Recent Activities

• Jay-eaZy -

Replied to the thread Benencjusz [NFZ] vs. Domson23 [SWISTAKI] ~ 12548.14%.

Graty Benuś :D Zamiatasz, gdy się tego najmniej spodziewam... xD Ładnie yeblo z zyskiem. Top na co chcesz, a obroncy Rychłej Odbudowy ^^ Pozdro :)
  • xfenix -

Replied to the thread #9 mateuszgg [MINERS] vs Gryzli - 600.57 %.

Może nie zysk ale zabawa na pewno była dobra. :) Widzę że packi się urodziły. Gratki
  • Jay-eaZy -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Benencjusz [NFZ] vs. Domson23 [SWISTAKI] ~ 12548.14%.

Like (Post)
    Gz benek, powrot z fajnym %%tem, zyskiem i jest maly rewanz za chilla :D
  • Strzelec84 -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

brak handlarza nieźle by namieszał i wcale nie na plus nie ważne na jakim uni jest cała rzesza graczy którzy używają handlarza do wszystkiego i brak takiej opcji całkiem zabił by tą grę lepiej od razu zakopcie ten pomysł
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Benencjusz [NFZ] vs. Domson23 [SWISTAKI] ~ 12548.14%.

Gz benek, powrot z fajnym %%tem, zyskiem i jest maly rewanz za chilla :D
  • Sobieski -

Liked litek.’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @ciapko wszystkim nie dogodzisz. To co podoba się jednemu, niekoniecznie musi się podobać drugiemu. Na dzień dzisiejszy sporo graczy chce zmian, tylko do końca sami jeszcze nie wiedzą jakich. Dlatego też czekam na te zmiany cierpliwie i wtedy…
  • Starrk -

Liked @Piciu’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    To co mnie martwi to widoczny brak pomysłu na grę u osób robiących te zmiany. Takie rozpoznanie bojem, rzucimy pomysł, zobaczymy co gracze powiedzą, tu dodamy to, tu odejmiemy tamto... Ah to się nie przyjęło to jednak nie zmienimy. Obawiam się,…
  • dziuniek1 -

Posted the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. Leczor [IPZ] ~ 3200.32%.

Thread
    Dla szajki :P
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 60.000 _________________________________________ Obrońca Leczor [IPZ]
  • ciap -

Quote from litek.: “@ciapko wszystkim nie dogodzisz. To co podoba się jednemu, niekoniecznie musi się podobać drugiemu. ” Wiem wiem tylko jakoś nie widziałam kiedyś szczęśliwych graczy z powodu braku kryształu. Dotykało to każdego. Flociarza i górnika. :fsmile:
  • litek. -

@ciapko wszystkim nie dogodzisz. To co podoba się jednemu, niekoniecznie musi się podobać drugiemu. Na dzień dzisiejszy sporo graczy chce zmian, tylko do końca sami jeszcze nie wiedzą jakich. Dlatego też czekam na te zmiany cierpliwie i wtedy…
  • sheaker -

Liked @Piciu’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    To co mnie martwi to widoczny brak pomysłu na grę u osób robiących te zmiany. Takie rozpoznanie bojem, rzucimy pomysł, zobaczymy co gracze powiedzą, tu dodamy to, tu odejmiemy tamto... Ah to się nie przyjęło to jednak nie zmienimy. Obawiam się,…
  • Sobieski -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Hmmm Ciekawe jest to że pamiętam jak z rok temu padło na forum "zlikwidować handlarza bo wypacza grę" (nie mówię o temacie zmiany przeliczników). Jak napisałam że handlarz to rozwój dla gry i jest potrzebny to sporo osób mnie zjechało i…
  • Gonzo -

Liked Gekonek097’s post in the thread Gonzo [T R] vs. Kapitan Gadriel [ASW] ~ 7455.69%.

Like (Post)
    Piekna akcja :o Obrońca na bieżąco mówił mi co sie dzieje od zniszczenia księżyca szkoda ze nie miałem jak pomoc ;/ Gratulacje! SZO dla obroncy!
  • ciap -

Hmmm Ciekawe jest to że pamiętam jak z rok temu padło na forum "zlikwidować handlarza bo wypacza grę" (nie mówię o temacie zmiany przeliczników). Jak napisałam że handlarz to rozwój dla gry i jest potrzebny to sporo osób mnie zjechało i…
  • RYBKA79 -

Liked historyk’s post in the thread RYBKA [TEMPLARS_1] vs. bosman - 2889.33%.

Like (Post)
    Zysk miodzio, gratuluje.
  • Beljal -

Replied to the thread #9 mateuszgg [MINERS] vs Gryzli - 600.57 %.

gratulacje wlotu. Zysk może nie powala ale jeden bunkier mniej
  • Wisior -

Replied to the thread john malkowitz 007 [ANGELS] vs. side200 [HQ] ~ 3348.69%.

Quote from Zatkao_Kakao: “Quote from Wojownik Kajaczenko: “john malkowicz - czlowiek ktory jest prawie na dnie łancucha pokarmowego tego uni, ale nie do konca :D rosnij rosnij john. ST to ST - gratulacje ! ” a Ty już w porcelanie :E Brawo Johny rośnij i…
  • ...limfa... -

Replied to the thread #41 Na Pohybel [SKB] vs. Emperor Danielo [Br Deu] ~ 702.5%.

Quote from new_mateuszgg: “tyle do latania bylo dzisiejszej nocy ze umknela mi ta zagubiona flotka :) gratuluje przede wszystkim wyczucia bo nosa do skanowania to masz niezlego :D chyba uczciwie sie podzielilismy? :P ” wstaw grizzliego to zobaczymy :D
  • @Piciu -

• Zatkao_Kakao -

Replied to the thread john malkowitz 007 [ANGELS] vs. side200 [HQ] ~ 3348.69%.

Quote from Wojownik Kajaczenko: “john malkowicz - czlowiek ktory jest prawie na dnie łancucha pokarmowego tego uni, ale nie do konca :D rosnij rosnij john. ST to ST - gratulacje ! ” a Ty już w porcelanie :E Brawo Johny rośnij i jak to mówią będzie z…