Dashboard

News

• New

Drodzy Gracze,

16-22.12.2019 - na wszystkich uniwersach utworzyliśmy dla Was specjalne nowe planety!

Planety te będą dawały szansę zdobycia przedmiotów po ich odwiedzeniu. Podczas trwania eventu otrzymacie szansę na zdobycie nagrody za swoje ataki na te nowo powstałe światy. Oczywistością jest, że tylko atak prawdziwym statkiem odniesie skutek - wysłanie sondy nie da Wam prawa do nagrody! Można tego dokonać tylko w pojedynkę - brak honoru (przedmiotów) za ataki w ACS!

Nie każdy atak odniesie skutek - próbujcie do skutku i zdobądźcie nagrodę za włożony wysiłek!
    Codziennie można zdobyć tylko jeden przedmiot.

Planety pojawią się w ciągu dnia.

Miłej zabawy!

Wasz OGame.pl Team
  • New

Lista zmian
    Poprawki błędów:
    • Powrót brakujących statusów aktywności na liście sojuszy i znajomych
    • W trybie urlopu licznik surowców pozostaje na 0.
    • Przycisk zakańczający budowę za pomocą Antymaterii nie jest aktywny w trakcie urlopu.
    • Podczas zmiany nicku nie następuje wylogowanie z konta.
    • Gdy fabryka robotów znajduje się w kolejce, ulepszenie zastosuje się dla kolejnego budynku w kolejce.
    • Dok kosmiczny / grawitony są możliwe wyłącznie przy dostępnej energii.
    • Miejsce docelowe floty pokazuje się prawidłowo, gdy księżyc zostanie zniszczony.
    • Wiadomości z rynku informują o dostarczaniu i nie są już puste.
    • W widoku galaktyki pokazana jest teraz opcja szpiegowania własnego księżyca.
    • Blokowane losowe miejsca we flocie nie są już blokowane.
    • Licznik surowców jest synchronizowany podczas przełączania stron.
    • Samouczek pojawia się po wyborze klasy.
    • Ładowność nie pokazuje wartości ujemnej na stronie 3 floty.
    • Pudło eventowe nie będzie już wczytywać się nieskończenie długo
    • Dymek księżyca po najechaniu będzie

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Autouzupelnianie floty

31

rafal2122

webber [REKT] vs. Xin [WINTER] ~ 1322.5%

2

Xinek

Nadchodzi nowe - dyskusja

3,380

Revenine

AntiGameReborn

13

edes

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

1,142

Superman

Recent Activities

• rafal2122 -

Replied to the thread Autouzupelnianie floty.

No to niewiem o co chodzi. Teraz mam więcej zabawy tylko hehehe a gam przez mozilke
  • no powiem gruba sprawa na inauguracje nowego ogame ... grubych przetopow graty top 1 world
  • ---Webber--- -

Liked Revenine’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Tym co narzekają na przesadzonego odkrywcę, to powiem, że jak w piatek i sobotę ładnie wpadało, tak połowe niedzieli i puszczone expy na noc nie dały nic oprócz 3kk dexu, czyli jeden dobry strzał na ostatnie 18 exp.
  • entro -

Liked sheaker’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    No to i ja skrobnę słów parę odnośnie nowych zmian. Ogólnie to super, że GF postanowiło coś zmienić, szkoda jednak, że dostajemy właściwie półprodukt zamiast pełnoprawnej wersji 7.1. Po pierwsze podgląd jest totalnie nieprzewidywalny,…
  • Xinek -

Replied to the thread webber [REKT] vs. Xin [WINTER] ~ 1322.5%.

Dosłownie na 40 min przysnąłem :D gratuluje wyczucia :) postaram się o zemstę :)
  • Revenine -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Tym co narzekają na przesadzonego odkrywcę, to powiem, że jak w piatek i sobotę ładnie wpadało, tak połowe niedzieli i puszczone expy na noc nie dały nic oprócz 3kk dexu, czyli jeden dobry strzał na ostatnie 18 exp.
  • Das140 -

Like (Post)
    No to i ja skrobnę słów parę odnośnie nowych zmian. Ogólnie to super, że GF postanowiło coś zmienić, szkoda jednak, że dostajemy właściwie półprodukt zamiast pełnoprawnej wersji 7.1. Po pierwsze podgląd jest totalnie nieprzewidywalny,…
  • Revenine -

Liked ^^Majek^^’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Hej, Śledziłem w weekend troszkę forum i według tego co tu wyczytałem oraz na podstawie wrzuconego przez Was kalkulatora mviv.hebergratuit.net/expe71_prod.htm?i=2 troszkę sobie potestowałem. Pozwolę sobie podzielić swoimi refleksjami z innymi…
  • edes -

Replied to the thread AntiGameReborn.

Jak to mam niby ustawić ? Wpisując sztuki i jak dokupie to całości nie zabierze ?
  • tomee -

Like (Post)