Dashboard

News

• New

Lista zmian w wersji 7.0.0
    Mega Content One

Klasy

• Możliwość wyboru między 3 klasami, gdzie każda z nich ma unikalny zestaw umiejętności.
    • Ekran wyboru klasy jest dostępny dla każdego konta i umożliwia jej wybór lub jego pominięcie.
    • Istnieje możliwość wyboru klasy w późniejszym etapie poprzez kliknięcie ikony znaku zapytania obok menu oficerów.
    • Pierwszy wybór klasy jest darmowy. Zmiana klasy kosztuje 500 000 Antymaterii.
    • Nie ma ograniczeń przy zmianie klasy.

Klasa Zbieracz

• 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku
    • Możliwość budowy nowego statku: Pełzacz
      • Dostępny w stoczni dla klasy Zbieracz
      • Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%
      • Zużywa 50 energii
      • Możliwość sprzedaży na rynku
      • Nie można go wysyłać na misje
      • Statystyki
        • Szybkie działa od:
          • wszystkich statków (5)
          • Gwiazdy śmierci
  • New

Drodzy Gracze,

przez kolejne trzy dni tj. 12-14.10.2019, będziecie mieli możliwość napełnienia swoich magazynów do 100 milionów surowców, za pomocą jednego kliknięcia (obecnie limit wynosi 10 milionów). Oczywiście event jest dostępny przy użyciu Antymaterii i wymaga posiadania wystarczającej pojemności magazynów.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Przypominamy, że event jest dostępny tylko na uniwersach starszych niż 1 rok.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

S&D Universum Quantum Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

25

19dawid45

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,051

sanvean

Quatermain [MNS] vs. Deliszyn ~ 35.43%

0

wujek [Amigos] vs. Panujacy Paragraf7 [Smuggler] ~ 2149.86%

4

Panujacy Paragraf 7

pawel1000 [JEDI] vs. Teqilla [TWIERDZA] ~ 40.35%

2

Pan S

Recent Activities

• 19dawid45 -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum Quantum Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Quote from Yossar: “Ja to generalnie pierdole. Aktywiste mozna w sumie z góry dać. Moze siw uda jebnac jakis duzy procent to wtedy sie fejmu dojebie. ZSy flot nie pokaza bo siedza jak pizdy na urlopach kiedy przez 10 lat zarzucali to opozycji. Czasem…
  • 19dawid45 -

Liked Yossar’s post in the thread Dyskusje S&D Universum Quantum Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Like (Post)
    Ja to generalnie pierdole. Aktywiste mozna w sumie z góry dać. Moze siw uda jebnac jakis duzy procent to wtedy sie fejmu dojebie. ZSy flot nie pokaza bo siedza jak pizdy na urlopach kiedy przez 10 lat zarzucali to opozycji. Czasem łyżka sobie walnie…
  • Ezio -

Liked sejo13’s post in the thread Sejo [BOSS] vs. Hades [Shin] ~ 35.68%.

Like (Post)
    Pozdro dla Bossiaków i wszystkich znajomych z Ogame :)
    Obrońca troche podebrał złomu, niech mu na dobre wyjdzie :)
    Dnia 14-10-2019 08:21:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sejo [BOSS] ________________________________________________
  • Dostałem info od Omen666 ze stoi flota, ja poleciałem na główna flote stojącą na moonie Omen w tym czasie zajął się planetami, niestety dla nas obrońca wbił przed reckami i trochę surki ukradł. Pozdrowienia dla BOSS oraz znajomych
    Dnia 14-10-2019
  • ajek25 -

Liked Hermes’s post in the thread Spam własnej floty we wiadomościach - Reaktywacja.

Like (Post)
    Hejsia misie!
    Minęło prawie pół roku, kiedy to na forum Origin zgłosiłem swój pomysł odnośnie spamu we wiadomościach (link tutaj). Opisałem tam drobny - moim zdaniem problem, ale niestety dostały się tylko trzy lajki i rozeszło się po łokciach.
  • Quote from DBZ: “Zapytajcie unavita bo widzial taka akcje na europie ;] ” Jak ja dobrze pamiętam to @unavit z europy to pamięta tylko zatrzymaj na 0 :D :D :D :D :graty: ST
  • Takie asy wszedzie ale konterka to zadna nie poleci XD prawdziwe TOPy XD Graty mnsom i tej przybledzie nie wiadomo skad :D
  • sanvean -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Apofis: “Quote from sanvean: “rynek-kupno-pathfindera-transport-cenzura.png Taka ciekawostka Kupiłem sobie Pathfindera (sprawdzę czy dam radę go wyładować). Zaskoczyło mnie to, że jest transportowany aż przez 7 holowników. Taki…
  • Quatermain -

Posted the thread Quatermain [MNS] vs. Deliszyn ~ 35.43%.

Thread
    to samo.. tym razem zebrany złom:) pozdro MNSy i ludzie z disko:)\ obrońcy SZO!
    Dnia 16-10-2019 02:20:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Quatermain [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1 Okręt
  • Apofis -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from sanvean: “rynek-kupno-pathfindera-transport-cenzura.png Taka ciekawostka Kupiłem sobie Pathfindera (sprawdzę czy dam radę go wyładować). Zaskoczyło mnie to, że jest transportowany aż przez 7 holowników. Taki olbrzymi czy po prostu…