Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Adam [Gumisie] vs. Rico [KPKT] ~ 3311.81%

0

Rynek - dyskusje

655

I am back

#40 Itsari [ZZSS] vs. Kubiok ~ 3563.52%

1

olszyn4

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

2,672

^BrzydaI^

Oddam Konto [ONI] vs. fajnie bylo ~ 19146.74% vel SNDK

7

XXXy

Recent Activities

• Tytus Bomba -

Liked sanvean’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from I am back: “Quote from Apofis: “Raczej sloty to żaden problem jest. ” Ale tak czy inaczej flote musiales miec pod reka by surowce z rynku przejac. Chyba, ze inaczej ogarniales i szlo na planete, po czym od razu przetop to nie mam…
  • Adam525 -

Posted the thread Adam [Gumisie] vs. Rico [KPKT] ~ 3311.81%.

Thread
    Po, krótkiej przerwie :) Pozdrowionka dla znajomków i gumisiów
    Dnia 26-11-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam [Gumisie] ________________________________________________ Pancernik 47.775 Sonda szpiegowska 1
  • Tytus Bomba -

Liked marek1969’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Używałem rynku głównie do sprzedaży nadmiaru paliwa,a było to dla mnie dobre bo nie musiałem pilnować flot,surki(nie mam az tyle czasu by siedzieć 24 godziny na dobę n a ogame).... ...teraz pozostało mi handlować w stary tradycyjny sposób(na…
  • erAse -

Liked I am back’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    @sanvean ja widziałem te Twoje oferty na rynku. I się właśnie zastanawiam teraz co Ty biedny zrobisz, na fs musisz wszystko wysłać i grać jakby rynku nigdy nie było. Każdy rynek chwali kiedy miał z niego korzyść. Sam korzystałem, żeby nie…
  • Tytus Bomba -

Liked Ten Keyra’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from I am back: “Quote from Muniek: “Po to sa klasy zeby były inne, masz to lub to, nie mozesz miec wszystkiego. sztuka wyboru. ” Roznice miedzy klasami masz przeciez rozpisane wyraznie. Skoro rynek pozwalal na wymiany typowych dla danej…
  • Czyste_Zlo -

Liked Ruda’s post in the thread Latanie Winterów po planetach ze stratami.

Like (Post)
    Quote from Dobrygracz: “Quote from Ruda: “A co Cie to interesuje czy ktoś ma zysk z rw czy nie? :P ” A to dobre, jak ci dex na Wezn latał po planetach i miał zysk (mały ale miał) wszystko przez to że mu kasowałaś posty na forum to się na…
  • Czyste_Zlo -

Liked kasai’s post in the thread Latanie Winterów po planetach ze stratami.

Like (Post)
    Temat przeczyszczony. Ja rozumiem, że jest to dosyć luźna 'dyskusja' ale swoje możliwości muzyczne trzeba było zaprezentować przy okazji wyborów na najlepszego gracza ;) Na pewno zdobyłby jeden czy drugi punkty plus ;)
  • Czyste_Zlo -

Liked Ruda’s post in the thread Latanie Winterów po planetach ze stratami.

Like (Post)
    A co Cie to interesuje czy ktoś ma zysk z rw czy nie? :P
  • Majcher -

Liked Danek’s post in the thread Możliwość produkcji wszystkich statków przez wszystkie klasy.

Like (Post)
    Jak w temacie, w związku z wyłączeniem rynku, wnoszę o umożliwienie produkcji wszystkich statków klasowych niezależnie od posiadanej klasy. Wprowadzenie statków przypisanych do klas było ściśle powiązane z wprowadzeniem rynku. i tak też…
  • I am back -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

@sanvean ja widziałem te Twoje oferty na rynku. I się właśnie zastanawiam teraz co Ty biedny zrobisz, na fs musisz wszystko wysłać i grać jakby rynku nigdy nie było. Każdy rynek chwali kiedy miał z niego korzyść. Sam korzystałem, żeby nie…