Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• Qnick -

• Szef325 -

Liked NoName555’s post in the thread NoName vs. Sendek [TENGU] ~ 11241.83%.

Like (Post)
    :E :E :E :E :E Pozdrawiam :) Dnia 02-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 49.826 _________________________________________ Obrońca Sendek [TENGU]
  • Szef325 -

Liked Rick Sanchez’s post in the thread Rick Sanchez vs. Dastan [Mmm] ~ 4865.89%.

Like (Post)
    Dnia 10-10-2019 23:21:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Rick Sanchez ________________________________________________ Pancernik 28.760 _________________________________________ Obrońca Dastan [Mmm]
  • Pax -

Replied to the thread litek [SaS] vs. PITER 35 ~ 2259.76%.

@litek. graty zaorania bunkierka :thumbsup: Obrońcy SzO
  • new_mateuszgg -

Posted the thread #23 mateuszgg [MINERS] vs Rucin83 [B_G] - 878.1 %.

Thread
    straty duze jak to przy gaskach, szkoda bylo pantery wysylac :D pozdro dla gornikow :) Dnia 16-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mateuszgg [MINERS] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.860
  • Pax -

Replied to the thread atas [SaS] vs. subaru ~ 2434.97%.

Atas, szalejesz :E Lataj, lataj i złomuj na chwałę sojuszu :D Obrońcy pakiecik.
  • Elegancko!, że tak powiem :D Pogratulować wlotu a obrońcy :gszo:
  • litek. -

Liked Pax’s post in the thread litek [SaS] vs. michanie1 [LEG-XX] ~ 2021.85%.

Like (Post)
    A sojusz swój własny, jedyny taki i nie powtarzalny to zapomniał pozdrowić? :E Graty wycieczki a obrońcy tradycyjnie SzO.
  • Pax -

Replied to the thread litek [SaS] vs. michanie1 [LEG-XX] ~ 2021.85%.

A sojusz swój własny, jedyny taki i nie powtarzalny to zapomniał pozdrowić? :E Graty wycieczki a obrońcy tradycyjnie SzO.
  • Cry -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Apofis: “Quote from Cry: “Aby odebrać zakupiony statek np sąde czy mt trzeba posiadać zbudowana samodzielnie 1 sztukę. U mnie jak na razie wszystko co zakupione odebrane ale też miałem z tym problem. ” Ale mając generała nie…
  • Mati -

Replied to the thread ostatnia litera.

• Mati -

• Almera -

Replied to the thread #13 Adik [A W] vs. Mroweczla ~ 53.46%.

Drogi unavit: Toć każdy i każda wiedzą, że po wlocie robi się celowi sondami aktywki. I wtedy możesz sobie liczyć na podstawie "minutek". Powodzenia. Gratulacje starcia. Osobie po drugiej stronie - życzenia SzO.
  • Zooombi -

Replied to the thread Zgłoszenia S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

- koparka - Komornicy [Komornic]) - 7111400 Flota: Lekkie Myśliwce: 6000000 Ciężkie myśliwce: 400 Krążowniki: 500000 Okręty Wojenne: 9500 Bombowce: 1000 Niszczyciele: Gwiazdy Śmierci: 533 Pancerniki: 600000
  • SzamanU68 -

Replied to the thread szajka [KOMORNIC] & kajako [KOMORNIC] vs. MiCha [PZT] ~ 2544.68%.

Quote from pancior3k: “Quote from KKS: “Widze ostro się bawicie skoro GanK Kajaka już się do Mafii dobiera to może być mega połączanie :D Graty w lotu pozdrawiam z Urlopu ” Nie z urlopu tylko z BANA !!, którego puszerze dostałeś za multi z kontami…
  • SzamanU68 -

Liked Wojownik Kajaczenko’s post in the thread Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%.

Like (Post)
    prosze się uspkoić. Ban był za płatność i po wyjaśnieniu sprawy kolega gruby odzyskał konto.
  • Bearded -

Jestem pewien, że sporo graczy zgłasza i powiela dane błędy, ale pytanie, czy Wy/my rodacy, też to robimy? Oby, bo serwer jest testowy dla całej społeczności, a nie tylko dla nas osobiście. Wiem, brzmię trochę jak służbista, który może
  • Apofis -

Quote from Cry: “Aby odebrać zakupiony statek np sąde czy mt trzeba posiadać zbudowana samodzielnie 1 sztukę. U mnie jak na razie wszystko co zakupione odebrane ale też miałem z tym problem. ” Ale mając generała nie będziesz miał pioniera…
  • vpony -