Recent Activities

• ackra -

Replied to the thread Ban zabawa na całego :D.

• Starrk -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Rekordy: Największe bunkry Ogame.pl.

Like (Post)
    Ja zgarniam codzienne bez bunkra i FSuje a i tak zrobie bunkier :)
  • Mafia Wietnamska -

Posted the thread szajka [KOMORNIC] vs. Robx23 [GORNICY] ~ 2400.06%.

Thread
    Tu a Nie Tam bo tam nie umiem Pozdro dla Znajomych a dla Dla Ciebie Dziuniek szczególnie :thumbup: :thumbup: Obrońcy odbudowy Dnia 22-09-2019 23:40:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC]
  • ciap -

Liked Fenrir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Quote from litek.: “Cieszę się bardzo. Dla mnie to nawet możesz Malaka przegonić - zwyczajnie mam to gdzieś ” Mi na topce nie zalezy. Dzis to pokazalem ile sury gdzies poszlo a ja stoje w miejscu ale tylko nieliczni o tym…
  • ciap -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    ale jesteś tajemniczy, może uchylisz rąbka tajemnicy aby tacy pazie jak ja mogli bić Ci pokłony? <3
  • ciap -

• Starrk -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Operuję w miliardach tygodniowo i patrząc na swoje badania, to wszystko oprócz Astro bym z chęcią wyczekał, gdyby badania na L były x12 zamiast x6. Bo w większości badania skrociłyby się do 2-4 tygodni. A nawet i jedno do 8 tygodni zamiast 16,…
  • Fenrir -

Quote from Elkanen: “Quote from litek.: “Cieszę się bardzo. Dla mnie to nawet możesz Malaka przegonić - zwyczajnie mam to gdzieś ” Mi na topce nie zalezy. Dzis to pokazalem ile sury gdzies poszlo a ja stoje w miejscu ale tylko nieliczni o tym…
  • ciubix -

Replied to the thread #21 Emperor Spica vs. Jajo [PT-EWIL] ~ 1335.66% TOP 2 SOLO?.

no nieogar wyszedł, bo byłoby jeszcze jedno st...
  • Starrk -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    ale jesteś tajemniczy, może uchylisz rąbka tajemnicy aby tacy pazie jak ja mogli bić Ci pokłony? <3
  • justvroum -

• litek. -

Quote from ackra: “Quote from litek.: “czekam na zdjęcie ” Nie doczekasdz się,bo jest wstydliwa.Ban dla @ciap ” Ja też. Podtrzymuję bana dla @ciap
  • ackra -

Quote from litek.: “czekam na zdjęcie ” Nie doczekasdz się,bo jest wstydliwa. Ban dla @ciap
  • maciasDM -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• Lucky Gal -

Replied to the thread IrackiOdpust [Pol] vs. Engineer Callisto ~ 1308.34%.

Nowy narybek w ST :D wkoncu nie te same monotonne ryje, obys tylko zbyt szybko z wilka owca sie nie stal. Obroncy odbudowy :D
  • litek. -

Replied to the thread Kto napisze ostatniego posta wygrywa :D (gra).

Quote from ciap: “Quote from litek.: “Quote from ciap: “Nie chce mi się nic. ban dla @litek. za budzenie umarłej ” A moony bez Ciebie musimy ogarniać!! Nie pindol i wracaj!!!I BAN bo czekam na zdjęcie ” Teraz tylko tak piszesz :fsad: ” Jak teraz jak cały…
  • ciap -

Replied to the thread Kto napisze ostatniego posta wygrywa :D (gra).

Quote from litek.: “Quote from ciap: “Nie chce mi się nic. ban dla @litek. za budzenie umarłej ” A moony bez Ciebie musimy ogarniać!! Nie pindol i wracaj!!!I BAN bo czekam na zdjęcie ” Teraz tylko tak piszesz :fsad:
  • litek. -

Quote from ciap: “Nie chce mi się nic. ban dla @litek. za budzenie umarłej ” A moony bez Ciebie musimy ogarniać!! Nie pindol i wracaj!!! I BAN bo czekam na zdjęcie
  • nowynick -

Replied to the thread kemoT [Eko] vs. PATI - mala Mi [GEN] ~ 6150.12%.

Jeden złom i z miejsca kasacja jak to niewiele czasem trzeba... :D Graty trafienia :thumbup:
  • ciap -

Nie chce mi się nic. ban dla @litek. za budzenie umarłej