Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pytanie do graczy z TOP 200

0

HBI [The Best] Vs. rts [PIWKO] ~ 15079.42%

0

MasterC Zero Anty [TEREFERE] vs. DrEnIoX ~ 2592,89% MOONDown

1

Kirov

Marsu [SWG] & Figasik [SWG] & serwi [SWG] vs. Lord Snow [TTG] ~ 3316.43%

3

Michatek

Pinned TOP 10 MENSA (SOLO & ACS)

5

tomex21

Recent Activities

• Eighty7 -

Posted the thread Pytanie do graczy z TOP 200.

Thread
    Witam, mam pytanie do graczy z top 100/200. Czy jest aktualnie realna szansa na dotarcie do topki bez boostowania swoich zasobow poprzez dokupowanie doladowan za realne pieniadze? Pytam poniewaz jestem starym graczem, ktory powrocil do tej gry po…
  • hbi -

Posted the thread HBI [The Best] Vs. rts [PIWKO] ~ 15079.42%.

Thread
    Obrońcy życzę odbudowy.
    Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor HBI [The Best] ________________________________________________ Krążownik 1.150.000 Okręt wojenny 1.000.000 Pancernik 110.000 Reaper 2.000 Mały
  • lehahiasz -

Liked Damiano’s post in the thread EoS [AnN] vs. yoda [inus] ~ 3578.3%.

Like (Post)
    Zapomniałem o tym całkowicie , Ostatnimi czasy Yoda ma paliwa za dużo.. dzień po dniu dał zatankować Pozdrawiam sojusz i znajomych
    Dnia 10-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor EoS [AnN]
  • Kirov -

Replied to the thread MasterC Zero Anty [TEREFERE] vs. DrEnIoX ~ 2592,89% MOONDown.

fajne wprowadzenie :D GZ atakierowi oraz Szo poturbowanemu
  • Damaon -

Liked Bresia (L)’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Quote from Damaon: “Juhu! Socjal wypłaci mi co tydzień 350 berło, plus wyciągnę kolejne 500 z fuchy na boku ^^ Takie coś :xclosed: ” Damaon... :P :fkiss: :fsmile:
  • Kirov -

Liked Master Chief’s post in the thread MasterC Zero Anty [TEREFERE] vs. DrEnIoX ~ 2592,89% MOONDown.

Like (Post)
    Na wyjałowionej przez Króla ziemi nic się nie uchowało poza pustką. A daniny na rzecz Króla trzeba było uiszczać - za pyskówki nawet śrubki rozkręcano. Lud wzburzony i pozbawiony militarnej siły zaczął podupadać. Wszystko chyliło się ku…