Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

#99 Shade [Sprite] vs. buleon ~ 28375.61%

0

#98 ALF [N-D] vs. gogol [PIRACI] & Shade [Sprite] ~ 8449.56%

0

Dris [SKB] vs. krajs [Ekonomy] ~ 1715.04%

2

...limfa...

YeahBunny [T R] & Gonzo [T R] & Szutruk-Nahhunte [T R] & ZDOBYWCA [EGZ] & giker oddam [T R] vs. Hekate ~ 2163%

9

Bunny

blokers [WarriorS] vs. Panek ~ 2813.52%

0

Recent Activities

• erAse -

Liked 89Blokers89’s post in the thread blokers [WarriorS] vs. Robb Stark ~ 5131.81%.

Like (Post)
    to jeszcze jedno to z serii bardziej lubianej :E pozdro dla ryby i entra jestescie najlepsi 8-) wrozbici normalnie ]:-D Dnia 17-09-2019 0000000000000000 następujące floty spotkały się w walce: Agresor blokers [WarriorS]
  • erAse -

Liked 89Blokers89’s post in the thread blokers [WarriorS] vs. Panek ~ 2813.52%.

Like (Post)
    cos na sen 8-) dobranoc ]:-D Dnia 18-09-2019 00000000 następujące floty spotkały się w walce: Agresor blokers [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 222.222 _________________________________________ Obrońca Panek
  • Shade -

Posted the thread #99 Shade [Sprite] vs. buleon ~ 28375.61%.

Thread
    Ponoć prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... odbudowę OW sponsoruje buleon :P Pozdrawiam Sprite i Znajomych.
    Dnia 18-09-2019 01:50:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shade [Sprite]
  • Shade -

Posted the thread #98 ALF [N-D] vs. gogol [PIRACI] & Shade [Sprite] ~ 8449.56%.

Thread
    To ja może wkleję brakujący element układanki :P Gdy zobaczyłem, że padł moon gogola, napisałem do niego. Gdy zalogował na konto, ustaliliśmy, że będę bronił moona w g5. Puściłem podstawkę, recki i poszedłem się zdrzemnąć. Przed wlotem…
  • ...limfa... -

Replied to the thread Dris [SKB] vs. krajs [Ekonomy] ~ 1715.04%.

takiemu to dobrze :P zysk miodzio, masz co przetapiac :) brawo!
  • Dris -

Liked justvroum’s post in the thread Dris [SKB] vs. krajs [Ekonomy] ~ 1715.04%.

Like (Post)
    pff, kupione konto, gówno nie st, jutro przyjdę z zamazanymi dowodami! :E gratulacji nie będzie bo pozdrowień też nie ma :D
  • justvroum -

Replied to the thread Dris [SKB] vs. krajs [Ekonomy] ~ 1715.04%.

pff, kupione konto, gówno nie st, jutro przyjdę z zamazanymi dowodami! :E gratulacji nie będzie bo pozdrowień też nie ma :D
  • Dris -

Posted the thread Dris [SKB] vs. krajs [Ekonomy] ~ 1715.04%.

Thread
    Ktos Chyba zapomniał fsa zrobić. Obrońcy szo Pozdrawiam skurczybykow
    Dnia 18-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 9.308 Pancernik 3.902 Okręt wojenny
  • NoName555 -

Liked Drakean’s post in the thread Enlightenment [PUSH_1] vs. markus38 ~ 1915.77%.

Like (Post)
    Dżem dobry, pozdrawiam PUSH oraz wszystkie inne misiaki które chciałby zostać pozdrowione :D Historia RW dość dziwna- poleci ticket do GO bo wygląda to dziwnie, ale nie mi oceniać. Obrońca wyskanowany na akcie- jako że mam blisko to szybki lot, akta…