Recent Activities

• Ecc0 -

Replied to the thread OBRONA - Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%.

Patrz @Darkstorm^ a nas nie pozdrowił :E Graty Diakon, ale starcie słabe! :foch:
  • Diakon1975 -

Liked nowynick’s post in the thread OBRONA - Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%.

Like (Post)
    Raz na wozie raz pod wozem.. ;) az dziw ze pozostale moony niesprawdzone, zwlaszcza przy obecnym tepku. Graty obrony bo zlom pod dom to jedna z milszych opcji :D
  • nowynick -

Replied to the thread Agata vs. Roland Deschain [COMA] ~ 4635.02%.

No ilość dexu imponująca... co tu teraz z nim zrobić? ;)
  • OldRiddick -

Liked Diakon1975’s post in the thread OBRONA - Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%.

Like (Post)
    Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%
    Witam wszystkich serdecznie. Na początku krótki opis tego starcia. Agresor posłał LM na moje sondy i inne statki. Flota bojowa jak można to tym nazwać stała na innym księżycu który się palił
  • nowynick -

Replied to the thread OBRONA - Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%.

Raz na wozie raz pod wozem.. ;) az dziw ze pozostale moony niesprawdzone, zwlaszcza przy obecnym tepku. Graty obrony bo zlom pod dom to jedna z milszych opcji :D
  • ^BrzydaI^ -

Liked Guenhwyvar’s post in the thread Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%.

Like (Post)
    KKs czy tam Gruby,tu nie ma czym sie chwalic, jedynie co trzeba to"wyrarzac rzal i bul" Wydales kase w imie czego? to jest logiczne,ze znow wtopisz :) Jak brzmi haslo na Grubego? 3X Go Go Go!
  • ^BrzydaI^ -

Liked FILU’s post in the thread Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%.

Like (Post)
    Po co @Wojownik Kajaczenko wstąpił w szeregi @KKS ? - by amatora grubego podliczyć jak się pushowac by nie wyłapać Bana :D Gruby jak czujesz się jako padawan ! Kajaka ? Widzę zderzenie dwóch pusherow prefeski i amatora :D . Podpowiemy wam ! Teraz każdy…
  • Zatkao_Kakao -

Liked Haku’s post in the thread kajako [KOMORNIC] vs. Leczor [IPZ] ~ 2804.78%.

Like (Post)
    No gratulację, ciekawe jaka jest czystość tego st ale to nie ma znaczenia. Fajnie że nowy sojusz Cie ciepło przyjął, szkoda że musiałeś opuścić sojusz po tylu latach wspólnego grania, ale na pewne rzeczy już nie było można przymykać…
  • PanSzatan -

Liked smoki’s post in the thread Event Licytator 24h - 19-20.10.2019.

Like (Post)
    Drodzy Gracze, przez najbliższe dwa dni, tj 19-20.10.2019 otworzymy Licytatora na cały dzień. Wasz OGame.pl Team OG_AuctioneerAllDay.jpg
  • Zatkao_Kakao -

Replied to the thread Agata vs. Roland Deschain [COMA] ~ 4635.02%.

Agata zaraz sie dowiemy dla kogo ten dex zbierał Roland :) bo myślę że nie dla Ciebie. Ty w tej układance jesteś tylko pośrednikiem..... :E
  • Ten Keyra -

Liked Wojownik Kajaczenko’s post in the thread kajako [KOMORNIC] vs. Leczor [IPZ] ~ 2804.78%.

Like (Post)
    Kolejne fenomenalne ST w moim wykonaniu. Po stuknięciu Micha (pozdro szajka), przyszedł czas na solówke zeby sie przywitać ladnie z sojuszem :). pozdrawiam KOMORNIC 4 LIFE
    Dnia 17-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor
  • smoki -

Posted the thread Event Zmniejsz czas o połowę / Zakończ - 25% taniej: 19-21.2019.

Thread
    Drodzy Gracze, w dniach 19-21.10.2019 (00:01 - 23:59) koszt zmniejszenia czasu o połowę / zakończenia badania, budynku, stoczni zostanie obniżony o 25% Antymaterii! W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji. Życzymy udanych zakupów
  • smoki -

Posted the thread Event Licytator 24h - 19-20.10.2019.

Thread
    Drodzy Gracze, przez najbliższe dwa dni, tj 19-20.10.2019 otworzymy Licytatora na cały dzień. Wasz OGame.pl Team OG_AuctioneerAllDay.jpg
  • Adik -

Liked unavit’s post in the thread unavit [A W] vs. Nyarlathotep ~ 52.31%.

Like (Post)
    Pozdro dla znajomych, A W i MNS Dnia 18-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor unavit [A W] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.200 Krążownik 250 Okręt wojenny 35
  • Diakon1975 -

Posted the thread OBRONA - Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%.

Thread
    Bycula [LOG] vs. Wielebny [DELETE] ~ 1038.36%
    Witam wszystkich serdecznie. Na początku krótki opis tego starcia. Agresor posłał LM na moje sondy i inne statki. Flota bojowa jak można to tym nazwać stała na innym księżycu który się palił
  • unavit -

Posted the thread unavit [A W] vs. Nyarlathotep ~ 52.31%.

Thread
    Pozdro dla znajomych, A W i MNS Dnia 18-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor unavit [A W] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.200 Krążownik 250 Okręt wojenny 35
  • KissOfTheDragoon -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

anty czy nie ale po co tak szalec?;d ja mam kopalnie na 10 wszystkie, 2 planety, badania w podstawowej wersji zeby miec wszystko odblokowane i sie bawie, serwer testowy czy nie ale zlomowanie innych cieszy tak samo jak zawsze :D czy jakis poszukiwacz…
  • Marys -

Liked Neferet’s post in the thread Dyskusje S&D Universum Quantum Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Like (Post)
    Waszym opiekunem podczas tej edycji będę ja. Widzę kilka zgłoszeń po północy, ale nie mam nic przeciwko temu. Im więcej was tym - mam nadzieję - będzie lepsza zabawa :) Jeszcze dzisiaj lub jutro pojawi się podział na grupy. Próg już znacie, więc…
  • Legend -

Anty robi robotę xd a potem będzie tyle gry a oni zamknęli serwer xd
  • KissOfTheDragoon -

patrzac na niektorych na tym serwie testowym to zachowuja sie tak jakby to bylo gotowe uni do gry xd flote cisna, bunkruja sie itp... byle by w statach isc xDDD