Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

BUNNY [MNS] vs. Sssali [Z-F] ~ 1095.11%

0

BUNNY [MNS] vs. August [Z-F] ~ 1677.24%

0

BUNNY [MNS] vs. Senator Uriel [ERB] ~ 1266.27%

0

Avinashi [WarriorS] vs. Easybot ~ 106 694.11%

18

ackra

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,686

DudaKolno

Recent Activities

• dziadek barezi -

Liked Bunny’s post in the thread BUNNY [MNS] vs. Sssali [Z-F] ~ 1095.11%.

Like (Post)
    Dnia 22-09-2019 03:06:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BUNNY [MNS] ________________________________________________ Krążownik 4.000 Pancernik 2.200 _________________________________________ Obrońca Sssali [Z-F]
  • Bunny -

Posted the thread BUNNY [MNS] vs. Sssali [Z-F] ~ 1095.11%.

Thread
    Dnia 22-09-2019 03:06:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BUNNY [MNS] ________________________________________________ Krążownik 4.000 Pancernik 2.200 _________________________________________ Obrońca Sssali [Z-F]
  • Bunny -

Posted the thread BUNNY [MNS] vs. August [Z-F] ~ 1677.24%.

Thread
    Dnia 22-09-2019 02:25:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BUNNY [MNS] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca August [Z-F]
  • Mari -

Liked Fenrir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Quote from litek.: “Cieszę się bardzo. Dla mnie to nawet możesz Malaka przegonić - zwyczajnie mam to gdzieś ” Mi na topce nie zalezy. Dzis to pokazalem ile sury gdzies poszlo a ja stoje w miejscu ale tylko nieliczni o tym…
  • Bunny -

Posted the thread BUNNY [MNS] vs. Senator Uriel [ERB] ~ 1266.27%.

Thread
    Dnia 21-09-2019 23:56:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BUNNY [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 30.000 Lekki myśliwiec 200.000 Krążownik 5.000 _________________________________________
  • ackra -

Replied to the thread Avinashi [WarriorS] vs. Easybot ~ 106 694.11%.

Quote from Elkanen: “na moje to byl skan udostepniony ” * Kasha * LEG-XX * * * * * Avinashi * WarriorS * entro * WarriorS No tak, skan był udostępniony innemu sojuszowi z pewnością zaprzyjaźnionemu z LEG-XX Już miałem…
  • DudaKolno -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Kiedy możemy się spodziewać dostania ankiety i startu nowego uni ? :)
  • ale cios antynazista -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

ewentowe 2tyg uni ruszy w tym roku czy tylko zmiany w rocznice? bo kolejnego astro napewno nie przeklikam xd
  • justvroum -

Liked Fenrir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Quote from litek.: “Cieszę się bardzo. Dla mnie to nawet możesz Malaka przegonić - zwyczajnie mam to gdzieś ” Mi na topce nie zalezy. Dzis to pokazalem ile sury gdzies poszlo a ja stoje w miejscu ale tylko nieliczni o tym…
  • ...limfa... -

Replied to the thread KaMiKaZe [SKB] vs. dok [VSS] ~ 4036.97% Top 1 solo.

Zysk nędzny w opór, tylko 300 zamiast planowanych prawie 400 kk :D brawo Kami! :)