Recent Activities

• Mirmir -

Liked stresS’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Mimo, że jestem górnikiem i szybsze transportery to dla mnie raj, to jestem zdecydowanie przeciwny, żeby aż tak je przyśpieszać jak tu niektórzy oczekują.
  • mareczekz20 -

Replied to the thread Orkan_Oddam vs. mareczekz20 [EMERYCI] ~ 384.38%.

Polska służba zdrowia mnie pokonała. Tyle z córką siedziałem w poczekalni do lekarza dyżurnego, że po powrocie zmulony złego FSa zrobiłem :P jak na złość nie pomyliłem się na drugim moonie gdzie tylko trampki stały, tylko akurat tutaj :E Atakierowi graty,…
  • dziadek barezi -

Liked ZDOBYWCA1’s post in the thread ST#42 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Scarlet [S T] ~ 1463.85%.

Like (Post)
    Pozazdrościłem trochę chłopakom z TR a że dzisiaj miałem troszkę więcej czasu to dałem sobie za zadanie zrobić ST :P próg może tylko lekko przekroczony ale jakiś tam zysk jest :) Pozdro dla Wszystkich łobuzów z którymi mam przyjemność rozmawiać w tej…
  • ZDOBYWCA1 -

Replied to the thread YeahBunny [T R] vs. Vergilius [S T] ~ 3903.94%.

Graty - ja jużnie wiem na co Ci życzyć przetopu, gdyż ze wszystkim jesteś 100 lat świetlnych przed nami Obrońcy SzO!
  • ZDOBYWCA1 -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Vergilius [S T] ~ 3903.94%.

Like (Post)
    Odebrany fs? Pozdro dla ekipy z Disco, dostawcow dexa i Alko z Cosmo :)
    Dnia 17-09-2019 19:52:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 105.545
  • nowynick -

Replied to the thread Orkan_Oddam vs. mareczekz20 [EMERYCI] ~ 384.38%.

Czyżby wyjątek od reguły "konto oddane - konto zezłomowane"? :D Powodzenia dalej, zysk przedni wyszedł, nawet pancerne sondy się ostały, obrońca spoko - odbuduje się :thumbup:
  • Aniolek -

Replied to the thread Kupię deuter: NOWOŚĆ !.

Goraco polecam Lucjusza wielbiciel przyrody, milosnik Swistakow
  • wakat -

Replied to the thread Vendetta [Vendetta] vs Storm Riders [S-R ] Zakończona.

Wojna została wypowiedziana w prawidłowy sposób, była zatem ważna dlatego przywracam zawartość pierwszego posta tematu. Jednocześnie stosownie do Regulaminu Wojen - kasacja deklaracji wojennej skutkuje przegraniem wojny, w tym przypadku za…
  • nowynick -

Replied to the thread Heart [TTD] vs. MiniOni [RMP] ~ 6130.4%.

Niestety monotonia usypia. Graty czujności, a obrońcy :gszo:
  • Mari -

Replied to the thread Heart [TTD] vs. MiniOni [RMP] ~ 6130.4%.

Ładnie tych stateczków wysłałeś. Konkretny STek :) Gratulację, Szo obrońcy.
  • nowynick -

Replied to the thread BROWAR vs. ThieRRek [HOL] ~ 146.45%.

Witamy z powrotem ;) Miłe dla oka starcie z zyskiem na początek także powodzonka w rozkręcaniu się :D
  • Dzięki Panowie za wspólny lot :P To że mogło być lepiej to nie ważne - przy takich stekach zysk jest mało istotny :D Na taką flotę poleciałbym nawet z bilansem na minus :D Zachowanie obrońcy po złomie wzorowe - godne naśladowania więc szczere SzO i…
  • Aniolek -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Kupię deuter: NOWOŚĆ !.

Like (Post)
    Nastała wiekopomna chwila ! grzecznie proszę o zaopatrzenie mnie w deuter, potrzebuje 500kk i to naprawde potrzebuje :) piszcie w grze, akurat szukam przyjaciol wiec.. juz dzis ! mozesz zostac nim i Ty ! w grze Lucjusz :) za tydzien zmienie na pokorny…
  • maciasDM -

Replied to the thread ostatnia litera.

• Lucky Gal -

Posted the thread Kupię deuter: NOWOŚĆ !.

Thread
    Nastała wiekopomna chwila ! grzecznie proszę o zaopatrzenie mnie w deuter, potrzebuje 500kk i to naprawde potrzebuje :) piszcie w grze, akurat szukam przyjaciol wiec.. juz dzis ! mozesz zostac nim i Ty ! w grze Lucjusz :) za tydzien zmienie na pokorny…
  • Dzięki Panowie za wspólny lot :P To że mogło być lepiej to nie ważne - przy takich stekach zysk jest mało istotny :D Na taką flotę poleciałbym nawet z bilansem na minus :D Zachowanie obrońcy po złomie wzorowe - godne naśladowania więc szczere SzO i…
  • Elkanen -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from @Piciu: “Niech odskakują, nie mówię przecież, że nie. Jestem tylko przeciwny dalszemu systemowemu przyspieszaniu flot. Jak ktoś chce mieć szybkie mt niech sobie bada impulsowy. ” Pamietaj jednoczesnie, ze chodzi tylko o mt :P reszta zostaje bez…
  • @Piciu -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Munio_Uni 1: “Piciu - tak Ci co grają więcej, poświęcają więcej czasu na grę mają odskakiwać w statsach do przodu. Nie wiem dlaczego uważasz inaczej ? Ackra - gość zezłomowany ma stracić wszystko i się odbudowywać. ” Niech…
  • ZDOBYWCA1 -

Liked Gonzo’s post in the thread ST#42 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Scarlet [S T] ~ 1463.85%.

Like (Post)
    Piona za nutke! W sobotę na weselu szwagierki byłem i ten hit przejął imprezę :D zespół na przerwę a my myk tela do nagłośnienia "ona by tak chciala" i pełny parkiet :D Przetapiaj :)
  • ackra -

Liked Ingolf’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Munio_Uni 1: “@Art czy my tu mamy jakiś wpływ na to o ile szybsze będą MT / DT ? Biorąc pod uwagę to iż nie jest to flota bojowa możnaby nie ograniczać się do 10-20%...tylko zafundować nawet 50% szybkości końcowej. Usprawni to…