Recent Activities

• Joksik -

Wrote a comment on Elkanen’s wall.

Wall Comment
    wyslalem Ci priva looknij
  • Capitan Cupid -

Now follows m.o.u.s.i.k.

Follow
  • czubulus. -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Elkanen: “Quote from czubulus.: “Nie znasz się. Wybierając generała będzie strzał jeden na milion że spadnie GS od lm ” Ale poki co generala nie ma. Na dzien dziesiejszy zdejmiesz stado gs samymi lm-ami? ” Jak w temacie "idzie…
  • Elkanen -

Quote from czubulus.: “Nie znasz się. Wybierając generała będzie strzał jeden na milion że spadnie GS od lm ” Ale poki co generala nie ma. Na dzien dziesiejszy zdejmiesz stado gs samymi lm-ami?
  • czubulus. -

Quote from Elkanen: “Quote from Joksik: “nie statek ale lmy maja miec bardzo niska szanse na zniszczenie gs. nazwali to manewrem hamilla (aktora z gwiezdnych wojen co rozwalil gs) XD ” Wyjasnij mi prosze bo moze nie wiem, moze sie nie znam ale od kiedy…
  • emR -

Posted the thread Constable Andromeda [MNS] vs. Dzien dobry ~ 26.11%.

Thread
    Z seri stalo nie stoi . Pozdrowienie dla znajomych i buddy oraz naturalnie dla sojusznikow ...
    Dnia 26-08-2019 05:46:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Constable Andromeda [MNS] ________________________________________________
  • Elkanen -

Quote from Joksik: “nie statek ale lmy maja miec bardzo niska szanse na zniszczenie gs. nazwali to manewrem hamilla (aktora z gwiezdnych wojen co rozwalil gs) xD ” Wyjasnij mi prosze bo moze nie wiem, moze sie nie znam ale od kiedy same lm-y…
  • sheaker -

Replied to the thread #121 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 2040.75%.

Gratulacje i dziękuję za zaproszenie do lotu, flota na fs, ja w lesie na grzybach - okoliczności nie pozwoliły, następnym razem ;) Obrońcy SzO !
  • sheaker -

Liked Scofield u9’s post in the thread #121 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 2040.75%.

Like (Post)
    #121 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 25-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.001 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • sheaker -

Liked Scofield u9’s post in the thread #120 Scofield [Sprite] vs. fenrir ~ 4946.67%.

Like (Post)
    #120 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 25-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.863.368 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • nowynick -

Quote from Art: “Po krótkiej rozmowie z osobą odpowiedzialną, mamy zielone światło na zmiany. ” I od razu zrobiło się weselej i wszyscy zadowoleni. Mała rzecz a cieszy :D Wracając do dyskusji, chyba wszyscy są za zwykłą anonimową ankietą, jak…
  • Joksik -

Quote from Elkanen: “Przeciez niby ma byc statek co rozwala gs w starciu solo? ” nie statek ale lmy maja miec bardzo niska szanse na zniszczenie gs. nazwali to manewrem hamilla (aktora z gwiezdnych wojen co rozwalil gs) xD
  • Elkanen -

Quote from skup deuter: “Biała Gwiazda - super ciężki niszczyciel z Babylon 5 - jeden z najpotężniejszych statków z seriali SF ” Przeciez niby ma byc statek co rozwala gs w starciu solo?
  • skup deuter -

Elkanen Ja tylko podaje przykłady - dla mnie tez powinny się pojawić nowe okręty bojowe: Lotniskowiec - dla LM - np>: jeden zabiera na pole bitwy 10k LM krążownik rakietowy - coś między krażkiem a pancernikiem - ciężkie wyrzutnie rakiet…
  • SUNSHINEuniNEKKAR -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from buleon: “Nie zgodzę się, nazwy mocno wpływają na to jak się gra w grę. Gdybyś miała kopalnię surowca 1, kopalnię surowca 2 i kopalnię surowca 3, nie byłoby tak przyjemnie jak obecnie ” Słuchając różnych plotek tutaj…
  • SUNSHINEuniNEKKAR -

Liked Art’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from buleon: “ciężko nazywać klasę statków, nie znając ich parametrów ” to może faktycznie poczekamy na ujawnienie większej ilości informacji i wtedy zadecydujemy o nowej nazwie?
  • brunchilda -

Liked Sothis’s post in the thread Asterix [N-A] vs. kasienka [G-Z] ~ 5517.29% obrona:).

Like (Post)
    gratulacje obrony, oby więcej takich dostaw do domu. Agresorowi :gszo:
  • brunchilda -

Liked VlClU’s post in the thread Asterix [N-A] vs. kasienka [G-Z] ~ 5517.29% obrona:).

Like (Post)
    Gratulacje dla sojuszniczki :) przetapiaj na flotę