Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

639

zefir

kemoT [Eko] vs. AliBaba [GEN] ~ 1523.01%

0

sileence [N-D] vs. Laubba ~ 10021.16%

1

Gotrek

Hellmond [N-D] vs. trampek [Minionki] - 2116 % (50 ST solo na X)

8

Gotrek

sileence [N-D] vs. TrumpToK [PIRACI] ~ 2929.06%

3

Gotrek

Recent Activities

• zefir -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

@Yuan Jestem dość specyficznym graczem. Nie inwestuję w eko. W ogóle. Gram na uni z eko x7 i już prawie dwa lata mam wyłączone wydobycie na wszystkich koloniach. Serio. Na ostatnich 2 planetach, czyli tych zdobytych za astro 23 oraz 25 nawet nie…
  • kaczyk -

Liked kemoT’s post in the thread kemoT [Eko] vs. AliBaba [GEN] ~ 1523.01%.

Like (Post)
    Oczywiście na początku pozdrowienia dla sojuszników i sojuszniczek z Eko :thumbsup:
    Już od kilku dni obserwowałem AliBabę i nie myślałem, że tak szybko trafi pod działa moich pancernych.
    Wyskanowałem flotkę i szybko wystartowałem coby zdążyć przed Zgonem
  • kemoT -

Posted the thread kemoT [Eko] vs. AliBaba [GEN] ~ 1523.01%.

Thread
    Oczywiście na początku pozdrowienia dla sojuszników i sojuszniczek z Eko :thumbsup:
    Już od kilku dni obserwowałem AliBabę i nie myślałem, że tak szybko trafi pod działa moich pancernych.
    Wyskanowałem flotkę i szybko wystartowałem coby zdążyć przed Zgonem
  • Namir -

Liked Time2Party’s post in the thread Hazram Namir [Partizan] vs. Guego [Bandit] ~ 1842.99%.

Like (Post)
    Gratulacje sojuszniku wracaj z urlopu I więcej takich kąsków proszę
  • john malkowitz007 -

Liked FILU’s post in the thread john malkowitz 007 [ANGELS] vs. side200 [HQ] ~ 3348.69%.

Like (Post)
    John fajnie jest patrzeć na upór graczy jak ty mało jest takich kto by się tak zawziął. Nie ważne co piszą inni ważne że robisz swoje i nawet po tylu wtopach dalej masz chęci do gry nawet jak ten z upośledzonym avkiem małpował twój nick…
  • Ventillo -

Liked dziuniek1’s post in the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

Like (Post)
    Dla ;) :P szajki
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Okręt wojenny 230.000 _________________________________________ Obrońca ZUL [UNITED]
  • Gotrek -

Liked sheaker’s post in the thread Hellmond [N-D] vs. trampek [Minionki] - 2116 % (50 ST solo na X).

Like (Post)
    Tak jak napisałem w tytule to 50 Starcie Tytanów od początku mojej przygody na Xanthusie, cieszę się, że to Starcie nie jest na jakimś bunkrze tylko na jednym z topowych flociarzy, dodatkowy smaczek to oczywiście tag sojuszu. Zrobienie tych 50 ST
  • Elkanen -

Quote from ciap: “PS. Plazma stanowczo za nisko ” Korzystajac z okazji. Do jakiego poziomu plazma jest oplacalna? :)
  • Wombat360 -

"Na tę chwilę, po wprowadzeniu aktualizacji do gry na starszych serwerach, handlarz wciąż będzie dostępny." na FB Ogame jest też ankieta z głosowaniem :)
  • ciap -

Quote from Yuan: “Dla przykładu przy 3:2:1 optymalne wydają się kopalnie 39/32/35 i 13 poziom plazmowej. Przy 5:1:2 ten stosunek zmienia się na 37/33/32 i 12 poziom plazmowej. Pewnie nawet kryształ oczko czy dwa wyżej ze względu na jego…