Dashboard

Forum zostanie zamknięte w najblizszym czasie. Poznaj terminy: [klik]
Już dziś zarejestruj się na nowym [klik]

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Panciorek [HARIBO] vs. MARCIN [ARMADA] ~ 7981.69%

1

Antharas

aleks [LzB] vs. Yagami [Formoza] ~ 3949.32%

0

Zlomek [AoD] vs. puszkinn [SMERFY] ~ 22496.82%

3

PUSZKINN

HBI [The Best] Vs. Pchła [AiE] ~ 1050%

0

HBI [The Best] Vs. marek2316 [Hanza] ~ 4270.29%

0

Recent Activities

• Antharas -

Replied to the thread Panciorek [HARIBO] vs. MARCIN [ARMADA] ~ 7981.69%.

Gratulacje trafienia w obronie jednego z najlepszych flociarzy na uni 68, tego który ma najwięcej do powiedzenia, znającego wszystkie mroczne tajemnice i powiązania między PN a Komornik :) zbieraj surke Marcinie bo skoro jesteś push kontem PN to czas się…
  • Antharas -

Liked marcinzkatowic’s post in the thread Panciorek [HARIBO] vs. MARCIN [ARMADA] ~ 7981.69%.

Like (Post)
    Dedykacja dla Sojuszu Armada, oraz dla Kruchego, Ostatnio udało nam sie popsuć zabawki Panciorkowi, od tej pory atakuje mnie niemal codziennie niszcząc mi obronę i satelity.... ale jak widać niżej czasem sie nie udaje, nie raz stracił sporo
  • Wiecu -

Liked marcinzkatowic’s post in the thread Panciorek [HARIBO] vs. MARCIN [ARMADA] ~ 7981.69%.

Like (Post)
    Dedykacja dla Sojuszu Armada, oraz dla Kruchego, Ostatnio udało nam sie popsuć zabawki Panciorkowi, od tej pory atakuje mnie niemal codziennie niszcząc mi obronę i satelity.... ale jak widać niżej czasem sie nie udaje, nie raz stracił sporo
  • AleksSkrobek -

Posted the thread aleks [LzB] vs. Yagami [Formoza] ~ 3949.32%.

Thread
    . mało wiela youtube.com/watch?v=p1W5qZvuWmI Dnia 10-05-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor aleks [LzB] ________________________________________________ Okręt wojenny 707.241 _________________________________________
  • PUSZKINN -

Replied to the thread Zlomek [AoD] vs. puszkinn [SMERFY] ~ 22496.82%.

• hbi -

Posted the thread HBI [The Best] Vs. Pchła [AiE] ~ 1050%.

Thread
    Przedstawiam niniejszym kolejne, tym razem skromne starcie:
    Dnia 08-05-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor HBI [The Best] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 15.000.000 Okręt wojenny 1.000
  • hbi -

Posted the thread HBI [The Best] Vs. marek2316 [Hanza] ~ 4270.29%.

Thread
    Pośród kilkunastu fal różnego rodzaju misji farmingowych udało się niniejsze tytaniczne starcie z sukcesem przeprowadzić, co zawdzięczam supozycji dotyczącej powodzenia przedmiotowej misji sformułowanej przez marchewę, która okazała się…
  • Ten Keyra -

Like (Post)
  • dawca punktów -

Like (Post)
  • Chiro -

Wrote a comment on 2+2’s wall.

Wall Comment
    ? ;]