Recent Activities

• Mafia Wietnamska -

Posted the thread szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%.

Thread
    TU a Nie Tam AMAV sorki za te RW pozdro dla Pomidorków i Komorników czas na urlop Obrońcy życzę wszystkiego dobrego youtube.com/watch?v=U07ce35H1YQ Dnia 20-07-2019 12:47:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC]
  • litek. -

Liked Mirmir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    No i wypunktował Jeden Buleon ma rację reszta się myli Twoje punktowanie to bzdura na bzdurze,ja teraz wypunktuje Ciebie Ty mnie i tak w kółko ,a i tak nic nie zrozumiesz.Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie granie ,ale…
  • Mirmir -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

No i wypunktował Jeden Buleon ma rację reszta się myli Twoje punktowanie to bzdura na bzdurze,ja teraz wypunktuje Ciebie Ty mnie i tak w kółko ,a i tak nic nie zrozumiesz.Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie granie ,ale…
  • ^BrzydaI^ -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. powertom [HQ] ~ 4013.18%.

Like (Post)
    Jako że Gazprom zakręcił kurek na dostawy paliwa, ;} A shop Makrela XD ma na mnie focha, za nieudane transakcje, których nigdy nie było O_O postanowiłem pofatygować się osobiście, po jakże drogocenne paliwo :evil: Pozdrowienia lecą dla PN , wszystkich
  • ciap -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Buleon - nie będzie farmienia sondami kiedy masz na to ochotę bo sondy muszą być na FS. Ja farmię MTkami kiedy chcę bo nie muszą być na FS. Sondy tu sie nie nadają. - nie nafarmisz więcej bo idlaki będą przefarmione już przez 10 innych…
  • abraaa -

Replied to the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

@Piort, chopie, jak ty mi zaimponowałeś tymi niszczarami. Wszyscy piszą, że to przereklamowane statki, a ty tak latasz. Uważaj, żebyś ich nie stracił, bo szkoda by wielka była.
  • abraaa -

Replied to the thread derp [Minionki] vs. BABY STAR ~ 18175%.

Szczekał, szczekał i się doszczekał/doczekał. Graty derp wytrwałości. Kolejny w kolekcji.
  • Mirmir -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Buleon - nie będzie farmienia sondami kiedy masz na to ochotę bo sondy muszą być na FS. Ja farmię MTkami kiedy chcę bo nie muszą być na FS. Sondy tu sie nie nadają. - nie nafarmisz więcej bo idlaki będą przefarmione już przez 10 innych…
  • buleon -

Quote from Das140: “Pytałem się o te sondy, ponieważ trzeba spojrzeć na ewentualne straty po tym, jak zapomnimy odebrać sond/trampków. W przypadku Mt-ków są znacznie mniejsze ” Tak, walcząc o wysoki zysk, ryzykujemy odpowiednio większą…
  • Aniolek -

Replied to the thread Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS.

Mod kasuj ten rynsztok ! Rusz wreszcie dupe. Normalnie jak menele w przedszkolu. Powinni was wykastrowac zeby nie powstal kolejny miot debili.
  • Foxofnox -

Posted the thread chillout [NFZ] vs. bagins [CannaTM] ~ 748.55%.

Thread
    Odbudowa sojusznika pełną parą. Nie tylko my mamy w tym swój udział Quote from Bagins: “wspomnij ze sie ladnie zachowal i pogratulowal a tak to nic wiecej ode mnie ”
    Dnia 19-07-2019 13:32:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chillout [
  • ciap -

Replied to a comment by FINEZJA1 on ciap’s wall.

Wall Reply
    PM?
  • Artel -

Posted the thread Artel [Partizan] vs. Exilus [IMPERIUM] ~ 918.13%.

Thread
    Ostatnio szczęście nie sprzyja, to trzeba walić to co stoi.
    AVE PARTIZAN ! :fa: Dnia 20-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Artel [Partizan] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 200.000 Okręt
  • abraaa -

Replied to the thread #72 Shade [Sprite] vs. PoniaczKiller [SPZ] ~ 33007.15%.

Graty @Shade, że ubiegłeś konkurenta. Synek może i gryfny, ale gry musi się jeszcze poduczyć. @sileence - nie wycieraj mordy nickiem @pavciosz , bo już recki od środka zwiedzałeś. Kupuj kolejne konta, co by Twój skill był większy i samouwielbienie rosło.
  • Artel -

Replied to the thread Hazram Namir [Partizan] vs. Pitbull77 [Z-F] ~ 3389.39%.

Hehe uni dla wytrwałych :D Gratulację, ale może zacznij już złomować czyjeś floty, a nie swoje :E
  • Munio_Uni 1 -

• (Cannabis) -

Replied to the thread Abbadon [TTD] vs. kadam111 ~ 3261.34% plus 1500%.

Coś tam surki wpadło :) gratulacje Abbi! :) Obrońcy SzO :D
  • OjciecMateusz93 -

Replied to the thread Abbadon [TTD] vs. kadam111 ~ 3261.34% plus 1500%.

• ProSkaner. -

Replied to the thread TOP5 SOLO & ACS uni WEZN.

• Das140 -

@buleon Pytałem się o te sondy, ponieważ trzeba spojrzeć na ewentualne straty po tym, jak zapomnimy odebrać sond/trampków. W przypadku Mt-ków są znacznie mniejsze :)