Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,682

nowynick

20# ukati [Mns] vs. Space Bandit [APO_PL] ~ 1030.25%

1

donorganizator

Lord Maul [Veto] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 25569.86%

1

ReTsaB

Agresor Zlo [TYLKO MY] & Darkstar [GRU] & szajka [WSNR] & Nicky [GRU] & Klaudek [WSNR] vs. LA PUTIN LABAMBA [LUMPY] ~ 27423.76% + 31287.04% + 28943.54%

17

po prostu Szymon

Tomasjusz [NFZ] vs. saling ~ 2048.04%+ policzcie sami

6

anetta

Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from DudaKolno: “Przepraszam, czy ktoś odpowie mi na moje pytania ? :) Czy to bliżej nieokreślone ? :) ” Ankiety zostały już rozesłane w grze. Co do daty otwarcia nie było informacji - obstawiam, że w przeciągu 2tyg.
  • donorganizator -

Replied to the thread 20# ukati [Mns] vs. Space Bandit [APO_PL] ~ 1030.25%.

gratulacje i niedługo będzie "CIACH" w treści starcia :D ładny zysk wykręciłeś jak na taki bunkier
  • DudaKolno -

Przepraszam, czy ktoś odpowie mi na moje pytania ? :) Czy to bliżej nieokreślone ? :)
  • nowynick -

Quote from @Piciu: “Quote from BROWAR: “w dzisiejszych czasach, gdy każdy ma smartfona, a internet mobilny jest praktycznie wszędzie flota x1 nie ma prawa bytu. Flota x3 to jest opcja idealna, przynajmniej można moony ściągać bez konieczności…
  • Ruda -

Zgodzę się, jednak tam grają gracze którzy są w grze już lata ;)
  • Ruda -

Liked BROWAR’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    w dzisiejszych czasach, gdy każdy ma smartfona, a internet mobilny jest praktycznie wszędzie flota x1 nie ma prawa bytu. Flota x3 to jest opcja idealna, przynajmniej można moony ściągać bez konieczności wbijania się w układ ;)
  • @Piciu -

Quote from BROWAR: “w dzisiejszych czasach, gdy każdy ma smartfona, a internet mobilny jest praktycznie wszędzie flota x1 nie ma prawa bytu. Flota x3 to jest opcja idealna, przynajmniej można moony ściągać bez konieczności wbijania się w układ ;)
  • ReTsaB -

Replied to the thread Lord Maul [Veto] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 25569.86%.

gratulowałem na pw to pogratuluję i tutaj, przetapiaj w eko i zmień okolice ;)
  • BROWAR -

w dzisiejszych czasach, gdy każdy ma smartfona, a internet mobilny jest praktycznie wszędzie flota x1 nie ma prawa bytu. Flota x3 to jest opcja idealna, przynajmniej można moony ściągać bez konieczności wbijania się w układ ;)
  • Widzę że życzenia mniej szczekania to jednak czcze gadanie :D Zacznę od tego że judasz to może z tobą spółkuje aczkolwiek w kontekście was to chyba komplement bo nie zasiliłem szeregów lumpa tylko WSNR co decyzją było oczywistą :) Co do mojego rozbijania…