Dashboard

News

• New

Lista zmian w wersji 7.0.0
    Mega Content One

Klasy

• Możliwość wyboru między 3 klasami, gdzie każda z nich ma unikalny zestaw umiejętności.
    • Ekran wyboru klasy jest dostępny dla każdego konta i umożliwia jej wybór lub jego pominięcie.
    • Istnieje możliwość wyboru klasy w późniejszym etapie poprzez kliknięcie ikony znaku zapytania obok menu oficerów.
    • Pierwszy wybór klasy jest darmowy. Zmiana klasy kosztuje 500 000 Antymaterii.
    • Nie ma ograniczeń przy zmianie klasy.

Klasa Zbieracz

• 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku
    • Możliwość budowy nowego statku: Pełzacz
      • Dostępny w stoczni dla klasy Zbieracz
      • Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%
      • Zużywa 50 energii
      • Możliwość sprzedaży na rynku
      • Nie można go wysyłać na misje
      • Statystyki
        • Szybkie działa od:
          • wszystkich statków (5)
          • Gwiazdy śmierci
  • New

Drodzy Gracze,

przez kolejne trzy dni tj. 12-14.10.2019, będziecie mieli możliwość napełnienia swoich magazynów do 100 milionów surowców, za pomocą jednego kliknięcia (obecnie limit wynosi 10 milionów). Oczywiście event jest dostępny przy użyciu Antymaterii i wymaga posiadania wystarczającej pojemności magazynów.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Przypominamy, że event jest dostępny tylko na uniwersach starszych niż 1 rok.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

965

Apofis

Sugestie

1

Bearded

Pinned Rekordy Uniwersum 68

222

Koloc

Johnny Bravo & Czar Parsec & Tanczacy z Owcami vs. Dziabong [JEDI] ~ 84.22%

1

pawel1000

Hefi [BOSS] vs. Guerlain II ~ 61.58%

1

Billie the kid

Recent Activities

• Apofis -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from sanvean: “Quote from Das140: “Mam taki pytanie: Czy tylko ja zauważyłem zmianę kosztu dział jonowych? Teraz kosztują: 5.000 mety oraz 3.000 kryształu @Art ” Tak. Tylko Ty. ” Zgadza się jest zmiana dział jonowych.
  • Bearded -

Replied to the thread Sugestie.

1. Przycisk zmiany stron wiadomości na górze strony (podobnie jak na dole). 2. Przycisk odświeżania paska ruchu floty - bez względu czy jest aktywna, czy nie (włączany w ustawieniach). 3. Antymateria dostępna z Lobby, zamiast z konta w grze…
  • Koloc -

Liked MisiuGD’s post in the thread Zgłoszenia S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019].

Like (Post)
    MisiuGD Paradox Nocy [P N] 2457483 Flota: Lekkie Myśliwce: 2011608 Ciężkie myśliwce: 100698 Krążowniki: 104340 Okręty Wojenne: 104579 Bombowce: 10194 Niszczyciele: 50148 Gwiazdy Śmierci: 516 Pancerniki: 75400
  • Koloc -

Replied to the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Wpisujesz kto wygrał czy kto był uprawniony do nagrody? Bo jest różnica ;)
  • sanvean -

Quote from Das140: “Mam taki pytanie: Czy tylko ja zauważyłem zmianę kosztu dział jonowych? Teraz kosztują: 5.000 mety oraz 3.000 kryształu @Art ” Tak. Tylko Ty.
  • Głowa do gory i do przodu - kazdemu moze sie zdarzyc :)
  • Billie the kid -

Replied to the thread Hefi [BOSS] vs. Guerlain II ~ 61.58%.

masakra jakie Zyski brat przystopuj hahaha pieknie cisnij tam
  • UncleBadi -

Posted the thread BetonowySandau [BMF] vs. Astral [LOG] ~ 567.78%.

Thread
    Dnia 14-10-2019 23:57:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BetonowySandau [BMF] ________________________________________________ Mały transporter 500 Lekki myśliwiec 30.000 Krążownik 1.990 Okręt wojenny 940
  • Das140 -

Mam taki pytanie: Czy tylko ja zauważyłem zmianę kosztu dział jonowych? Teraz kosztują: 5.000 mety oraz 3.000 kryształu @Art EDIT: teraz dopiero zauważyłem, że zamieniono im atak z obroną, czyli 150 osłon i 500 siły ataku
  • Das140 -

Replied to the thread Boost to ekspedycji.

To w takim razie proszę o pogonienie programistów, bo w grze jest napisane inaczej :P