Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1032.6%

0

Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1455,75%

0

ban na forum

2

PeperSMT*

Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?

6

Damaon

#21 Itsari [ZZSS] vs. Sprzedam Pushki [LHiP] ~ 22300.33%

2

KrecikMax

Recent Activities

• Stachu -

Posted the thread Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1032.6%.

Thread
    Drugiego moona też bronił Pozdrawiam całe Mns
    Dnia 24-10-2020 02:45:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Stachu [Mns] ________________________________________________ Reaper 50.000 _________________________________________ Obrońca
  • Stachu -

Posted the thread Stachu [Mns] vs. spOOky [Ekonomy] ~ 1455,75%.

Thread
    Obrońca broni moonow tylko zapomniał sprawdzić galę... A Stachu jak Rosja somsiaduje z kim chce Ciekawe czy wybroni też 2 moona :ocb: Ave Mns
    Dnia 24-10-2020 02:35:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Stachu [Mns]
  • Dobry Wieczór, W ostatnim czasie zdecydowanie brakuję mi czasu na wszystko, nie mówiąc już o chęciach do gry których też próżno szukać ;) Przypuszczam że gdyby nie sojusznicy którzy systematycznie dają mi się we znaki mógłbym nie doczekać
  • Selene -

Liked zefir’s post in the thread zefir [HYDRA] vs. scubi ~ 9137.36%.

Like (Post)
    #119 Zazwyczaj tą flotę widywałem na skanach zacumowaną w bunkrze scubi'ego. Dziś jednak z jakiegoś powodu moje sondy znalazły ją, stojącą bez aktywności na księżycu powyżej niego. Do pełni szczęścia zabrakło farmingu, ale niestety…
  • PeperSMT* -

Replied to the thread ban na forum.

no właśnie próbuję tam się zalogować, ale niestety nie mogę, bo informuje mnie, że błędne dane !
  • Damaon -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

dex, ale ty masz łeb kwadratowy... 1.Kolejny 2.Truck 3.Driver Wypowiadasz się w każdym wątku, w którym można wciskać prawdy objawione. Ja nie wiem czy ty cierpisz na jakieś zaburzenia kompulsyjno-obsesyjne, czy co, ale zluzuj czasem i zejdź na…
  • KrecikMax -

Replied to the thread #21 Itsari [ZZSS] vs. Sprzedam Pushki [LHiP] ~ 22300.33%.

Jak zawsze cos nie pykło coś nie siadło itp itd wstawiajcie lepiej ST bez opisów bez nutek , bez tego całego gówna którym otaczacie swoje ST na swoich multi itp itd
  • Selene -

Liked Genek’s post in the thread Celestial General [P N] vs. Bamberlas ~ 3655.85%.

Like (Post)
    # Szkoda było trochę chyba świeżaka bić, ale sam się licznik nie nabije. Pozdrawiam soj i buddy ;) SZO obrońcy.
    Dnia 21-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [P N] ________________________________________________
  • wuju84 -

Replied to the thread #21 Itsari [ZZSS] vs. Sprzedam Pushki [LHiP] ~ 22300.33%.

Jeszcze raz gratulacje :) fajnie że się udało :)
  • I am back -

Replied to the thread ban na forum.

Pisz tutaj: ogame.support.gameforge.com/in…38-pl.ogame.gameforge.com Tu, w temacie raczej nie dostaniesz takiej informacji. Kiedys dostalem perma na forum za reklame klona Ogame. Podalem jedynie link do tego klona. Moze jakies inne, nieregulaminowe…