Recent Activities

• Zatkao_Kakao -

Liked halszka’s post in the thread Raporty S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Like (Post)
    22-10-2019 20:26:52 - halszka [[b]Meraxes] - 314.37%[/b]
    Dnia 22-10-2019 20:26:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor halszka [MISIE] ________________________________________________ Niszczyciel 70.000
  • buleon -

Liked Ten Keyra’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Na ekspy nadal lata się klasycznie - 408 DT, 1NN + 1SS. Pathfinder jest tylko od zbierania PZtów latających w gali po walkach z piratami/kosmitami. Nie ma sensu wysyłać go z ekspedycją. Zgadzam się, że ta klasa jest najlepsza na nowe uni, ale…
  • Billie the kid -

Posted the thread nightm4r3 [KAPA] vs. Vice Orcus [F_F] ~ 60.93%.

Thread
    youtube.com/watch?v=B0DtQn0SfWA polecam goraco nucie towarzyszaca mi w trakcie lotu , coz ledwo bo ledwo ale w progu to chcialem sie ladnie przywitac z nowym sojem Kapa :D wracalo sobie z atakuj no to nie moglem tego tak zostawic 8)
    Dnia 23-10-2019
  • buleon -

Replied to the thread Zasada fair-play S&D.

Quote from justvroum: “"Konto, które w przeciągu ostatnich 8 miesięcy od daty rozpoczęcia zapisów do projektu S&D na danym uni zostało zawieszone na okres dłuższy niż 24h nie zostanie wzięte pod uwagę podczas przydzielania…
  • poprzedni temat został skasowany ?(
    Dnia 21-10-2019 03:05:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor RHCP [A W] ________________________________________________ Mały transporter 450 Lekki myśliwiec 1.169 Krążownik 772 Okręt wojenny 279
  • buleon -

Liked wakat’s post in the thread Zasady projektu Seek & Destroy.

Like (Post)
    W Zasadach S&D dokonuje się zmiany - po punkcie III.3 dodaje się punkt III.4 i treści jako poniżej Quote: “W przypadku wykrycia celowego tworzenia księżyców z własnej floty tylko po to, aby je następnie zniszczyć, w szczególności na kontach…
  • dziadek barezi -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Captain Flame [S T] ~ 1619.98%+752.89%.

Like (Post)
    Dnia 22-10-2019 15:39:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Captain Flame [S T]
  • PDW -

Replied to the thread MiniST uni Janice - SOLO: 20% | ACS: 40%.

PDW-Oddam [LHiP] vs. DarkOwl [Shin] ~ 126.18% Dnia 22-10-2019 22:23:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW-Oddam [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 500 Pancernik 440
  • farmer88 -

Replied to the thread W W [BOSS] vs. Hades [NOLIMIT] ~ 135.71%.

zlom Tobie posłużył. W końcu widać pazur :D
  • dziadek barezi -

Replied to the thread W W [BOSS] vs. Hades [NOLIMIT] ~ 135.71%.

Quote from Ezio: “Pozdro dla tych co chcą być pozdrowieni ” z racji tego,ze mnie nikt nie pozdrawia,to ja CHCE :D :D :D Dzieki :D SzO i graty :D
  • RodowityPiernik -

Replied to the thread Czego w tej Chwili Słuchacie ?.

Posted the thread W W [BOSS] vs. Hades [NOLIMIT] ~ 135.71%.

Thread
    Obrońca podebrał parę recków więc życzę SzO! Mojego SzO ciąg dalszy ]:-D Pozdro dla tych co chcą być pozdrowieni :}
    Dnia 22-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor W W [BOSS]
  • Jezol -

Replied to the thread EVIL IS GOOD [EVIL] 9155.45% vs Ekonomisci [Eko] 7315,93%.

+656,1% EVIL +716,39% dla EVIL Agresor Jezol [EVIL] Obrońca guff [Eko] Atak na księżyc23.10.2019 00:56:00 Od: dowódca floty Flota z Księżyc [x] dotarła do księżyca planety MirrorOfLight [x]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w…
  • GitKOles -

Replied to the thread [LUMPY] LUMPY MROKU vs KARTEL GORNICZY [KARTEL].

anthisnejmisandrzejduda! Vice Sol [LUMPY] vs. Bobby [KARTEL] ~ 480.13%
    Dnia 23-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 2.222
  • zona_rolnika -

Replied to the thread WujO [WSNR] vs. Puchatek [LHiP] ~ 566.08%.

Quote from Time2Party: “Tak i jesteś uczciwa i prawa i bla bla bla.Błagam Cię zlituj się nad sobą. ” No jeśli chodzi o ogame to owszem :) No jeśli nie jestem to proszę napisz mi moją nieuczciwość. W czym oszukuję jeśli chodzi o grę ? EDIT: PS: To…
  • GomesLDZ -

Badi chyba jesteś u mnie top lizania dupy :DDD Znałem takich z Himalli :) Szybko skończyli w reckach tych samych którym lizali :) Kwestia czasu i " okazji "
  • Time2Party -

Tak i jesteś uczciwa i prawa i bla bla bla.Błagam Cię zlituj się nad sobą.
  • zona_rolnika -

Quote from Time2Party: “Quote from zona_rolnika: “Quote from UncleBadi: “Jak Ci śmierdzi to nie bądź zachłanny i wąchaj jedną dziurką, albo po prostu nie chuchaj se pod nos ;) ” Kiedyś to całkiem normalnie potrafiłeś pisać, a teraz... Co wpis to…
  • GitKOles -

Replied to the thread [LUMP] LUMPY MROKU vs FEDERACJA GALAKTYCZNA [FEDGAL].

jak bash nie obowiązuje to i farmingi jakieś porządniejsze XD Vice Sol [LUMPY] vs. AndrzejSmietana [FedGal] ~ 2823.56%
    Dnia 22-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY]
  • Time2Party -

Quote from zona_rolnika: “Quote from UncleBadi: “Jak Ci śmierdzi to nie bądź zachłanny i wąchaj jedną dziurką, albo po prostu nie chuchaj se pod nos ;) ” Kiedyś to całkiem normalnie potrafiłeś pisać, a teraz... Co wpis to ten sam denny poziom…