Recent Activities

• buleon -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from Truck driver: “Farmie MT jak mam czas i non stop flota x2. Na starym Draco rekordem bylo wyfarmic 150kk dziennie przed wprowadzeniem x7 eko. Na Librze wystarczy pilnowac kiedy wraca flota z idlerow i od wczesnego ranka do poznego wieczora…
  • Jak to zwykł mawiać mój szanowny przedmówca - ładnie siadło. Przetapiaj na satki ;)
  • Akiko -

ładownosc sond to jeden z najglupszych pomyslow,tak latwo przedobrzyć gre :) farmienie traci na wartosci,sondy sluzą do skanowania nie do farmienia,prawa fizyki idą sie bujac,ciagnie sie za tym jakis taki smrod i niesmak,cala gra zlekka traci na…
  • 33MALACH33 -

Posted the thread Android???.

Thread
    <p>Czy jako pracujecie nad ulepszeniami i ulatwienieniem gry na smart???? Na pc śmiga 21 wiek Android lipka :( </p>
  • Truck driver -

Quote from buleon: “Farmiłem MT-kami, na różnych prędkościach i w różnych konfiguracjach. Wysyłałem swoje 20-25 ataków i co dalej? Miałem czekać 2 godziny na powrót? To było nudne. Gdy gram, chcę grać, nie czekać i patrzeć jak mi…
  • justvroum -

Liked buleon’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Wierz mi, ze gdybym mial czas farmic codziennie tak sondami jak opisujesz to by mi sie duzo szybciej zwrocil caly koszt ich budowy.” Nie zwróciłby Ci się szybciej. Sonda kosztuje 1000 kryształu + swoje pali. 100 x 10 = 1…
  • buleon -

Quote from Truck driver: “Wierz mi, ze gdybym mial czas farmic codziennie tak sondami jak opisujesz to by mi sie duzo szybciej zwrocil caly koszt ich budowy.” Nie zwróciłby Ci się szybciej. Sonda kosztuje 1000 kryształu + swoje pali. 100 x 10 = 1…
  • bobro -

Replied to the thread KAyto [C E] vs. Bardzo nieletnia [OGN] ~ 1223% OBRONA.

Ładne starcie. A ja myślałem, że KAytuś czarodziej tylko ciężkimi porcjami wali ;) Graty dla obrońcy, SzO dla atakującego.
  • bobro -

Liked milix’s post in the thread KAyto [C E] vs. Bardzo nieletnia [OGN] ~ 1223% OBRONA.

Like (Post)
    Pozdrowiam OGN.
    Dnia 17-07-2019 11:40:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KAyto [C E] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Krążownik 10.000 Pancernik 1.000
  • bobro -

Liked KAyto’s post in the thread KAyto [C E] vs. Bardzo nieletnia [OGN] ~ 1223% OBRONA.

Like (Post)
    A tak zdarzyło się graty dla obrońcy bo dałem się nabrać ... nie zdarzyłem wrócić do domu na atak a z telefonu to wiadomo po omacku fakt faktem padłem :E
  • Bunny -

Replied to the thread Maximus [Gumisie] & Vendetta [Gumisie] vs. Jarko0409 ~ 2083.27%.

Quote from Huwiszka: “Szanowny Króliku, wiadomo że ludziska puszują konta zmieniają właścicieli etc, z tego co pamiętam też byłeś na banie tutaj co najmniej raz przypomnisz za co? ” po pierwsze. Byłem raz na niesłusznie danym banie po raz…
  • Truck driver -

Quote from buleon: “Ty myślisz, że ile razy dziennie wlatuje się w daną farmę sondami? Farming sondami polega na szukaniu jak najlepszych farm, więc gdy widzę przeczesany rewir, szukam gdzie indziej. Zanim się wrócę w tamto miejsce, MT…

Posted the thread Avatar [GodOfWar] vs. Abate ~ 804.85%.

Thread
    A miałem FS robić - ale zobaczyłem minutki i.... grzechem byłoby iść spać ;)
    Dnia 20-07-2019 00:10:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Avatar [GodOfWar] ________________________________________________ Krążownik 12.000
  • buleon -

Quote from Truck driver: “Sondy lataja duzo szybciej niz mt? ” Tak, dużo szybciej. Na tyle szybciej, że zdążą wrócić, zanim założysz buty, żeby pójść na spacer :) Quote from Truck driver: “Pod warunkiem, ze nikt wczesniej mu nic nie wyfarmil tymi…
  • Truck driver -

Quote from justvroum: “cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków ” Pod warunkiem, ze nikt wczesniej mu nic nie wyfarmil tymi sondami.
  • Rasea -

Posted the thread Rasea [Ferajna] vs. Alam [Corleone] ~ 3212.8%.

Thread
    Starcie niepełne, w ogóle nie istotne. Tak tylko wykorzystam żeby ośmieszyć luthera, bo nie wiem czy wiecie ale wrócił na serwer. Tak zachowuje się placek, który traci 140kkk floty :D rBMuwQmh.jpg 3PV60mI.png Z642Tls.png hah, no boli cie chlopcze
  • buleon -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @ciap cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków
  • justvroum -

@ciap cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków