Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,353

Das140

Hefi [BOSS] vs. Pan Skrzetuski [PT-EWIL] ~ 369.21%

1

Godfather

Dris [SKB] vs. MooonMaker ~ 939.18%

0

EVIL IS GOOD [EVIL] 9155.45% vs Ekonomisci [Eko] 7315,93%

68

guff

#1 Janusz Tracz [MULTI] & Kipcio [MULTI] vs. Rakocy [Panda] ~ 49.99%

6

Ice_

Recent Activities

• Das140 -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Wysłasz po 20 slotów na idlaki na Bermudzie? Pozazdrościć.
  • kasai -

Liked Art’s post in the thread Event Konkurs: pochwalcie się swoimi zwierzakami!.

Like (Post)
    Witajcie, Mamy przyjemność ogłosić zwycięzców naszego konkursu. Oto oni: - kuubsiu (OGame.pl) - Reno 112 (OGame.cz) - Turbobear (OGame.org) - morbit_satoo (OGame.tr) - Hidrox (OGame.fr) - Captain Boomera (OGame.us) - paler (OGame.pl) - Rin Okumura…
  • Elkanen -

Quote from Das140: “Przypominam, że rozkładamy flotę na każdy slot ekspedycji. Już więcej dostałem z piratów, obcych niż wartość jednego slotu. ” Wysylam po minimum 20 slotow na idlaki i nigdy z ekspy nie przywiozlem tyle sury ile z idlakow :P
  • Godfather -

Replied to the thread Hefi [BOSS] vs. Pan Skrzetuski [PT-EWIL] ~ 369.21%.

Panie Sojuszniku , Szo ! i graty latwego wlotu :)
  • Dris -

Posted the thread Dris [SKB] vs. MooonMaker ~ 939.18%.

Thread
    Pozdro dla skurczybykow i ziomeczkow :*
    Dnia 22-10-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.354 Pancernik 6.510 Krążownik 11.209
  • Das140 -

Przypominam, że rozkładamy flotę na każdy slot ekspedycji. Już więcej dostałem z piratów, obcych niż wartość jednego slotu.
  • PDW -

Liked Koziolek Matolek’s post in the thread #33 Ojciec Rafal [LHiP] vs. Vice Probe ~ 1005.95%.

Like (Post)
    Stało, nie stoi. Pozdrawiam sojuszników i znajomych.
    Dnia 22-10-2019 01:31:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojciec Rafal [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 4.065 Lekki myśliwiec 20.165
  • pit -

Liked ciap’s post in the thread Obrona; Kamil vs. mistyk3 [HANDLARZ] & Starrk [WINTER] ~ 3186.89%.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Ano dlatego, ze 45gs co daje smieszne 450kk sury to zadna strata by sie dowiedziec jakie sa powiazania miedzy kontami? Tej wiedzy nie kupisz za nic, czasem trzeba cos poswiecic. W tym przypadku padlo troszke gesi ale wiedza jaka…
  • Mari -

Jak straciłeś flotę? No wiesz, wysłałem na ekspa i trafiłem na czarną dziurę XD XD Nie lepiej teraz wysyłać mt skoro wraz z nadprzestrzenną rośnie liczba surki jaką można zrabować? Wiem, że to była bolączka, że mt na styk do progu pkt…
  • Starrk -

Liked Elkanen’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Das140: “Ja wysyłam na ekspedycje floty warte po ponad 20mln i miażdżę tych piratów, obcych że aż miło się patrzy ” Powodzenia poki nie trafisz na czarna dziure :E