten wynik robi się farmiąc od 100 do 250 US.…