Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

S&D Universum Kalyke Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]

56

Walgamer

UFS - dyskusja

98

ChuckNorris

Bzzzzzz [PGR] vs. Chorazy Torpeda [R_D] ~ 797.71%

3

KKS

Pinned Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

774

Fatal_Error

Porozmawiajmy na temat UniFusion

4,432

nowynick

Recent Activities

• Walgamer -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Kalyke Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020].

1# 04-04-2020 02:26:36 - Walgamer [NOVIGRAD] - 630.05%
    Dnia 04-04-2020 02:26:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Bombowiec 1.003 Niszczyciel 197 Lekki myśliwiec
  • Ale urwał :D w sumie górnik moze chciał flote przetopić
  • ChuckNorris -

Replied to the thread UFS - dyskusja.

Quote from Winter: “Quote from ChuckNorris: “Quote from Winter: “Quote from ChuckNorris: “Quote from Winter: “porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba cegłą się nie najesz a chlebem owszem Zdajecie…
  • KKS -

Replied to the thread Bzzzzzz [PGR] vs. Chorazy Torpeda [R_D] ~ 797.71%.

Coś nam gwiazdeczko bilans zakłamałeś recków sporo zebral obronca i rozbil ci Dtki jestes grubo na minus ale pokazówka musi być graty trafienia sojusznika tak na szybko podliczone nie licząć doku obroncy TEufPB.jpg
  • Ulissess -

Liked ChuckNorris’s post in the thread UFS - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Smerf Maruda: “no to zablokujcie fajerwerki :D silos wylaczony i chu.... kazdy ma uzbrojonego moona chociaz troche i tak mnie rakiety zawsze irytowaly :D a tak to przeciez mozna trzymac po 50gs na kazdym moonie co niektorzy to pewnie nawet z 500 …
  • ChuckNorris -

Quote from Smerf Maruda: “no to zablokujcie fajerwerki :D silos wylaczony i chu.... kazdy ma uzbrojonego moona chociaz troche i tak mnie rakiety zawsze irytowaly :D a tak to przeciez mozna trzymac po 50gs na kazdym moonie co niektorzy to pewnie nawet z 500 …
  • Winter -

Quote from ChuckNorris: “Quote from Winter: “Quote from ChuckNorris: “Quote from Winter: “porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba cegłą się nie najesz a chlebem owszem Zdajecie sobie ile kosztuje…
  • Ulissess -

Liked ChuckNorris’s post in the thread UFS - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Winter: “Quote from ChuckNorris: “Quote from Winter: “porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba cegłą się nie najesz a chlebem owszem Zdajecie sobie ile kosztuje taki fs ? a co jeśli przez…
  • Smerf Maruda -

no to zablokujcie fajerwerki :d silos wylaczony i chu.... kazdy ma uzbrojonego moona chociaz troche i tak mnie rakiety zawsze irytowaly :d a tak to przeciez mozna trzymac po 50gs na kazdym moonie co niektorzy to pewnie nawet z 500 ;) a fala na lewych…
  • Fatal_Error -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%.

Wcześniejsze bez zysku, więc poszukałem i puknąłem z zyskiem :D FatalError [Power] vs. RrraFiii [VETO] ~ 986.56%
    Dnia 04-04-2020 18:56:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FatalError [Power]