Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?

3

nowynick

pavciosz [Minionki] vs. Dungeon Keeper [Sprite] ~ 547 976.64% Top 1 Solo

8

Nequeriel

Wersja 7.x - dyskusja

6,378

cokolwiek

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

2,512

^BrzydaI^

Stachu [Mns] vs. Hasik [LAPD] ~ 2060,33%

2

smitty1

Recent Activities

• nowynick -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Jezeli planujesz sobie grać w czasie lockdownu a nie kilka lat to mimo wszystko rozważyłbym na Twoim miejscu grę na nowym uni - zanim umrze śmiercią naturalną jak to mają w zwyczaju, zdążysz się myślę nieco zabawić i poznać trochę ludzi.
  • Zlomek_Mistrz -

Replied to the thread Na jakim starym uni warto jeszcze rozpocząć grę?.

Czy ty zawsze @cokolwiek musisz wypowiadać w każdym temacie? Przecież ty podobno nie grasz na żadnym uni więc skąd ty możesz wiedzieć gdzie grać a gdzie nie?
  • Dobry Wieczór, W ostatnim czasie zdecydowanie brakuję mi czasu na wszystko, nie mówiąc już o chęciach do gry których też próżno szukać ;) Przypuszczam że gdyby nie sojusznicy którzy systematycznie dają mi się we znaki mógłbym nie doczekać
  • ale cios antynazista -

Liked Muniek’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Ktoś pisał wcześniej o migracji idlerów na uni docelowe po UF. Nie mogę teraz tego znaleźć z tego samego powodu z którego nie mogę tego wieczoru prowadzić samochodu. Jest to natomiast super pomysł. Zrobić algorytm przeliczający wydobycie…
  • Nequeriel -

Replied to the thread pavciosz [Minionki] vs. Dungeon Keeper [Sprite] ~ 547 976.64% Top 1 Solo.

• cokolwiek -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Odkrywca, w formie obecnej, jest naprawdę super. Super, bo klasy są praktycznie wyrównane. Dodatkowo - zgodnie z polską nazwą - idealnie nadaje się na początek uni. Expy owszem, są całkiem mocne - ale nie ma tu wypaczeń, jak wcześniej z…
  • ale cios antynazista -

Liked Damaon’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Odkrywca jako klasa miałaby sens, gdyby dostała szczątkowe granty eko i floty, a skupiałaby się na samych badaniach. Zgadzam się z @Apofis, że expy powinny być urozmaiceniem, a nie fasadą gry.
  • ^BrzydaI^ -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

• Void -

Liked Damaon’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Odkrywca jako klasa miałaby sens, gdyby dostała szczątkowe granty eko i floty, a skupiałaby się na samych badaniach. Zgadzam się z @Apofis, że expy powinny być urozmaiceniem, a nie fasadą gry.
  • Void -

Liked I am back’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Te ekspedycje wielu graczy uratowaly i z wegetujacych kont zrobily konta, ktore lekkim nakladem pracy sa teraz nie do przerobienia przez dlugi okres czasu. Takie ziarno co trafilo sie slepej kurze. Jakby boty i multikonta bylo za malo...