Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

• New

Drodzy Gracze,
    przed Wami dwa eventy księżycowe:

15% zniżki na księżycowe przedmioty

13-14.09.2019, przez cały dzień (od 00:01 do 23:59), wszystkie przedmioty księżycowe będą miały 15% zniżki. Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S. oraz dodatkowe pola na księżycu!

40% szans na powstanie księżyca

w tym samym czasie - maksymalny procent bitwy wyniesie 40 (na przykład z 1667 lekkich myśliwców). Jeśli w walce znajdzie się wystarczająca ilość statków, szansa na księżyc skoczy do 40% - maksymalny rozmiar księżyca nie ulega zmianie. Tak jak dotychczas, raport z walki będzie informował o jej wyniku - zwycięstwie lub porażce oraz powstaniu ewentualnego księżyca!
    Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S!

W grze powinny pojawić się banery informujące o promocjach.
    Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

YeahBunny [T R] vs. owkol ~ 16914.44%

0

YankeS [PiS] vs. Dzidol [MnBD] ~ 1210.35%

5

DUDEUSZ

#18 Kicki [M-W] vs. Bhaal ~ 631.11%

4

smitty1

dawczu [SKB] vs. OddamFloteZaNudesy ~ 2811.9%

16

dawcz=]

Głód deuteru - 2.7:1.7:1 - Zawieszenie do konca wrzesnia

2

Dissolvere

Recent Activities

• abecaduo -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. owkol ~ 16914.44%.

Like (Post)
    Na wstepie musze zaznaczyc, ze jestem pelen uznania dla owkola. Po raz drugi w moich reckach (pierwszy raz troche latwiej bo jeden moonkill zalatwil sprawe na poczatku uni), ale pilnowal sie jak malo kto. Sztuczne akty, zawsze odbieral fsy, krotkie okna.
  • Quote from entro: “Wyklikane z pz. Dzisiaj znów się spotkałem z wilkiem. Kolega postanowił polecieć na 20% na swoje PZ. Przez chwile nawet się zastanawiałem czy nie cofnąć bo słowo prosze mnie troche rozczuliło :E :E :E Ale moja złota rybka niewzruszona…
  • Majs -

Wrote a comment on JOZEF ze STALI’s wall.

Wall Comment
    terror jestes? napisz do mnie na gg albo na kom

gg 5283970

kom 500559015
  • mismalinowy -

Like (Post)
    Na wstepie musze zaznaczyc, ze jestem pelen uznania dla owkola. Po raz drugi w moich reckach (pierwszy raz troche latwiej bo jeden moonkill zalatwil sprawe na poczatku uni), ale pilnowal sie jak malo kto. Sztuczne akty, zawsze odbieral fsy, krotkie okna.
  • Gonzo -

Like (Post)
  • Bunny -

Posted the thread YeahBunny [T R] vs. owkol ~ 16914.44%.

Thread
  • DUDEUSZ -

Replied to the thread YankeS [PiS] vs. Dzidol [MnBD] ~ 1210.35%.

Grateczki :E Tak jak już jesteśmy przy fali banów: czekam aż pan były top 1 wyłączy w końcu tego bota na byłym koncie osamy, bo już od dwóch dni jest tam urlop a konto się non stop świeci xD