Dashboard

News

• New

Lista zmian
    Poprawki błędów:
    • Powrót brakujących statusów aktywności na liście sojuszy i znajomych
    • W trybie urlopu licznik surowców pozostaje na 0.
    • Przycisk zakańczający budowę za pomocą Antymaterii nie jest aktywny w trakcie urlopu.
    • Podczas zmiany nicku nie następuje wylogowanie z konta.
    • Gdy fabryka robotów znajduje się w kolejce, ulepszenie zastosuje się dla kolejnego budynku w kolejce.
    • Dok kosmiczny / grawitony są możliwe wyłącznie przy dostępnej energii.
    • Miejsce docelowe floty pokazuje się prawidłowo, gdy księżyc zostanie zniszczony.
    • Wiadomości z rynku informują o dostarczaniu i nie są już puste.
    • W widoku galaktyki pokazana jest teraz opcja szpiegowania własnego księżyca.
    • Blokowane losowe miejsca we flocie nie są już blokowane.
    • Licznik surowców jest synchronizowany podczas przełączania stron.
    • Samouczek pojawia się po wyborze klasy.
    • Ładowność nie pokazuje wartości ujemnej na stronie 3 floty.
    • Pudło eventowe nie będzie już wczytywać się nieskończenie długo
    • Dymek księżyca po najechaniu będzie

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Optymalny sklad ekspedycji po 7.1

31

KissOfTheDragoon

Nadchodzi nowe - dyskusja

3,101

exRising

chyba TOP 1 SOLO : pl1 [IRA] vs. EvenemenT [NPF] ~ 2083364.03% , pl1 [IRA] vs. EvenemenT [NPF] ~ 25628.95%

5

Torquemada

S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020]

88

KudlatyJoe

Ekspedycje

1

Razer

Recent Activities

• Crion -

Liked exRising’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from spirycik: “Quote from Dobrygracz: “Zadałem sobie ten "trud" :E i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i…
  • KissOfTheDragoon -

Replied to the thread Optymalny sklad ekspedycji po 7.1.

@LA PUTIN LABAMBA ja mowie ze to kalkulator zle pokazuje a nie ogame... kliknij sobie samego pioniera i zobaczysz ze w kalkulatorze pokaze ci ze nie bedziesz mogl dostac OW (bedzie 0). czytaj ze zrozumieniem
  • LA PUTIN LABAMBA -

Liked Winter’s post in the thread Optymalny sklad ekspedycji po 7.1.

Like (Post)
    Quote from KissOfTheDragoon: “Quote from Winter: “ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta
  • exRising -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from spirycik: “Quote from Dobrygracz: “Zadałem sobie ten "trud" :E i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i…
  • Winter -

Quote from KissOfTheDragoon: “Quote from Winter: “ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta
  • LA PUTIN LABAMBA -

@KissOfTheDragoon przy ekspedycji zawsze bylo tak ze mozesz dostac statek klasy wyzej wiec nie jest to blad ... Przeczytaj topc a pozniej sie wypowiadaj. Kalkulator pokazuje ile mozesz dostac MAX statkow (jezeli bylby to tylko 1 rodzaj statkow).…
  • gratulacje TOP1 SOLO. To Twoj dzien dzisiaj - bo to nie jedyny ubity cel w dniu dzisiejszym. Evek - SZ.O - to da sie zrobic :) - uwierz mi. Co do ST to bylo to pieknie rozegrane. udala sie nawet kontra na 50k recka ktorymi obronca probowal zaczac…
  • KissOfTheDragoon -

Quote from Winter: “ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta mviv.hebergratuit.net/expe71_prod.htm?i=1
  • buleon -

Liked Art’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from wampek: “@Art powtórzę pytanie bo uważam je za dość istotne... czy przeliczniki u handlarza będą w jakikolwiek sposób zależne od tych na rynku? ” nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na…
  • KudlatyJoe -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020].

14-12-2019 16:59:49 - Shagy [Meleys] - 902.8%
    Dnia 14-12-2019 16:59:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shagy [S T] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________