Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

• New

Drodzy Gracze,
    przed Wami dwa eventy księżycowe:

15% zniżki na księżycowe przedmioty

13-14.09.2019, przez cały dzień (od 00:01 do 23:59), wszystkie przedmioty księżycowe będą miały 15% zniżki. Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S. oraz dodatkowe pola na księżycu!

40% szans na powstanie księżyca

w tym samym czasie - maksymalny procent bitwy wyniesie 40 (na przykład z 1667 lekkich myśliwców). Jeśli w walce znajdzie się wystarczająca ilość statków, szansa na księżyc skoczy do 40% - maksymalny rozmiar księżyca nie ulega zmianie. Tak jak dotychczas, raport z walki będzie informował o jej wyniku - zwycięstwie lub porażce oraz powstaniu ewentualnego księżyca!
    Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S!

W grze powinny pojawić się banery informujące o promocjach.
    Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

579

nowynick

Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%

5

RelentlessOne

Pan Starrk

29

Elkanen

#37 Hades [Partizan] vs. DuszaCamelot [Bandit] ~ 4417.97%

0

LaMka [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] ~ 118 533.79%

12

konrad31

Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

To teraz jeszcze zostało Wam utworzenie definicji bunkra w OGame :E
  • RelentlessOne -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

jakbys kontrował i leciał i ustrzelil, to byś się puszył że hoho :) a tak to nerd i głowa w piach.. Żenua stary, myślałem że więcej klasy masz :)
  • KokoFenrir -

Liked abecaduo’s post in the thread ST#41 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Vendetta [Zubr] ~ 6183.63% plus bonus.

Like (Post)
    Quote from RelentlessOne: “(...) Swoje odsiedziałem, jestem czysty, a Ty dalej mnie zezlomowales - takie sa fakty. :) (...) ” tutaj juz nigdy nie bedziesz czysty, przykro mi - takie sa fakty :)
  • turysta -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

brakuje mi tu na forum discordowej emotki :nerd: idealnie by sie nadala do tej sytuacji XD beka chlopaki beka
  • KokoFenrir -

Liked turysta’s post in the thread ST#41 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Vendetta [Zubr] ~ 6183.63% plus bonus.

Like (Post)
    Quote from RelentlessOne: “ale jak widac nie chce mi sie grac ;) ” wygodne wytlumaczenie XD nam tu mozesz klamac, gorzej jezeli sam juz w to zaczynasz wierzyc :D Quote from RelentlessOne: “I ma flote pare razy mniejsza ” ale przynajmniej uczciwie zbudowana :P
  • Elkanen -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from ciap: “Quote from Elkanen: “@ciap wspomnialem o Tobie bo pisalismy o tym na priv Panowie sie sprzeczaja o wadach i zaletach bunkrow a info o Twoim koncie bylo dobrym przykladem by pokazac, ze i bez wielkich bunkrow mozna cos osiagnac ” Są…
  • turysta -

Liked abecaduo’s post in the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “graty brillu , wlasnie tym starciem udowodniles chlopakom kto ma tu jaja.. lot na planete pod czujnym okiem Tr ,zamiast glupich przepychanek na forum powinny leciec kontry a wiec , Psy szczekaja a karawan jedzie…
  • KokoFenrir -

Liked abecaduo’s post in the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “graty brillu , wlasnie tym starciem udowodniles chlopakom kto ma tu jaja.. lot na planete pod czujnym okiem Tr ,zamiast glupich przepychanek na forum powinny leciec kontry a wiec , Psy szczekaja a karawan jedzie…
  • Elkanen -

Replied to the thread Pan Starrk.

Pytanie bylo konkretne: Quote from LoleXXX: “Btw. A djstres to czyje dawne konto? ” Zamiast wiec konkretnie odpowiedziec sypnelas tylko suchymi statystykami z ktorych nic jednoznacznego nie wynika. A pytanie pozostawilas nadal bez jasnej i rzeczowej…
  • Drakean -

Liked Sora’s post in the thread Enlightenment [PUSH_1] vs. markus38 ~ 1915.77%.

Like (Post)
    Marmolada! Tooo ja poprosze paczke na 5g :D