Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

639

Ruda

dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%

1

Zooombi

:: Zagadki Tolkienowskie ::

252

Hermes

IrackiOdpust [Pol] vs. Engineer Callisto ~ 1308.34%

0

#130 Scofield [Sprite] vs. eMZet87 [AHX] ~ 3092.93%

0

Recent Activities

• Lojty -

Liked dziuniek1’s post in the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

Like (Post)
    Dla ;) :P szajki
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Okręt wojenny 230.000 _________________________________________ Obrońca ZUL [UNITED]
  • Kamikazze_ -

Liked dziuniek1’s post in the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

Like (Post)
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Okręt wojenny 230.000 _________________________________________ Obrońca ZUL [UNITED]
  • Ruda -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• Zooombi -

Replied to the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

• Zooombi -

Like (Post)
  • nomada -

Liked Scofield u9’s post in the thread #129 Scofield [Sprite] vs. Laubba ~ 3304.95%.

Like (Post)
    #129 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 33.333 _________________________________________ Obrońca
  • nomada -

Liked Scofield u9’s post in the thread #130 Scofield [Sprite] vs. eMZet87 [AHX] ~ 3092.93%.

Like (Post)
    #130 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca
  • Hermes -

Replied to the thread Quiz :: Zagadki Tolkienowskie ::.

DeA... Brzmi włosko. Marka reklamująca się dawniej dość często w polskiej telewizji; wydająca wiele różnych serii modelarskich.
  • GdzieJestEis -

Posted the thread IrackiOdpust [Pol] vs. Engineer Callisto ~ 1308.34%.

Thread
    Szybkie skany na dwójce pokazały mi fajny cel, niestety nie miałem paliwka więc pożyczyłem od sąsiada i.. poleciałem! Nie wiedziałem czy ziomek zasnął czy to podstawka ale okazało się, że pan Bóg czuwa nade mną i dał mi pierwszy raz na…