Dashboard

News

• New

Witajcie!

W poniedziałek 30 listopada na serwery trafi aktualizacja gry do wersji 7.6.0
    Aktualizacja zaplanowana jest na godzinę 10:00 dla Wielkiej Brytanii oraz na godzinę 13:00 dla pozostałych krajów.

Dziennik zmian:
    [Poprawka] Naprawiono ujemną wartość deuteru, która czasem pojawiała się się na nieaktywnych kontach.
    [Poprawka] Poprawiono banery dotyczące eventu 9x więcej Antymaterii dla PT i BR.
    [Zabezpieczenie antyspamowe] Kona nie będą mogły wysyłać wiadomości w grze do momentu rozbudowania kopalni metalu do poziomu 3
    [Nowość]Event z systemem nagród

Event z nagrodami zaczyna się 2 grudnia
  • New

Drodzy gracze!

Większość z Was zapewne zna i wie na czym polega Kalendarz Adwentowy. Do nas na forum zawitała jego zmieniona wersja :) Aby umilić Wam oczekiwanie do Świąt Bożego Narodzenia organizujemy ten oto konkurs. Codziennie, od 1.12.20 przez 24 dni w specjalnym do tego stworzonym podforum będą zakładane tematy z pytaniami lub zadaniami. Wy, gracze odpowiadając w takim temacie macie możliwość zbierania punktów. W zależności od zadania są to 3, 2 lub 1 pkt. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. Premiowane są trzy pierwsze miejsca:

I miejsce - 175.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
    II miejsce - 125.000 na wybrane konto w Ogame
    III miejsce - 75.000 na wybrane konto w Ogame

Posty w tematach nie będą widoczne dla innych użytkowników do momentu zakończenia zbierania odpowiedzi. Pytania i odpowiedzi (do pytania z dnia poprzedniego) będą pojawiać się codziennie o godz. 20:00.

Zapraszamy już 1.12 na pierwsze zadanie! :)
  • New

Witajcie

w środę, 25 listopada o godzinie 11:00, Rynek zostanie dezaktywowany na wszystkich serwerach.
    Dotyczy to oczywiście serwerów z aktywnym Rynkiem.

Wszystkie oferty obecne na Rynku zostaną zwrócone w wiadomości (do wykorzystania w ciągu 7 dni), tak jak w przypadku normalnej transakcji, ale bez naliczenia podatku.
    Pozostałe transakcje, które zostały zakończone, ale nie zostały zrealizowane, pozostaną w odpowiednich wiadomościach z aktywnym odliczaniem do wykupienia.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [BOSS] BOSS

0

TOP 2 ACS game over [Gumisie] & Adam[Gumisie] & Tanczaca z Lobuzami [Gumisie] vs. Iron Mike [S-S] ~ 58427.81%

17

Usagi

Lamki Hefalumpu i Pijoki [LHiP] vs [FENIKS] FENIKS

0

Wersja 7.x - dyskusja

6,907

wampek

Rynek - dyskusje

660

cokolwiek

Recent Activities

• smitty1 -

Posted the thread Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [BOSS] BOSS.

Thread
    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [BOSS] BOSS 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po
  • Quote from dziadek barezi: “Quote from showtime: “ja na moje ripki panie kolego zbieralem 90dni z eko ” wywalilo mnie z kapci :D :D :D uni ma 62 dni,ale @showtime zbieral juz wczesniej :D :D :D MISZCZ :D :D :D :D nie klam Pinokio,bo Ci nochal z tych rozporkow…
  • Quote from showtime: “ja na moje ripki panie kolego zbieralem 90dni z eko ” wywalilo mnie z kapci :D :D :D uni ma 62 dni,ale @showtime zbieral juz wczesniej :D :D :D MISZCZ :D :D :D :D nie klam Pinokio,bo Ci nochal z tych rozporkow wystaje :D SzO zgwalconemu
  • smitty1 -

Posted the thread Lamki Hefalumpu i Pijoki [LHiP] vs [FENIKS] FENIKS.

Thread
    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [FENIKS] FENIKS 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną,
  • wampek -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Tak jak napisał cokolwiek... to przede wszystkim testy. Niektóre nagrody obecnie mogą prezentować się znacznie okazalej, ale przyczyną takiego stanu rzeczy może być próba zachęcenia gracza do wyboru konkretnego elementu danego typu w celu…
  • Muniek -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from cokolwiek: “ Na miejscu GF zrobiłbym tak ” Przestałem czytać po tym fragmencie. Moim zdaniem nagrody czym wieksze tym lepsze. Ludzie chcą emocji.
  • Walgamer -

Liked Zen’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Maludas ~ 5242.88%.

Like (Post)
    No miło Cię widzieć Walgamerku tutaj. Wielkie gratulacje. Ku chwale ojczyzny - Twierdzy. Pozdro dla założycieli ;)
  • cokolwiek -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from Void: “Ten kalkulator prawdopodobieństwa znalezienia statków na ekspedycji jest fajny, ale to i tak będą śladowe ilości. Przecież nigdy nie skompletujesz jakiejś rozsądnej ilości rozpruwaczy grając kimś innym. A odkrywca pewnie i…
  • Walgamer -

Liked DudaKolno’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Maludas ~ 5242.88%.

Like (Post)
    Quote from panpiwek1234: “No cóż, raz napocząłem konserwę i teraz nie dadzą mi utuczyć chłopaka znowu ” Jak widać wszystko ma swoje miejsce w tym wszechświecie. Z perspektywy czasu widzę że dobrze że otworzyłeś tę konserwę i dobrym…