Dashboard

News

• New

Lista zmian w wersji 7.0.0
    Mega Content One

Klasy

• Możliwość wyboru między 3 klasami, gdzie każda z nich ma unikalny zestaw umiejętności.
    • Ekran wyboru klasy jest dostępny dla każdego konta i umożliwia jej wybór lub jego pominięcie.
    • Istnieje możliwość wyboru klasy w późniejszym etapie poprzez kliknięcie ikony znaku zapytania obok menu oficerów.
    • Pierwszy wybór klasy jest darmowy. Zmiana klasy kosztuje 500 000 Antymaterii.
    • Nie ma ograniczeń przy zmianie klasy.

Klasa Zbieracz

• 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku
    • Możliwość budowy nowego statku: Pełzacz
      • Dostępny w stoczni dla klasy Zbieracz
      • Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%
      • Zużywa 50 energii
      • Możliwość sprzedaży na rynku
      • Nie można go wysyłać na misje
      • Statystyki
        • Szybkie działa od:
          • wszystkich statków (5)
          • Gwiazdy śmierci
  • New

Drodzy Gracze,

przez kolejne trzy dni tj. 12-14.10.2019, będziecie mieli możliwość napełnienia swoich magazynów do 100 milionów surowców, za pomocą jednego kliknięcia (obecnie limit wynosi 10 milionów). Oczywiście event jest dostępny przy użyciu Antymaterii i wymaga posiadania wystarczającej pojemności magazynów.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Przypominamy, że event jest dostępny tylko na uniwersach starszych niż 1 rok.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

76

Elkanen

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,127

Elkanen

#109 Shade [Sprite] vs. #54 buleon ~ 4301.89%

1

Elkanen

S&D Universum Taurus Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

8

KAyto

#138 Scofield [Sprite] vs. #53 buleon ~ 4054.86%

0

Recent Activities

• Elkanen -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%.

Dnia 17-10-2019 01:49:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil ________________________________________________ Mały transporter 2.797 Krążownik 6.000 _________________________________________ Obrońca
  • Elkanen -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Bearded: “Tamta wypowiedź była lapidarna i rzeczowa. ” I sensowna. Bo dlaczego ktos ma tracic cos czego nie wykorzystal bo nie mal np. czasu. Dosyc tej dyskusji.
  • Bearded -

Tamta wypowiedź była lapidarna i rzeczowa. Ok. wystarczy już. I tak jest dość do klikania na odchodne ;) Pozdro dla kumatej :D
  • Elkanen -

Quote from Bearded: “Ten pan mnie po prostu zawistnie nie lubi, bo trzy razy mu wprost powiedziałem co o nim myślę (z czego jeden raz bezpośrednio na pw). My sobie tak tylko dogryzamy. ” Na Pana to czeba miec wyglad i pieniadze. A mi i jednego i…
  • Bearded -

Nie zwracajcie uwagi na to. W tym temacie na niedawno przeszło 1000 postów, przynajmniej połowa to dywagacje. Ten pan mnie po prostu zawistnie nie lubi, bo trzy razy mu wprost powiedziałem co o nim myślę (z czego jeden raz bezpośrednio na pw). My…
  • Elkanen -

Replied to the thread #109 Shade [Sprite] vs. #54 buleon ~ 4301.89%.

Graty strzalu. @buleon ile razy trzeba wtopic by wyciagnac wnioski i czegos sie nauczyc?
  • Bearded -

Liked KissOfTheDragoon’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Poka_Bydlaka: “Quote from new_mateuszgg: “tylko czy zostana nowe statki wprowadzone na stare istniejace juz uniwersa? ” Nie da się wprowadzić ładowności sond(czy innych nowych rzeczy)na istniejących uni, a ty podejrzewasz GF o taki ruch? :E :E
  • Shade -

Posted the thread #109 Shade [Sprite] vs. #54 buleon ~ 4301.89%.

Thread
    Tym razem to ja dziękuję Scofieldowi za info :P Pozdrawiam Sprite i Znajomych.
    Dnia 17-10-2019 00:12:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shade [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 200.000
  • ThieRRek -

Now follows kasai.

Follow
  • Elkanen -

Quote from Bearded: “Jeśli tak się stanie, to dezaktywuję swoje wszystkie multikonta na Bermudzie, fejsbuka do logowania, maila do logowania na fejsbuka, deinstaluję system operacyjny na komputerze, komputer oddaję na recycling, zmieniam adres…