Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

PRZEPROSINY FILU

44

nscr

ABW [P N] & Selene [P N] & PoZiomek [P N] vs. Waldi [SGC] ~ 5459.74%

0

Shimano [RONIN] vs. Mleczak [S-G] ~ 6354.05%

5

tereth2

Cashback 15% (25-26.02.2020)

0

Event - 9x więcej antymaterii a klasa Odkrywca

83

Maniak87

Recent Activities

• nscr -

Replied to the thread PRZEPROSINY FILU.

a dzień dobry szanowni gracze i Ty Filu. to ja - nscr :D xD podesłano mi link do tej wyśmienitej dyskusji i aż odkurzyłem hasło do forum :D niby nie gram ale gram od prawie roku czasami zerkam na forum z ciekawości a czasami nawet przypilnuję tego ataku…
  • Koloc -

Liked The Pawelec’s post in the thread ABW [P N] & Selene [P N] & PoZiomek [P N] vs. Waldi [SGC] ~ 5459.74%.

Like (Post)
    Witam. Miało być więcej surowca a tak wyszło słabe rozbijanie :/ przynajmniej bunkier skruszony i miłe towarzystwo w locie :) Pozdrawiam sojusz i znajomych :D Dnia 24-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ABW [P N]
  • Koloc -

Liked ^BrzydaI^’s post in the thread Reklama.

Like (Post)
    prosiłbym aby Niemcy coś z tym zrobili. Mam na myśli usunięcie reklamy która utrudnia, zasłania okno do logowania do gry. Rozumiem że chcą wypromować swoją grę i zdobyć nowych graczy ale to nie powinno odbywać się w ten sposób!!! <X
  • The Pawelec -

Posted the thread ABW [P N] & Selene [P N] & PoZiomek [P N] vs. Waldi [SGC] ~ 5459.74%.

Thread
    Witam. Miało być więcej surowca a tak wyszło słabe rozbijanie :/ przynajmniej bunkier skruszony i miłe towarzystwo w locie :) Pozdrawiam sojusz i znajomych :D Dnia 24-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ABW [P N]
  • tereth2 -

Replied to the thread Shimano [RONIN] vs. Mleczak [S-G] ~ 6354.05%.

Quote from Ecc0: “To skąd ta pewność że się go "pozbyliście"? :E ” z tego co wiem tam nowy łeb jakiś gra aczkolwiek ... widząc jego styl gry był aktywny 48h nie gasła lampa .. bał się iść spać to poszedł UFS bo bez bota wiadome nie ugra nic…
  • Kasia321 -

Posted the thread Cashback Cashback 15% (25-26.02.2020).

Thread
    Drodzy Gracze, przez kolejne dwa dni, tj. 25-26.02.2020 (00:01-23:59), otrzymacie zwrot Antymaterii w wysokości 15% od wydanej ilości Podczas trwania eventu możecie użyć swojej Antymaterii na cokolwiek zechcecie i otrzymacie zwrot 15% Antymaterii.
  • Rick Sanchez -

Liked NoName555’s post in the thread NoName [PUSH_1] vs. Admiral Starburst [CKG] ~ 2653.35%.

Like (Post)
    Pozdrawiam Sojusz i znajomych :) :) Dnia 24-02-2020 11:32:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Admiral
  • Maniak87 -

Replied to the thread Event - 9x więcej antymaterii a klasa Odkrywca.

Akurat odpowiedź @Adanio mnie nie dziwi Kopiuj wklej z listy doszolonych odpowiedzi... Ja już od stycznia czekam aż adanio pójdzie do okulisty i wkoncu sprawdzi ticket który wisi do sprawdzenia....
  • Hintes -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Maciejoddam [TIME] ~ 6494.98%.

Like (Post)
    Quote from Lucki: “graty! na deuterze Macieja ten złom ? ;) Pozdr ” Nie handlowalem z tym Panem. Troche za bardzo wygadany no i zlecenie na niego bylo od dluzszego czasu :) W koncu siadlo. Z reszta daleko nie mialem bo lot w us
  • Ecc0 -

Replied to the thread Shimano [RONIN] vs. Mleczak [S-G] ~ 6354.05%.

To skąd ta pewność że się go "pozbyliście"? :E