Recent Activities

• Stachu -

Posted the thread Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1032.6%.

Thread
    Drugiego moona też bronił Pozdrawiam całe Mns
    Dnia 24-10-2020 02:45:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Stachu [Mns] ________________________________________________ Reaper 50.000 _________________________________________ Obrońca
  • Stachu -

Posted the thread Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1455,75%.

Thread
    Obrońca broni moonow tylko zapomniał sprawdzić galę... A Stachu jak Rosja somsiaduje z kim chce Ciekawe czy wybroni też 2 moona :ocb: Ave Mns
    Dnia 24-10-2020 02:35:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Stachu [Mns]
  • Dobry Wieczór, W ostatnim czasie zdecydowanie brakuję mi czasu na wszystko, nie mówiąc już o chęciach do gry których też próżno szukać ;) Przypuszczam że gdyby nie sojusznicy którzy systematycznie dają mi się we znaki mógłbym nie doczekać
  • Selene -

Liked zefir’s post in the thread zefir [HYDRA] vs. scubi ~ 9137.36%.

Like (Post)
    #119 Zazwyczaj tą flotę widywałem na skanach zacumowaną w bunkrze scubi'ego. Dziś jednak z jakiegoś powodu moje sondy znalazły ją, stojącą bez aktywności na księżycu powyżej niego. Do pełni szczęścia zabrakło farmingu, ale niestety…
  • PeperSMT* -

Replied to the thread ban na forum.

no właśnie próbuję tam się zalogować, ale niestety nie mogę, bo informuje mnie, że błędne dane !
  • Damaon -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

dex, ale ty masz łeb kwadratowy... 1.Kolejny 2.Truck 3.Driver Wypowiadasz się w każdym wątku, w którym można wciskać prawdy objawione. Ja nie wiem czy ty cierpisz na jakieś zaburzenia kompulsyjno-obsesyjne, czy co, ale zluzuj czasem i zejdź na…
  • KrecikMax -

Replied to the thread #21 Itsari [ZZSS] vs. Sprzedam Pushki [LHiP] ~ 22300.33%.

Jak zawsze cos nie pykło coś nie siadło itp itd wstawiajcie lepiej ST bez opisów bez nutek , bez tego całego gówna którym otaczacie swoje ST na swoich multi itp itd
  • Selene -

Liked Genek’s post in the thread Celestial General [P N] vs. Bamberlas ~ 3655.85%.

Like (Post)
    # Szkoda było trochę chyba świeżaka bić, ale sam się licznik nie nabije. Pozdrawiam soj i buddy ;) SZO obrońcy.
    Dnia 21-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________
  • wuju84 -

Replied to the thread #21 Itsari [ZZSS] vs. Sprzedam Pushki [LHiP] ~ 22300.33%.

Jeszcze raz gratulacje :) fajnie że się udało :)
  • I am back -

Replied to the thread ban na forum.

Pisz tutaj: ogame.support.gameforge.com/in…38-pl.ogame.gameforge.com Tu, w temacie raczej nie dostaniesz takiej informacji. Kiedys dostalem perma na forum za reklame klona Ogame. Podalem jedynie link do tego klona. Moze jakies inne, nieregulaminowe…
  • PeperSMT* -

Posted the thread ban na forum.

Thread
    Witam Pytanie moje brzmi: Dlaczego zostało zablokowane moje konto na forum? Chdzi o konto Peper_SMT Nic złego nie napisałem, nic złego nie zrobiłem, a konto zbanowane? Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego?
  • Ergon -

Posted the thread Ergon [Remondis] vs. Boss_from_Medelin [TEREFERE] ~ 2622.07%.

Thread
    każdy coś złomuje tylko nie ja ...
    Dnia 24-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 88.888 Pathfinder 20.000
  • Inner Demon -

Posted the thread Vins [ATLANTIS] vs. kikijiki [Remondis] ~ 3360.27% - OBRONA.

Thread
    ktos chyba napalil sie za bardzo na deuter na jednym z moonow ;} ale kogo ja oszukuje, i tak wiekszosc dobrze wie, ze to kolejny push...
    youtube.com/watch?v=tW_caQZJUYI Dnia 23-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vins [
  • Apofis -

Liked Damaon’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from buleon: “Nierealne, żeby zrobili cokolwiek więcej. ” Ja mam tylko nadzieję, że mi Brzydal pomoże lobbować na .en pomysł zmiany budowy jednostek czas/sztuka na sztuk/czas w parametrach sięgających minimalną 1s./sztuka. Reszta mnie…
  • The Pawelec -

Replied to the thread Celestial General [P N] vs. Bamberlas ~ 3655.85%.

500kk piechotą nie chodzi;) Graty Celestial!
  • ta zdziwiona geba batmana mi o tym przypomniala XD ale jak juz tak lecimy z tym offtopem to zanim usuna to moze uchyl rabka tajemnicy i wytlumacz tu calej spolecznosci ogame x1 jak sie "naduzywa falangi" :D
  • cokolwiek -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Quote from Zlomek_Mistrz: “Czy ty zawsze @cokolwiek musisz wypowiadać w każdym temacie? Przecież ty podobno nie grasz na żadnym uni więc skąd ty możesz wiedzieć gdzie grać a gdzie nie? ” 1. Skąd wiesz gdzie gram? 2. Skąd wiesz gdzie mam…