Recent Activities

• kruszynka -

Liked Ice_’s post in the thread Scofield - pożegnanie.

Like (Post)
    Wigilia się skończyła, człek zmęczony jak pies legł w łożu, oko już zamknąć chciał, odpocząć przed następnym dniem, ale nieeee, przecież na disco zajrzeć z telefonu trzeba. Zaglądam zatem i co widzę? Scofield mordę tam wydziera, abym…
  • Qnick -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

@Apofis Ślij CV... linkedin.com/jobs/view/1632962418/ Chyba, że będzie wolny wakat na rzecznika. Przyrostów jako takich jeszcze nie uświadczymy, bo sprawa jest ciepła, zresztą mało kto będzie ryzykował bana wykazując gigantyczne przyrosty.…
  • kruszynka -

Liked Scofield u9’s post in the thread Scofield - pożegnanie.

Like (Post)
    Dobry wieczór, nie jestem najlepszym pisarzem przemówień, pożegnań itd, więc postaram się to zrobić krótko i bezboleśnie. Pozwoliłem sobie założyć ten temat gdyż jestem winien kilka słów wyjaśnień sojusznikom oraz graczom z…
  • Asmax -

Liked Septimel Janice’s post in the thread Septimel [LOG] vs. Meredith Rand [Shin] ~ 2209.96%.

Like (Post)
    Jakiś czas temu Asmax zaproponował mi lot na bunkier, bo jego flota by to ubiła, ale odliczając koszty ropy niewiele by zarobił. Wystartowaliśmy i pech chciał kolega się zalogował. Trudno, pomyślałem, poobserwujemy. Dzisiaj z rana…
  • wampek -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• Asmax -

Replied to the thread Septimel [LOG] vs. Meredith Rand [Shin] ~ 2209.96%.

Gratulacje Sept :) Obrońcy życzę starym zwyczajem SZO! - i przy okazji lepszego "korzystania" z posiadanych moonów ;)
  • Septimel Janice -

Posted the thread Septimel [LOG] vs. Meredith Rand [Shin] ~ 2209.96%.

Thread
    Jakiś czas temu Asmax zaproponował mi lot na bunkier, bo jego flota by to ubiła, ale odliczając koszty ropy niewiele by zarobił. Wystartowaliśmy i pech chciał kolega się zalogował. Trudno, pomyślałem, poobserwujemy. Dzisiaj z rana…
  • Septimel Janice -

Posted the thread Septimel [LOG] vs. Meredith Rand [Shin] ~ 2209.96%.

Thread
  • AliYO -

Replied to the thread Shinigami [Shin] 114% vs 0% [NOLIMIT] NOLIMIT.

Dnia 17-01-2020 05:36:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Felu [NOLIMIT] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.429 Krążownik 1.473 Okręt wojenny 870 Rozpruwacz 155
  • AliYO -

Dnia 17-01-2020 05:36:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Felu [NOLIMIT] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.429 Krążownik 1.473 Okręt wojenny 870 Rozpruwacz 155
  • AliYO -

Dnia 17-01-2020 06:16:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lopez [NOLIMIT] ________________________________________________ Bombowiec 663 Rozpruwacz 548 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca DarTani [
  • AliYO -

Dnia 17-01-2020 06:16:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lopez [NOLIMIT] ________________________________________________ Bombowiec 663 Rozpruwacz 548 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca DarTani [
  • Wojownik Kajaczenko -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 Zgłoszone Wydobycie deuteru a temperatura.

• Inny_koles -

Liked Marys’s post in the thread Chuck Norris [PUSH_1] vs. KOVAL SKI ~ 352817% top 3 solo.

Like (Post)
    Dałbym Ci bana, za dużo machlojek w tym rw widzę, a co dopiero tamci - którzy pytają jak to zrobiłeś? XD Generalnie graty i spakuj to jeszcze raz :D czekamy na fuzje bo podobno taki jeden pijak myśli sobie że jest safe :D
  • Apofis -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from dexPL: “o są resztki, których nie warto było farmić. Wcześniej poleciałeś już 3-4 razy (policz sobie ... a jeszcze ciekawie jak liczysz z odkrywcą - 75%) ... I już teraz wiesz ile surki zostało częściowo zalegalizowane. A teraz…
  • Leonidas -

Liked Wojownik Kajaczenko’s post in the thread Leonidas alias ManNiaK [3 X] vs. GameR [U.A.] ~ 3800.24%.

Like (Post)
    zarowno starcie jak i zysk sa na wysokim poziomie, takim a la makłowicz. watpie zebym byl w stanie to przebic
  • Quote from >Pit<>: “Quote from Parrus (Wiurek): “Szczęścia niż skilla powiesz ? A jak skomentujesz to, że podstawiając się miałem 15 układów dalej niż Agresor? No i jeszcze jedno pytanie, czemu się nie zorientował ? Skilla tu trochę…
  • Scofield u9 -

Liked StarMario’s post in the thread Scofield - pożegnanie.

Like (Post)
    Miło było pograć w takim towarzystwie zacna liczba st upolowanych flot wypoczywaj Scofield jeśli kiedyś najdzie cię ochota na powrót to wracaj , będą nowe lepsze świeżo otwarte uniwersa ,pozdrawiam także pozostałych co się odezwali miło…
  • Wojownik Kajaczenko -

Replied to the thread Leonidas alias ManNiaK [3 X] vs. GameR [U.A.] ~ 3800.24%.

zarowno starcie jak i zysk sa na wysokim poziomie, takim a la makłowicz. watpie zebym byl w stanie to przebic
  • Leonidas -

Replied to the thread Leonidas alias ManNiaK [3 X] vs. GameR [U.A.] ~ 3800.24%.

Ja to jestem ostatnio taki samotny wilku :E