Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?

5

cokolwiek

Wersja 7.x - dyskusja

6,380

Damaon

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

2,513

Damaon

xxxxx xxx vs. OddamPisacPriv ~ 2386.3%, ~ 1927.89%, ~ 4297.9%,

7

KrecikMax

Celestial General [P N] vs. Bamberlas ~ 3655.85%

2

Zbawiciel

Recent Activities

• cokolwiek -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Quote from Zlomek_Mistrz: “Czy ty zawsze @cokolwiek musisz wypowiadać w każdym temacie? Przecież ty podobno nie grasz na żadnym uni więc skąd ty możesz wiedzieć gdzie grać a gdzie nie? ” 1. Skąd wiesz gdzie gram? 2. Skąd wiesz gdzie mam…
  • Damaon -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from buleon: “Nierealne, żeby zrobili cokolwiek więcej. ” Ja mam tylko nadzieję, że mi Brzydal pomoże lobbować na .en pomysł zmiany budowy jednostek czas/sztuka na sztuk/czas w parametrach sięgających minimalną 1s./sztuka. Reszta mnie…
  • cokolwiek -

Liked nowynick’s post in the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Like (Post)
    Jezeli planujesz sobie grać w czasie lockdownu a nie kilka lat to mimo wszystko rozważyłbym na Twoim miejscu grę na nowym uni - zanim umrze śmiercią naturalną jak to mają w zwyczaju, zdążysz się myślę nieco zabawić i poznać trochę ludzi.
  • Damaon -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Można się przyzwyczaić. Cukier to najbardziej niszcząca siła we Wszechświecie, więc ograniczam. Mój znajomy wali kawę z minimum trzema łyżkami, ja nieraz nasypię nieco ponad pół i mi za dużo :D
  • KrecikMax -

Replied to the thread xxxxx xxx vs. OddamPisacPriv ~ 2386.3%, ~ 1927.89%, ~ 4297.9%,.

Quote from ***** ***: “Witam. Z góry przepraszam, że nie będę pisał wierszem, że procenty słabe i ogólnie bla bla bla. Gram sobie sam na tym serwerze, z założenia miałem grać tylko eko i muszę przyznać że wytrzymałem bardzo długo.…
  • I am back -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Ja bym pomyslal raczej o czyms innym niz ogame na czas lockdownu. Ewentualnie przez ten czas komus poprowadzic konto by pozniej nie zostawiac na wieczny urlop.
  • I am back -

Liked Zlomek_Mistrz’s post in the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Like (Post)
    Czy ty zawsze @cokolwiek musisz wypowiadać w każdym temacie? Przecież ty podobno nie grasz na żadnym uni więc skąd ty możesz wiedzieć gdzie grać a gdzie nie?
  • Zbawiciel -

Replied to the thread Celestial General [P N] vs. Bamberlas ~ 3655.85%.

spoko zysk ;} taki nie za duży i nie za mały tego :ocb: Adversus stímulum calcitrare :thumbsup:
  • Apofis -

Liked buleon’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Nierealne, żeby zrobili cokolwiek więcej. Już lepiej niech zrobią fuzję tak jak poprzednio przenosząc wszystko, co nie ma urlopu.
  • Apofis -

Liked Damaon’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Odkrywca jako klasa miałaby sens, gdyby dostała szczątkowe granty eko i floty, a skupiałaby się na samych badaniach. Zgadzam się z @Apofis, że expy powinny być urozmaiceniem, a nie fasadą gry.