Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kupie deuter

2

Legend

ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%

20

Huwiszka

Nadchodzi nowe - dyskusja

598

nowynick

Heart [TTD] vs. MiniOni [RMP] ~ 6130.4%

4

RAFUS1973

Kurufir [Veto] vs. petrx [Formoza] ~ 14933.96%

5

SzamanU68

Recent Activities

• Legend -

Replied to the thread Kupię deuter: Kupie deuter.

• Huwiszka -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Quote from turysta: “Quote from Queen Reaktywacja: “Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. ” Quote from Huwiszka: “wierz lub nie ale nie poszedł nawet 1 screen z tym co leciało, bo do tej pory Łobronca w robocie…
  • nowynick -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Art: “Prace idą do przodu. Obecnie pracuję nad... ;) ” Może parę słów chociaż więcej zdradzisz? ;)
  • Art -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Prace idą do przodu. Obecnie pracuję nad... 78giAdiY8UhSTK23qrQfT6yDvUw4l+qEcQDsMHiIIjHhcRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAJIHAQhgMRBEAL+D8PxdNwDkGbzAAAAAElFTkSuQmCC ;)
  • turysta -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Quote from Queen Reaktywacja: “Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. ” Quote from Huwiszka: “wierz lub nie ale nie poszedł nawet 1 screen z tym co leciało, bo do tej pory Łobronca w robocie i siedzi cicho na…
  • RAFUS1973 -

Replied to the thread Heart [TTD] vs. MiniOni [RMP] ~ 6130.4%.

hymm a czym miał się chwalić ? że dostał klapsa ? Graty dla agresora ,ja sobie po farmiłem też ofiarę :) Obrońcy SzO i chęci do gry ,lub zabawy w RL
  • SzamanU68 -

Replied to the thread Kurufir [Veto] vs. petrx [Formoza] ~ 14933.96%.

gratuluje top 7 solo :D wpisze dzisiaj do topki
  • turysta -

Liked ZDOBYWCA1’s post in the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Like (Post)
    Dzisiaj tak z innej beczki, wczoraj Obrońca wybrał się na moją paliwówkę, dzisiaj został zezłomowany :P dużo można było tu pisać, miał być to wlot na czyściocha GS'ami, nie wyszło , potem seria niefortunnych zdarzeń, najpierw blokada ataków (tu…
  • Nie obijam a odbijam xdxd Kot na kacu [M-W] vs. Jen ~ 121.95%
    Dnia 19-09-2019 15:08:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kot na kacu [M-W] ________________________________________________ Krążownik 4.134 Bombowiec 2.000
  • Nie(L)ot -

Liked xLORD SITHx’s post in the thread jumek [Veto] vs. jal [ASSASSIN] ~ 4777.47%.

Like (Post)
    Dnia 29-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor jumek [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 307.000 Krążownik 75.000 _________________________________________ Obrońca jal [ASSASSIN]