Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Przywitanie z Uniwersum QUASAR

37

cokolwiek

dziuniek [KOMORNIC] vs. Mummel [P N] ~ 15232.86%

6

AMAV

szajka [KOMORNIC] & Sputnik [TEMPLARS_1] & zygunia [KOMORNIC] & dziuniek [KOMORNIC] vs. Mirek87z [Ven] ~ 7587.48%

5

AMAV

AUDIw12 [ONI] vs. Bandit Corvus [CKM] ~ 623.92%

0

Model [KOMORNIC] vs. KPK [AVALON] ~ 6753.51%

4

AMAV

Recent Activities

• Zlomek_Mistrz -

Liked Sobieski’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    faktycznie, dużo pierdolenia i nic więcej. :D Jeśli @Art będzie miał informację to i tak ja będę wiedział pierwszy kiedy będzie fuzja :E także kończymy te dyskusję, przy okazji płot mam do pomalowania ktoś chętny do pomocy? @cokolwiek widzę po postach…
  • cokolwiek -

Replied to the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Chłopaki jaja sobie z ciebie totalnie robią - a ty myślisz, że to na serio :D Jak ty chcesz kogoś złomować skoro sam piszesz, ze co chwila ciebie zlomują? Ja tu widzę małą dziurę w twoim planie :D Ale przynajmniej jest trochę śmiesznie z tobą - trzymaj…
  • Beleth_01 -

Liked cac’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    W końcu przyszedł brakujący element na to uni :D
  • Zlomek_Mistrz -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Rozumiem, że dexPL narzeka w stylu "wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma", ale nie bierze pod uwagę tego, że sytuacje na które się…
  • Beleth_01 -

Liked Siara’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Witam Zaczalem grac na uniwersum Quasar wczoraj licze na dobra zabawe i dobre ataki. Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc na poczatku sie rozwinac to bede bardzo wdzieczny za pomoc w rozwinieciu na poczatku bo chlopaki ode mnie na banie. Na wstepie…
  • Beleth_01 -

Replied to the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Dopiero na 3 miejscu :( jest mi przykro z tego powodu
  • cokolwiek -

Liked gotYaaa’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Siara od dzisiaj jestes moim idolem! Dojedz ich tam wszystkich. Naprawde bardzo mocno 3mam kciuki. Siara i wszystko w temacie! Pozdro!
  • cokolwiek -

Liked Siara’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    powiem tak... jutro wstawie nowa liste duzo sie zmienilo przez te pare dni na pewno powiem tak.. Alien do wora jako nr 1 obok niego oko tez nr 1 bo mnie zezlomowali.. grawitony niedlugo badam i bdzie mocne niszczenie.. wypisuje ergona z listy honorowej…
  • cokolwiek -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Rozumiem, że dexPL narzeka w stylu "wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma", ale nie bierze pod uwagę tego, że sytuacje na które się…