Dashboard

News

• New

Witajcie!

W poniedziałek 30 listopada na serwery trafi aktualizacja gry do wersji 7.6.0
    Aktualizacja zaplanowana jest na godzinę 10:00 dla Wielkiej Brytanii oraz na godzinę 13:00 dla pozostałych krajów.

Dziennik zmian:
    [Poprawka] Naprawiono ujemną wartość deuteru, która czasem pojawiała się się na nieaktywnych kontach.
    [Poprawka] Poprawiono banery dotyczące eventu 9x więcej Antymaterii dla PT i BR.
    [Zabezpieczenie antyspamowe] Kona nie będą mogły wysyłać wiadomości w grze do momentu rozbudowania kopalni metalu do poziomu 3
    [Nowość]Event z systemem nagród

Event z nagrodami zaczyna się 2 grudnia

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Y2K [KOMORNIC] vs. Bielin90 [AVALON] ~ 2502.38%

3

Zbawiciel

lop [SITH] vs. bebas [ACC] ~ 10856.9%

16

Ecc0

Model [KOMORNIC] vs. Light Bringer [P N] ~ 5412.96%

4

Zbawiciel

bablabla

8

Siara

ST#214 ZDOBYWCA [Veto] vs. krzyzak [B_B] ~ 11166.17%

0

Recent Activities

• Zbawiciel -

Replied to the thread Y2K [KOMORNIC] vs. Bielin90 [AVALON] ~ 2502.38%.

Jak ja widzę ten AVALON to mi się chce <X Zbiór kont puszowych masakra, aż dziw mnie bierze, że Wy wklejacie te starcia do ST <X
  • Ecc0 -

Replied to the thread lop [SITH] vs. bebas [ACC] ~ 10856.9%.

Ooo taki wątek mnie ominął :D To też se napsiocze a co mi tam :D Ile to takich śmierdzących rw mieliście? ;P Zaczynając może od Darka który po gongu od Was postanowił Wam oddać konto, przechodząc przez Ahure Mazde o którym podobno nie wiedzieliście…
  • Zbawiciel -

Replied to the thread Model [KOMORNIC] vs. Light Bringer [P N] ~ 5412.96%.

Zwiastun Mroku się nie popisał xd.. Ostatni raz aktywny w marcu i po tygodniu od zdjęcia upa dzwon :ocb: Konto miało iść na przemiał, ale trafił kto inny Niby nic ale zostało w rodzinie :thumbsup:
  • Siara -

Liked Kirov’s post in the thread bablabla.

Like (Post)
    Przez placzków? Przeciez to wy pisaliscie ze era bezkarnosci sie skonczyla i ze teraz kazde st bedzie podwazane xD tak tak karp tez dostal list z przeprosinami od samego dojcze coma. Co do gróźb, z tego co sie orientuje nikt nikomu nie grozil, wy…
  • Siara -

Replied to the thread bablabla.

O kurde jaki płacz... XDDD nawet tego nie czytam, bo tyle czytania to nawet w szkole nie miałem... Mówiąc krótko, coś* Ci w zadek* oszuście XD edit: sam siebie upominam za wulgaryzm - ostrzeżenie
  • kruszynka -

Liked kasai’s post in the thread Konkurs OGame'owy Kalendarz Adwentowy.

Like (Post)
    Zasady konkursu 1. Konkurs trwa od 1.12.20 do 24.12.20. 2. Udział mogą brać wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, prócz członków Teamu. 3. Każdego dnia, o godz. 20 będzie założony temat z nowym pytaniem/zadaniem, w którym użytkownicy…
  • kruszynka -

Liked kasai’s post in the thread Zasady konkursu OGame'owy Kalendarz Adwentowy.

Like (Post)
    Zasady konkursu 1. Konkurs trwa od 1.12.20 do 24.12.20. 2. Udział mogą brać wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, prócz członków Teamu. 3. Każdego dnia, o godz. 20 będzie założony temat z nowym pytaniem/zadaniem, w którym użytkownicy…
  • Starrk -

Liked sorro03’s post in the thread Ruda [WINTER] vs. Starrk [WINTER] ~ 1 971 873.88% - dtkowy upadek.

Like (Post)
    Jak się nie ma ..yhm nie to :P jak się nie potrafi co się lubi to się....kupuje dużo anty :E Zezlomowali niepotrzebna flotę na expy i trochę beki wyszło bo co niektórzy nie potrafią pomyśleć co się stało :D swoją drogą fajny ubaw z postów co poniektórych :D :D
  • Quote from Starrk: “ehehehe, nie odsyła dexu? Kupiłaś DT to i masz pz, ale wystawiać to jeszcze na forum to szczyt. Ale jaki założyciel taki sojusz. Żegnam ozięble winterki pusherki ”
    Dnia 30-11-2020 16:34:39 następujące floty spotkały się w walce:
  • franc -

Liked H4mmer’s post in the thread Hammer KUPIE DEUTER [C-B] vs. michcik [KILLJOYS] ~ 3428.58%.

Like (Post)
    Rutynowe sprawdzenie zapamietanych flotek przed snem i oto efekt :P Obronca uciekal juz wiele razy i to nie tylko mi :D tym razem sie chyba przysnelo, Odbuodwy zycze Passo trwaj :thumbsup: O_O i uwaga uwaga wazny komunikat O_O KUPIE DEUTER ! no i Lecimy z tematem